User Tag List

Sayfa 2/18 İlkİlk 123412 ... SonSon
332 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ufak sermaye ile yapılacak işler ?

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak çapta toptancılık yap hangi sektör olursa olsun giyim.inşaat,elektronik hiç farketmez yeterki çakallık yapma burda istanbulda öğrenci hali ile şirket olanlar var...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en mantıklısı bence arba alaıp satmak belli bir süre abi. spring-brodway-toros-şahin doğan 300-500 ne bırakırsa allah bereket versin.250 tl karla satsan 10 araba satsan 2-3 ayda 2,5 milyar para yapar.buda ortalama aylık bir askeri ücret kadar yapar.bence biraz bu iş peşinde koştur abi.
    ATATÜRK

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işportacılık yaparsan güzel kar bırakır.Arkadaşım istanbuldan tekstil ürünleri alıp sosyete pazarlarında satıyorlar.baya memnunlar

StyleALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Internet Cafe düşünülebilir aslında. Ufak bir kredi ile çıtırdan bir dükkan gerisi gelir diye düşünüyorum...

ahmetuygur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    git merterden toptan kıyafet satın al gel pazara bi tezgah kur ufak karla satış yap
    Alıntı hantypR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgınıze layık olmaya calısacam

olcay_bora
    Misafir
    çalışmaya istekli ve konuşkan biriysen git bi remax'a başvur. 560 liraya al sertifikanı dünyanın neresindeki remaxta istersen çalış sonra gir bi ofise versinler masanı o masa senin dükkanın sermayesiz açtıgın bir iş olmuş olur. tek ihtiyac cep telefonu. ilanları aramaya başlıorsun bide pc ilanlarını giriyorsun hepsi bu. ne kdr çok vaktini ayırıp ne kdr çok kişiyle telde konuşursan o kdr iş yaparsın hemde oturdgn yerden yorulmadan

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı olcay_bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışmaya istekli ve konuşkan biriysen git bi remax'a başvur. 560 liraya al sertifikanı dünyanın neresindeki remaxta istersen çalış sonra gir bi ofise versinler masanı o masa senin dükkanın sermayesiz açtıgın bir iş olmuş olur. tek ihtiyac cep telefonu. ilanları aramaya başlıorsun bide pc ilanlarını giriyorsun hepsi bu. ne kdr çok vaktini ayırıp ne kdr çok kişiyle telde konuşursan o kdr iş yaparsın hemde oturdgn yerden yorulmadan
    şu iş tam nasıl oluyor biraz daha bilgi verirmisin ?

altima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7000 lira aslında cevirebilirsen guzel para..

giyim sektorune girmeni tavsiye ederim. ***** kış yaklaşıyor,, ne bilim sole toptan kazak mazak alıp ctesi bakırkoy pazarına cıkmanı tavsiye ederim. gecenlerde sahibinde bi ilan gormuştum 7 metre bi tezgah 700 lira istiyodu... haftaya bolsen 225 yapar... bi kazak 8-10 lira desen 100 tane satsan (ki bkoy pazarında cok iyi satarsın) 800-100 lira arası yapar..

bi araştırmanı tavsiye ederim.

hee bu olmaz pazarcı olmam dersende,, nette biraz araştırma yap,, fındık fıstık,, ihracatı yapmanı oneririm. bosna,, slovenya,, hırvatistan vs gibi ulkelere (adamını bulabilirsen) satışını yapmanı tavsiye ederim.

şunu unutma para ticarette arkadaşım.. rezilde olursun vezirde

Saygılar
    Rıdvan..

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Pazarda kıyafet satmak en mantıklısı bencede.

Bir arkadaşım iflas ettiği zaman elinde kalanları pazarda satmak için tezgah kiralamıştı , yardıma gitmiştim bende.

Güzel ürünler olduktan sonra elinde mal kalmaz

olcay_bora
    Misafir
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu iş tam nasıl oluyor biraz daha bilgi verirmisin ?
    abi şimdi bize diyelim birisi başvurdu danışmanlık yapcam ben dedi.
    1 haftalık remax'ın verdiği kurs var. çokta eglenceli bi kurs giden bidaa gitmek istiyor. neyse onu bitirince geliyor buraya biz ona masasını veriyoruz. o masa onun dükkanı ilk başta tabiki geliri yok ama gideride yok. başlıyor portföyleri toplamaya net ilanları olsun sokaktaki afişler olsun ordan burdan olsun. çevresinden fln gayrimenkulle ilgli ne olursa haber salıor haber alıor. sonra ztn ilk hafta bile işlem yapan olabiliyor 2 ay sonrada yapan olabiliyor kişinin vakit ayırıp çalışmasına birazda agzının laf yapmasına baglı. herşey telde olup bitiyor.
    diyelimki satılık 100.000 TL lik daire. portfoyune aldın. müşterisi çıktı sattın. %3 üzerinden olur alıcı + satıcı yani 6000TL para. bunun yarısı işe başlayan elemanın yarısıda ofisin oluyor. ne kadar çalışırsan o kdr kazanıorsun yan gelipo yatarsan da hiç bişey kazanmıorsun. kısacası maaşın yok ama giderinde yok. bu işteki tek kayıp vakit kaybıdır.

olcay_bora
    Misafir
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazarda kıyafet satmak en mantıklısı bencede.

Bir arkadaşım iflas ettiği zaman elinde kalanları pazarda satmak için tezgah kiralamıştı , yardıma gitmiştim bende.

Güzel ürünler olduktan sonra elinde mal kalmaz
    pazarda kıyafette satmıştım. bu sırf kıyafet için deil herşeyde öle de ürünün güzelliği önemli deil. o ürüne konan fiyat önemli.

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forex oyna vakit ayırabılıyorsan kazanırsında
    Everyday I ** Çapulling!!!

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı olcay_bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazarda kıyafette satmıştım. bu sırf kıyafet için deil herşeyde öle de ürünün güzelliği önemli deil. o ürüne konan fiyat önemli.
    Valla şöyle söyliyim o 2hafta boyunca çok ciddi satış yaptı elinde ki malları sattı baya kar etti.

Daha sonra yardım eden başka 2arkadaşta işin güzelliğini görüp gitti merterden toptan body vs aldı ama işi bilmedikleri için bir güzel kazıklandılar Çok kötüydü aldıkları.

Onlar 3tl'den body satamazken karşılarında duran adam 5tl'den 100-120tane body sattı ogün

olcay_bora
    Misafir
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şöyle söyliyim o 2hafta boyunca çok ciddi satış yaptı elinde ki malları sattı baya kar etti.

Daha sonra yardım eden başka 2arkadaşta işin güzelliğini görüp gitti merterden toptan body vs aldı ama işi bilmedikleri için bir güzel kazıklandılar Çok kötüydü aldıkları.

Onlar 3tl'den body satamazken karşılarında duran adam 5tl'den 100-120tane body sattı ogün
    e işi bilceksin tabi

Oconner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ustm bana göre elden galericilik yap al şahin sat al bi araba sat pazara cıkar vs ekmek var o işte
    53 RİZE KADER GÜLMEDİ BİZE

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bencede kadın kıyafetleri ve çoçuk kıyafetleri daha mantıklı pazarda güzel ürünlen kapış kapış gidiyor

kış geldigine göre hırka kazak yelek gibi ürünler alanın elinde kalır 8 10 tl fiyatla
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pazar işi garip yaw yani hangi pazarda nasıl ürün satacağını bilmen lazım birde yer bulup kiralaman lazım sıkıntılı işler

ben bizim birader için düşünüyorum bişiler okulu bitti geldi sap gibi yatıyor sabahtan akşama biraz yorulsun ter atsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benımbı arkadasta kapalı kasa doblosu ıle merterden zeytınburnundan aldıgı urunlerı, tekırdağ -edırne- canakkale vs. gıbı yerlere goturup oralarda satıyordu güzel paralara.

b.köy pazarında rakıbın cok cunku herkez merterı herkez z.burnunu bılıyor, arkadasımın gıttı yerde o sıkıntı yok. pansıyon bulabılırse pansıyonda bulamassa aracında kalıyordu 1 hafta sonra malı bıttımı gerı gelıyordu.
    KAŞARLARLA DOLU Bİ PİYASA İŞTE BURASIDA ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pazar işi garip yaw yani hangi pazarda nasıl ürün satacağını bilmen lazım birde yer bulup kiralaman lazım sıkıntılı işler

ben bizim birader için düşünüyorum bişiler okulu bitti geldi sap gibi yatıyor sabahtan akşama biraz yorulsun ter atsın
    ziya abının spor salonuna gonder kanka
    KAŞARLARLA DOLU Bİ PİYASA İŞTE BURASIDA ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)