User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: E46 3.25ci hakkında genel bilgi ?

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E46 3.25ci hakkında genel bilgi ?

E46 3.25ci hakkında motor şanzıman vb hakkında olumlu olumsuz bildiklerinizi belirtirseniz sevinirim..

Kronik bir arızası varmıdır bu motor seçeneğinin ?

Mesela linkteki araç hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34494562/detay

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o nasıl bi 2001 325 dijital klima yok :S
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ona takılmaya gerek yok

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı y@sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona takılmaya gerek yok
    o kadar para verip e46 alsam dijital klimasız almazdım..
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takılır o kolay aynı sistem analog ve dijital o yüzden takılmaya gerek yok dedim..Genel anlamda temizliği sorunsuzluğu önemli benim için..

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e46'ların kronikleri bildiklerim..Ön süspansiyonlarda salıncak ve rotiller zamanından önce yıpranırma. Radyatör'ün alt kısmında şişme oluşumu. diye problemleri var diye duymuştum.
    Birde araç benzinli benim için buda bir problem.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

tunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    otomatigi yurumesi gerektigi gibi yurumuyor..

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    325'e özgü kronik bir sorun yok.Diğer E46 larla aynı sorunları.

ocean0636 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konfor ve prestij anlamında tartışmasız bir araç gerçekten çok iyi fakat aşırı yakıt tüketimi var ve otm.'lerde sanzuman cok hassas fazla zorlamaya gelmıyor dıye bılıyorum, kısacası genel olarak bence alınabılır guzel bır arac
    nakayama da gorunce yazacaktır daha once onda da e46 325 cabrıo vardı bende ordan bılıyorum unutmadan iyi yanlıyo

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coderz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnde 330ci vardı sattım adam olmaz yani tavsiye etmiyorm alıcaksanda manuel al derim

güzel bi şeklde m3 style yaparsın dış görüşünüş güzel olur vergiside gereksiz bu motora tavsiyem 320ci lere bakman.
    3.20ci 2.2motor 3.25ci 2.5motor vergileri zaten aynı eski kasa 3.20ci lar 2000cc 2003 altı sanırım.

bu arada 3.25ci lar ara motor olduğundan pek bi tutulmuyor ve forumda smg vites olanları sıkıntılı diye okumuştum sanırım. benim bildiğim kadarıyla tercih ederseniz 3.30ci alın ancak illa bu araç hakkında bilgi istiyorsanızda duruşu güzel ancak güzel bi serviste baktırmak en doğrusu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel araba çok dikkat çekiyor Tenteleri problemli olabiliyor dikkat et su alma vs. Kasaya göre motor yeterli durumda bence otomatikte altlar cok ölü ama bellı bı devırden snra iyi gidiyor Çok güzel yanlarsın.Şanzumana çok dikkat et ben sattım aracımı 2 gun sonra şanzumanı indi

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    akışmetre sorun olur kesin...

306gti
    Misafir
    araba genel goruntu olarak cok tatli. m2 body kitle araba yılan gibi olur tabi birde m2 jant .fiyat 45 e alirsan bence cokguzel cabrio aliyosun sonucta.kronik bi sorunu 325 diye özellikle bisey olmaz kronik sorun butun 46 larda ayni.yanlama bilmem ne bu tur yorumlara bakma apaci arabasi almiyosun sonucta. koltuklarin recaro ve elektirikli isitmali olmasi cokguzel eksikleri dijital klima paneli oda sorun degil degistirisin kilometresi orjinal ise zaten super. baktirip almak kaliyo geriye.

YEY® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Manuel klimayı dijitale çevirmek kolay mı eminmisiniz ? Manuelde çevirdikçe içerde teller klima mekanizmalarını falan açıyor kapıyor.Dijitalde ise sıcak soğuk çevirmek için elektronik ufak servolar var onlar dijital bordun sokete ecuyla bağlı olmasından ötürü ecudan aldıkları komutlarla çevriliyorlar sessiz olursanız sıcak soğuk çevirince duyabilirsiniz hatta..Yani sadece bordu al tak kesinlikle söz konusu değil.Komple konsol altını elden geçirip ek motorlar takmanız gerekli ayrıca tesisat üzerinde dijital borda oturacak soketler mevcutmu onuda kontrol etmek lazım.

Araca gelecek olursak makyajsız e46'lar artık gözüme eski gelmeye nedense.ya m3 ya da bu paralara çıkılmışken makyajlı e 46 derim Yasin kardeşim

306gti
    Misafir
    Alıntı YEY® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manuel klimayı dijitale çevirmek kolay mı eminmisiniz ? Manuelde çevirdikçe içerde teller klima mekanizmalarını falan açıyor kapıyor.Dijitalde ise sıcak soğuk çevirmek için elektronik ufak servolar var onlar dijital bordun sokete ecuyla bağlı olmasından ötürü ecudan aldıkları komutlarla çevriliyorlar sessiz olursanız sıcak soğuk çevirince duyabilirsiniz hatta..Yani sadece bordu al tak kesinlikle söz konusu değil.Komple konsol altını elden geçirip ek motorlar takmanız gerekli ayrıca tesisat üzerinde dijital borda oturacak soketler mevcutmu onuda kontrol etmek lazım.

Araca gelecek olursak makyajsız e46'lar artık gözüme eski gelmeye nedense.ya m3 ya da bu paralara çıkılmışken makyajlı e 46 derim Yasin kardeşim
    bende 2004 model ci var manuel klimaliydi pert olan yine 2004 model arkadasimin 320ci arabasından dijital klima panelini sokup benim manuel ile degistirdik sok tak oldu soketleri ayni birbirine uydu sorunsuz calisiyo.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kronik direksiyon pompası, direksiyon kutusu, şanzıman yağı ömürlük dendiğinden kimse değiştirmez otomatik sapıtır titreme yapar yağını değiştirdinmi düzelir ama şanzıman incek 2 bin lira derler ama yağla düzelir, sağ kapı kilit mekanizması bozulur, airbag lambası yakar, yağ müşürü bozulur hepsinde genel bilindik sorunları bunlardır. benim 3,20ci önceki arabam subarudan fazla yakıyodu nerdeyse o derece yakar yani su gibi içer yağını suyunu herşeyini değiş genede bu sarfiyat düşmez,
    bu tarz yorumları sevmemde ilandaki aracın fiyatı çok yüksek bence m paket olsa artıları falan olsa gene neyse ben olsam o rakama coupeyle cabrio yla bir olmaz ama e90 sedan düşürnürdüm yeni yenidir mantığıyla

Yiğit Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yasin R ne oldu az dha sık dişini..
    *
    Alıntı 10ur_K Nickli Üyeden Alıntı
    *simdi yok homsitora gidelim yok midpoyint yok starbaks
    *a..... o zmnlar yoktu oyle
    *bi cay iciriodun
    *bisinema
    *finishim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 306gti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2004 model ci var manuel klimaliydi pert olan yine 2004 model arkadasimin 320ci arabasından dijital klima panelini sokup benim manuel ile degistirdik sok tak oldu soketleri ayni birbirine uydu sorunsuz calisiyo.
    Aynen bu şekilde arkadaşımın Ci uyguladık

Şuan ufakta bir kararsızlığım var bir kaç araca daha bakıcam hayırlısı diyorum bilgiler için teşekkürler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı obenR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kronik direksiyon pompası, direksiyon kutusu, şanzıman yağı ömürlük dendiğinden kimse değiştirmez otomatik sapıtır titreme yapar yağını değiştirdinmi düzelir ama şanzıman incek 2 bin lira derler ama yağla düzelir, sağ kapı kilit mekanizması bozulur, airbag lambası yakar, yağ müşürü bozulur hepsinde genel bilindik sorunları bunlardır. benim 3,20ci önceki arabam subarudan fazla yakıyodu nerdeyse o derece yakar yani su gibi içer yağını suyunu herşeyini değiş genede bu sarfiyat düşmez,
    bu tarz yorumları sevmemde ilandaki aracın fiyatı çok yüksek bence m paket olsa artıları falan olsa gene neyse ben olsam o rakama coupeyle cabrio yla bir olmaz ama e90 sedan düşürnürdüm yeni yenidir mantığıyla
    e90 3.20i 2,5 sene bindim geçen sene sattım şuan yazdığım gibi biraz kararsızlığım var.

Teşekkürler bilgiler için..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)