User Tag List

Sayfa 126/202 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
3825 sonuçtan 2.376 ile 2.394 arası

Konu: Tasiş güzelleri

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8-9 bine gümrük kabul etmez 20den aşağıda kolay kolay gitmez
    Arabanın yarısı sökük durumda parçaları içinde
    Külbütör kapağının contası erimiş gibi yani üst kapak contası kesin yanık
    Birde araba gps ölçümleri için kullanılmış hala tavanında içinde cihazlar var
    TR deki prius ile birebir aynı motor şanzıman prius+ , dediğin gibi pillere bakmak lazım en üzücü nokta orası olur maddi açıdan. geri kalan hemen herşeyi halledilebilir ama çok iyi elektronik bilen elektrikçi lazım, normal arabalar gibi değil biraz sistemi. serviste de astarı yüzünü geçer zaten..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca gidip kendim baktım tavanda sticker yolcu tarafında kablolar sol arka koltukta antenler filan vardı
    Motor zr serisi yani toyota corolla vs gibi bir çok araçtan parça uydurulur ancak şanzıman kısmı ve hybrid aküleri nasıl olur bilinmez
    Şuan 5 ay kadar yatmış pillerden bahsediyoruz sonuçta
    Benim gözümde 20 civarları teklif edilmeli ancak gümrükte son zamanlar uçuk teklifler var nolur bilinmez...
    bende bugün baktım şanzumanı cvt şanzuman motor zr serisi ise şanzuman motor korkum pek kalmadı ki en kötüsünü düşüneceğim
    bir problem 5 ay yatmış akü onun sıfırının kurulumuiçin servislegörüştük bugün 5bin tl dedi
    dışarıda kaça yapılır bilmiyorum
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TR deki prius ile birebir aynı motor şanzıman prius+ , dediğin gibi pillere bakmak lazım en üzücü nokta orası olur maddi açıdan. geri kalan hemen herşeyi halledilebilir ama çok iyi elektronik bilen elektrikçi lazım, normal arabalar gibi değil biraz sistemi. serviste de astarı yüzünü geçer zaten..
    levent selam

sen aslında bu araç ile ilgili donanımlısındır muhtemelen
    eski toyotacılardansın

45-50 bandına mal etmeye hazırım satış için değil bi 5 sene binmek için alıcam
    kaporta olarak düzgün duruyo araç motor şanzuman ve aküde en kötüsünü düşünüyorum
    kaldıki mutlaka bi gürcistan yapılıp bazı parçaları orada halledebilirim

nedir artıları eksileri?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent selam

sen aslında bu araç ile ilgili donanımlısındır muhtemelen
    eski toyotacılardansın

45-50 bandına mal etmeye hazırım satış için değil bi 5 sene binmek için alıcam
    kaporta olarak düzgün duruyo araç motor şanzuman ve aküde en kötüsünü düşünüyorum
    kaldıki mutlaka bi gürcistan yapılıp bazı parçaları orada halledebilirim

nedir artıları eksileri?
    selam yiğitcim

Yürür aksam, prius ve avensis ile uyar büyük ölçüde +
    Pil ömrü derdi yok normal şartlarda, tabi bundaki yatar durumun etkisini görmek lazım ama genede +
    Hybrid Verso gibi düşün, geniş aile kullanımı, uzun yol rahatlığı, donanımı ve yakıt ekonomisi büyük +
    - kaporta parçası sıkıntılı olabilir, o da en kötü şase no ile servisten sipariş usulü temin edilir.

gürcü işini araştır derim, oralarda hybrid toyota ne alemde hiç fikrim yok çünkü. daha çok belçika almanya hollanda taraflarında kullanılıyor hybrid araçlar *****.

ps. ufaklığı öp benim için
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    ekleme yapayım :

60 a bile mal olsa, fiyat açısından baz alınması gereken araba prius.. satcak olsan ilerde yine zarar ettirmez aslında. pil durumu ve fiyatını öğren, eğer uçuk rakamlar derlerse hiç bulaşma derim. makulse değerlendirilir..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence 45 küsürlerin üstü zarar
    Şuan satılık priusların piyasası 60-70 civarı ciddi teklifle 55lere ineceğini düşünüyorum
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam yiğitcim

Yürür aksam, prius ve avensis ile uyar büyük ölçüde +
    Pil ömrü derdi yok normal şartlarda, tabi bundaki yatar durumun etkisini görmek lazım ama genede +
    Hybrid Verso gibi düşün, geniş aile kullanımı, uzun yol rahatlığı, donanımı ve yakıt ekonomisi büyük +
    - kaporta parçası sıkıntılı olabilir, o da en kötü şase no ile servisten sipariş usulü temin edilir.

gürcü işini araştır derim, oralarda hybrid toyota ne alemde hiç fikrim yok çünkü. daha çok belçika almanya hollanda taraflarında kullanılıyor hybrid araçlar *****.

ps. ufaklığı öp benim için
    aleyküm selam levent
    bir pile bakıcam o zmn ki sanırım yeni yarislerde falan kullanılan pil
    4 ay yatmış araç gürcistanda bu kasa yok bu prius v diye geçiyor ama bir çok parça temini konusunda faydası olacaktır
    orada taksiler bile prius sen 60 dediysen ben bi girip şansımı deniyim 45-50 bandına mal etmeye çalışıcam

Nucleus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese Selam

E-İhale

Bu araca 9-10k teklif vermeyi düşünüyorum. Eğer ihaleyi kazanırsam ne yapmam gerekiyor ?

Siteden bulabildiğim bilgiler şu şekilde;

İlk başta azami teminat tutarı olan 1800tl'yi Halk Bankasına yatırmam gerekiyor sanırım.(İhale Sonuçlanmadan?) Eğer kazanırsam kalan tutarı... Doğru mudur ?

Parayı yatırdıktan sonra ödeme onayını sistemden yapıp, satış şartnamesini imzalayıp ya postalıyorum yada elden teslim ediyorum. Aracı teslim alıyorum.?!

Bu kadar basit mi gerçekten yoksa süreç basit gibi görünse de zor mu ? Haksızlık dönüyor mu ? Memurlar kağıt işlerinde gönülsüz mü ?

"Damga vergisi, bandrol ücreti ve varsa maktu vergi ve bunun ÖTV ve KDV'si tahsil edilmektedir." böyle bir ibare var bu tutarı nasıl hesaplayabiliriz ? Maktu vergi nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nucleus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam

E-İhale

Bu araca 9-10k teklif vermeyi düşünüyorum. Eğer ihaleyi kazanırsam ne yapmam gerekiyor ?

İlk başta azami teminat tutarı olan 1800tl'yi Halk Bankasına yatırmam gerekiyor sanırım.(İhale Sonuçlanmadan?) Eğer kazanırsam kalan tutarı... Doğru mudur ?

Parayı yatırdıktan sonra ödeme onayını sistemden yapıp, satış şartnamesini imzalayıp ya postalıyorum yada elden teslim ediyorum. Aracı teslim alıyorum.?!

Bu kadar basit mi gerçekten yoksa süreç basit gibi görünse de zor mu ? Haksızlık dönüyor mu ? Memurlar kağıt işlerinde gönülsüz mü ?

"Damga vergisi, bandrol ücreti ve varsa maktu vergi ve bunun ÖTV ve KDV'si tahsil edilmektedir." böyle bir ibare var bu tutarı nasıl hesaplayabiliriz ? Maktu vergi nedir ?
    İhaledeki polo gecen hafta 17bin kusure satildi ancak teslim almayip teminati yakti
    9-10a kalmaz cunku daha fazlasini bi arkadasim alcak
    Ordaki rakamn azami yani maksimum verilcek teminat arabaya 20bin teklif edicekseniz 1800tl, 9bin tl teklif edicekseniz 900 lira yatirsaniz yeter
    Sartname mektup filan gerek yok arabayi teslim alirken o kagidi pcden cikariyolsr hemen
    Damga vergisi kazanilan teklifin %1.5u kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İhaledeki polo gecen hafta 17bin kusure satildi ancak teslim almayip teminati yakti
    9-10a kalmaz cunku daha fazlasini bi arkadasim alcak
    Ordaki rakamn azami yani maksimum verilcek teminat arabaya 20bin teklif edicekseniz 1800tl, 9bin tl teklif edicekseniz 900 lira yatirsaniz yeter
    Sartname mektup filan gerek yok arabayi teslim alirken o kagidi pcden cikariyolsr hemen
    Damga vergisi kazanilan teklifin %1.5u kadar
    Teşekkürler bilgiler için. Bir de aracı istediğimiz zaman görebiliyor muyuz yoksa belirli günler mi var ?

Forumdaki genellemeye göre (%60) 17k baya yüksek rakam. Acaba araçta büyük bir sorun mu gördü yada karlı bir iş olmayacağını mı düşündü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler bilgiler için. Bir de aracı istediğimiz zaman görebiliyor muyuz yoksa belirli günler mi var ?

Forumdaki genellemeye göre (%60) 17k baya yüksek rakam. Acaba araçta büyük bir sorun mu gördü yada karlı bir iş olmayacağını mı düşündü.
    Gümrük devlet dairesi olduğu için mesai saatleri ve gümrük kapı saatleri sabah 12 akşam 4 arası bakabilirsiniz

Hatta şimdi baktım 19bin tlye almak isteyip vazgeçmişler
    Belli olmaz ne teminat yakanları gördüm sebebini kimse bilemez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ergazideki Mercedes ML 280'i inceleyen oldu mu aranızda? Bir arkadaşıma da onu düşünüyoruz ama masrafı ne olur bilemedik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese Selam

E-İhale

hocam 18.000 satışa esas bedel denıyor bu polo için siz 9000 tl teklif vericem demişsiniz ama esas bedelın en az yüzde 75 ve üzeri teklifler kabul edılır yazıyor bu konuda bılgınız var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anilis_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 18.000 satışa esas bedel denıyor bu polo için siz 9000 tl teklif vericem demişsiniz ama esas bedelın en az yüzde 75 ve üzeri teklifler kabul edılır yazıyor bu konuda bılgınız var mı?
    "Satışlarda ihaleye verilen en yüksek teklifin işletme tarafından belirlenen satışa esas bedelin %75'i ve üzerinde olması halinde satış gerçekleşmekte, satışa esas bedelin %75'inin altındaki teklifler değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucunda teklifi uygun bulunan eşyanın satışı gerçekleştirilmekte, uygun bulunmayan eşya ise yeniden satışa sunulmakta ya da diğer tasfiye yollarından birine tabi tutulmaktadır."

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün tasiş ilanlarına bakarken bir şey farkettim. Ekspertiz yapanlardan biri, buradan araç toplayıp satıyor. İzmir'den ekmeklik araç zor denk gelir yani.
    Hadi hayırlı tıraşlar.

E-İhale - 1990 AUDI 80
    E-İhale - 2000 MERCEDES VITO

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

UmutBuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün tasiş ilanlarına bakarken bir şey farkettim. Ekspertiz yapanlardan biri, buradan araç toplayıp satıyor. İzmir'den ekmeklik araç zor denk gelir yani.
    Hadi hayırlı tıraşlar.

E-İhale - 1990 AUDI 80
    E-İhale - 2000 MERCEDES VITO

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Benimde bayadır dikkat ettiğim birşey bu, örnek olarak bu galeri
    İzmir BAŞKENT OTOMOTİV Vasıta ilanları sahibinden.com’da!

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hilux Surf var lan. Hep istediğim araç, hilux ama suv. Fiyatı astronomik ama bi çılgınlık yapsam mı diyorum.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hilux Surf var lan. Hep istediğim araç, hilux ama suv. Fiyatı astronomik ama bi çılgınlık yapsam mı diyorum.
    Sağdan direksiyonu sola taşımak bayağı bir yıpratır diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    audi bence isim benzerliği,
    yani plaka hn hkn adamın adı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)