User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İzmir'de inanılması güç kaza

Ayhan_izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmir'de inanılması güç kaza

İZMİR'in Alsancak semtinde, Mustafa Taner D'nin kullandığı belediye otobüsü sinyalizasyon direğine çarptı. Devrilen direk yolda yürüyen Gülçin Doğan'ın başına düştü.

Kaza, bugün Cumhuriyet Meydanı karşısında meydana geldi. Mustafa Taner D, viraja yaklaştığı sırada fren yapınca Halkapınar - Arıkent seferini yaptığı yönetimindeki belediye otobüsünün hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otobüsün çarptığı orta refüjdeki sinyalizasyon direği devrilerek, yakınında bulunan 30 yaşındaki Gülçin Doğan'ın başına düştü.

AĞIR YARALANDI

Muhasebe bürosunda çalışan Doğan, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Alsancak Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Yoğun bakım ünitesine alınan Gülçin Doğan'ın, sağlık durumunun ciddiyetini koruyor. Kazanın ardından götürüldüğü karakolda, viraja kontrollü olarak girmek isterken kazanın meydana geldiğini söyleyen sürücü Mustafa Taner D, ifadesi alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakıldı. Kzayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

hurriyet.com.tr

YUH

Sebring - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otobuslerimiz bakimsiz,kaptanlarimiz Allah'a emanet.Cok gecmis olsun.Acil sifalar diliyorum.

ocean0636 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkiye burası her an herşey olabilir )

Hızlı_Fransız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirin belediye otobüslerinin çoğunun (genelleme yapıyorum illaki düzgün olanlar vardır.) şöförü balta benim 1 defa başıma trafik kazası geldi onuda belediye otobüsü ile yaşadım ben yeşilde geçtim o kırmızı ışıkda bilerek geçti ve bana suratıma baka baka kasten çarptı alayı kendini bilmiyor.Otobüs gibi büyük bir vasıta ile daracık sokaklarda vs vs. aşırı hızlı kullanıyorlar izmirlinin başına bela bu otobüs şöförleri acilen egitim vs vs gibi bişeyden geçmeleri şart en azında ben böyle düşnüyorum. Çünkü tek bu tarz durum yaşayan ben degilim.
    Renault Sports & ///MPower

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardımcısı olsun inşallah kurtulur.

PimPCaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazanın nereden geleceği hiç belli olmuyor. Allah korusun yaralanan vatandasımıza acil sifalar versin..
    EVOLUTION GARAGE ®

I My Primera!!!

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hıc unutmam beledıye otobusu sofıru 515 buca bornova dunya ınsan var nasıl yardırıyr yesıldere yolunda ıslak zemın koruklu eskı modelartst hpsı kendını ezel sanıyr gozluk felan
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

caglarcb
    Misafir
    Ben alsancakta gece 01:00'de 63 hat seferinde bornovaya dönerken kentkartım olmadığı için, 5 liralık 3 kullanım hakkı tanıyan kartlardan alayım dedim kaptana da demez olaydım. Kartı birgüzel çıkardı bana uzattı parayı aldı. Tam ben kentkartı okutacakken birden cebinden telefonunu çıkartıp okuyucuya uzattı. Dumur oldum; '' abi dedim napıyosun?'' '' Tamam genç sen geç ben senin yerine basıyorum'' dedi. Ben adama bakıyorum adam bana bakıyor. Nasıl bi kafa yaşıyosa artık. Ya gerçekten yorgunluktan çok uykuluydu yada ciddi promili fazla gelmişti o gece.

arfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hızlı_Fransız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirin belediye otobüslerinin çoğunun (genelleme yapıyorum illaki düzgün olanlar vardır.) şöförü balta benim 1 defa başıma trafik kazası geldi onuda belediye otobüsü ile yaşadım ben yeşilde geçtim o kırmızı ışıkda bilerek geçti ve bana suratıma baka baka kasten çarptı alayı kendini bilmiyor.Otobüs gibi büyük bir vasıta ile daracık sokaklarda vs vs. aşırı hızlı kullanıyorlar izmirlinin başına bela bu otobüs şöförleri acilen egitim vs vs gibi bişeyden geçmeleri şart en azında ben böyle düşnüyorum. Çünkü tek bu tarz durum yaşayan ben degilim.
    para kendi ceplerinden çıkmadığı için , karşı karşıya gelindğinde karşında belkide senden 2 kat hızlı ve hiç durmaya niyetli olmayan apartman boyunda araç olunca senin durucağıını bildiği için ve kaza durumlarında kaba tabirle götümüze yırtsak yüksek oranda haklı çıktıkları için ayrıca ne kadar şikayette bulunsan haklarında bir yaptırımda bulunulmadığı için böyle olması çok normal ..

Anu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün gece yolda giderken çok berbat bir kaza atlattım. Eski otobüsün biri sol şeritte bozulmuş, önümdeki başka belediye otobüsü bir anda sağa kaçtı ve zart diye karşıma hiçbir ışığı yanmayan çamurdan görünmez olmuş bir belediye otobüsü çıktı. Sağda araba olduğundan kaçamadım ve 1-2 metre kala durdum. Arkamdaki de aynı durumda sağa kaçtı vs vs. Bunlar nasıl trafiğe çıkabiliyor aklım almıyor. Çarpsam ne olursa olsun yine ben suçlu olacağım. Bir de otobüsün parasını alacaklar.

Umarım o direğin parasını kadından almazlar. Allah acil şifalar versin.

oguzhan999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyiymiş... :O
    Oğuzhan ÖKSÜZ

http://www.facebook.com/oksuzdesign

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazada yaralanan bayan a gecmıs olsun..

Alıntı Hızlı_Fransız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum. valla bu meslegı yapan varmı aramızda bılmıyorum ama. yenı gelen sozlesmelı elemanlarla hakkaten cok cekılmez oldular. resmen totoları kalkık beledıyede calısıyolar dıye kendılerını nımettten sayıyolar.

2 defa kavga edıyordum nerdeyse bırısı cok ucuz yırttı ınsanlar fılan yatıstırdıda gıttı beyfendı.

ve kaza olayında ıse benımde basıma bısey geldı.
    lamba kontrollu 4 yol azının dıbınde kı otobu duragında yolcu ındırıp bındırıyorken kırmızı yandı paşamıza ve kırmızı ısıkta gecıp dıbıme kadar gelıp yandan carptı bılerek. ve ben 8 de 8 suclu oldum. gelen trafik polisininde annesı belirsizine denk geldik. hic bisey sormadan etmeden yazdı raporu ufletti alkol varmı dıye. verdı numarayı gıt al dedı şubeden. dedim sonuc ? sonuc yok cıkınca gorursun dedı. dedım pekı haksızlık olursa ne olcak benım yazdıgım raporu beyenmıyosan mahkeme yoluna gıdersın hukuk devletınde yasıyoruz dedı.

ve durduk yere adam hem ısık ıhlalı yaptı hem bılerek kastii olarak carptı ben 8/8 suclu oldum.

allaha havale ettım ınsallah fıtıl fıtıl cıkar....

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Hızlı_Fransız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arfy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para kendi ceplerinden çıkmadığı için , karşı karşıya gelindğinde karşında belkide senden 2 kat hızlı ve hiç durmaya niyetli olmayan apartman boyunda araç olunca senin durucağıını bildiği için ve kaza durumlarında kaba tabirle götümüze yırtsak yüksek oranda haklı çıktıkları için ayrıca ne kadar şikayette bulunsan haklarında bir yaptırımda bulunulmadığı için böyle olması çok normal ..
    Yok ben işin peşini bırakmadım arka camurluk dogrulma ve e30 arka krom tampon parası olarak 1120 TL paramı aldım direk trafik ekiplerine tutanak tuturdum ama dediğin gibi onların cebinden para cıkmıyor sigortaları ödüyor. Kendi içlerinde kurdukları trafik ekipleri tutanak tutuyor ama Trafik raporu 8de 8 otobüsü suclasada kendi içlerindeki trafik tutanaklarında suc hep araçda oluyor frenleri tutmama gibi bahaneler vs vs... ile tutanak tutarken yanlarında bulundum bizzat şahit oldum...
    Renault Sports & ///MPower

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o. evlatları demekten başka birşey gelmedi aklıma

kırmızıda gecen otobus bana vurunca 8 de 8 suclu olmak ne demek ya gelde memleketın polısıne guven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anlaşılmıştır içimden geçenler umarım

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen bindiğim otobüsün şöförünün tipi Özgün abi ile Eray abi arası bir şeydi.. Sürüşü de eminim onlardan kapmış. Ben öyle makaslar görmedim arkadaş
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaşırmadım. Işıklarda genelde arka tampona 1-2 cm arası dururlar, göz göre göre üstüne kırarlar vs vs ..
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Anu;1891177]

Umarım o direğin parasını kadından almazlar. Allah acil şifalar versin.[/QUOTE]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah acıl sıfa versın ne zaman ne olucagı bellı olmayan bır ulkedeyız

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazık ya kadıncağıza umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur..otobüs minibüs şoförleri konusunda katılıyorum arkadaşlara..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)