User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Çayyolu trafik teröristlleri - Hürriyet haber DİKKAT

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    walla bi arkadaşı bağladışar beni de bugüne durdurdular ama bıraktı sonra.. filmleri we plakaları sökmeyi düşünüyorum ciddi ciddi.. dikkatli olun arkadaşlar ümitköy tarafında.. mod. araba görünce yola fırlayıp durduruyolar yada motorla peşinden geliyolar.. jandarma fena walla bu aralar.. adamlar da bu haber yüzünden arttırdık dediler bana..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 yıldır ümitköy tarafında oturuyorum.
    1 sene önce beysukent tarafına taşındım.
    Atılım üniversitesinde okuyorum ve her gün o nahsedilen yolu kullanmak zorundayım.
    Bence işin iki yöne var.
    1.si acemi ve dikkatsiz sürücüler( özelllikle sabahları)
    2.si arabasına ve kendisine güvenen bu saçma insanlar.
    bir de bunlara yoldaki mühendislik hataları eklenince izleyin makarayı. bence kurunun yanında yaşta yanıyor. konuyu açan koray si arkadaşımın dediği gibi artık her mod yapana terörist gözüyle bakılıyor..
    bugun jandarma çevirmesine girdim. incek tarafı çayyolu yolunda. arabada far ve stop var sadece. kesin bunlar ne diye soracak. sağa çek dedi. geldi hemen. ekraklar dedi verdim. arabanın önünde gezinmeye başladı. gelirmisin dedi. indim arabadan. bu plakalar mühürsüz mü kim bastı bunları dedi. aracımda app var. orjinaller bagajda. peder polis dedim bunları emniyette bastırmış fakat mühürü yok biliyorum dedi. biraz anlayışlı birisine denk geldim allahtan. bunları taşımak suçtur dedi. sahtecilikten mahkemeye çıkabilirsin dedi. tamam abi dedim.yrn öğlen dersim bitiyor hemen gidip mühürlüleri taktırayım dedim. tamam dedi. bundan sonra biz buralardayız ona göre dedi yolladı beni.

yanı uzun lafın kısası. kıçı b.klu iki tane dallama yüzünden başımıza bunlarda geliyor. Allah bizleri ( efendi gibi araba sürenleri) korusun.

tolga900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah bu heriflere 60 hp den fazlasını nasip etmesin.

Dodo-FB
    Misafir
    -Mauahhua Fiesta'nın videoya koptum ..

-Modena modenaaa mübarekk ..

-Kill Him oda güzell ..

-Fast Furiiouuss gençlikk ..

-Allah bildiği gibi yapsın ..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)