User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
62 sonuçtan 58 ile 62 arası

Konu: Şükür Olsun Râbbime Türk Olarak Doğmuşum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkler en büyük gücü inançlarından alıyor savaşta Allah Allah nidalarıyla hucum ediyor. Türk tarihinin en başından buyana göktürklerden osmanlı devrine kadar en parlak dönemler inanca tam anlamıyla sahip olunan dönemlerde yaşandı bu bir rastlantı olmasa gerek. Bu yüzden türklük ve inanç ayrılmaz bir bütün diye düşünüyorum

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı NETMAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarihi bence sen araştır osmanlı dedigin devlet kendini türk devleti diye lanse etmezdi osmanlıcılık ve ümmetçilik vardı bu sayede 600-700 sene ayakta kaldılar

bana göre ilk olarak türküm diye şükretmek kafatasçılıktan başka birşey değildir

bu ülkeyi seviyorsak eger adam akıllı çalışıp bu ülkeye hizmet etmek lazım lafla peynir gemisi yürümüyor biliyosun

1.dünya savaşı sonunda almanların hiç birşeyleri kalmamıştı ama adamlar 8 saat kendi maaşları için çalıştılarsa 2 saat de devletleri için çalışmışlar. 2.dünya savaşında yine hazır ve güçlü olmuşlar

bizde herkes vatan millet sakarya ayağına yatıyor ama gel ülken için yarım saat fazla çalış ekonomiyi, bütçeyi arttıralım desek banane kardeşim ben mi kurtarıcam bu ülkeyi olur

boşuna boş keseden atıp milliyetçi ayaklarına yatmayalım
    bak kardeşim milliyetçi ayağına yatmayalım dediğin insanı yani beni tanıyormusun bu vatan için ne yaptın veya yapmadım nerden biliyorsunda konuşuyorun ezbere..bu lafını tamamen yaşının getirdiği düşünce yapısana veriyorum...senden rica ediyorum bazı seyleri yazarken düşünmeni tavsiye ediyorum yine aynı şeyi tekrarladın...

hizmet etmek lazım diyorsun biz öle bir milletizki biz ne almana ne ingilize ne fransıza ne de baska bir ırka topluma benzeriz ama malesefki sen bizi onlarla kıyaslıyorsun???kurtuluş savaşında bitmek tükenmeyen ümidimiz olağan üstü olumsuzluklar karşısında bile... türkler minikslerin dediği gibi dinimize en cok saygı duyan örf adet geleneklerimize en cok sahip çıkan bir milletiz..müslümanlık bize gelmeden önce bile at avrat silah kavramı vardı bizde namus kavramı vardı merhamet hak vardı..ben sana yine bastan yazıyorum yazmadan önce düşün araştır..ondan sonra yaz..oldumu.milliyetçilik dendiğinde hiç bir türk ayağa yatmaz kanımızda var cünkü vatan sevdası milliyetçilik ALLAH (c.c) bize böle nasip etmiş..
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Devlet ugrunda Cihad

Allah yolunda Cihaddır

Bunu unutmayalım Arkadaşlar
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Runaway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    'Devletin Bekasi İcin Kardeş Katli Vaciptir'

gsi_club - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her zaman derim Türk ve Müslüman oldugum için gururlu ve onurluyum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)