User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: Toyota Yaris D4D Multimode'u nasıl bilirsiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dynatech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün yazdığınızı şimdi daha iyi anladım, pardon. O söylediğiniz olay şundan dolayı oluyor. Durduğunuz andan itibaren aracın boşa geçmesiiçin geçen 1-2 sn lik sürede araç hala kavramada duruyor, ayağınızda frende durduğundan o titremeyi yapıyor. Daha sonra N ye alınca kendisini kavramada ayrılıyor ve o titreme kalkıyor ortadan.
    Yani bu bir sorun değil merak etmeyin.
    Ben onu şöyle anladım, bizdeki araç bazen ışıklara yaklaşırken 1 e alıp kompresyone binince tam kavramayı yapana kadar titreme oluyor, ama dediğim gibi bu debriyajın ömrünün dolması ile alakalı ve sizin söylediğiniz olayla alakası yok.
    Bilgi için teşekkürler.

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı uğurlu olsun zevkle kullanın aracınızı inşallah

range konusuna pek takılmayın. depo fulken bile az gösterir ama orda yazandan daha fazla yol yaparsınız. ama ortalama tüketimi doğru ölçer, bir problem yok.

titreme konusunda ise yapar arada öyle şeyler bakıma gittiğinizde kalibrasyon yapmalarını isteyin, ücretsiz olarak yaparlar ve o vites geçişindeki titremeler minimuma iner.

bir de şu an servislerde "mmt kampanyası" var. bazı parçaları değiştirip iyileştirme yapıyorlar. randevu alıp götürün aracı, mmt nin seri nosuna bakıyorlar, eğer değişmesi gereken parça varsa ücretsiz olarak değişiyor. ben dün götürdüm birkaç parça değişmiş ve sonuç çok hoşuma gitti.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    orhan abi sizdeki versiyondada motor freni yapıyormu mmt? makyajlı d4d mmt corolla kullandım ben yaz başında, motor freni yapıyordu kendiliğinden , hoşuma gitti
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun zevkle kullanın aracınızı inşallah

range konusuna pek takılmayın. depo fulken bile az gösterir ama orda yazandan daha fazla yol yaparsınız. ama ortalama tüketimi doğru ölçer, bir problem yok.

titreme konusunda ise yapar arada öyle şeyler bakıma gittiğinizde kalibrasyon yapmalarını isteyin, ücretsiz olarak yaparlar ve o vites geçişindeki titremeler minimuma iner.

bir de şu an servislerde "mmt kampanyası" var. bazı parçaları değiştirip iyileştirme yapıyorlar. randevu alıp götürün aracı, mmt nin seri nosuna bakıyorlar, eğer değişmesi gereken parça varsa ücretsiz olarak değişiyor. ben dün götürdüm birkaç parça değişmiş ve sonuç çok hoşuma gitti.

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Yarın servisi hemen arayayım o zaman

Oldukça keyifli bir araba hele de benzin 4 TL olunca

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)