User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Su Arıtma Teknolojileri Reverse Osmosis&Yumuşatma sistemleri

sürüngen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Su Arıtma Teknolojileri Reverse Osmosis&Yumuşatma sistemleri

Arkadaşlar bildiğiniz üzere uzun bir zamandır temiz su arıtma işi yapıyorum.Sektörde ki iddalı bir firmanın endüstryel işlerini yönetmekteyim.Bu konuyla ilgili sizleri bir miktar bilgilendirmek istedim.
    Malun son zamanlarda su arıtma işlerini yapan firmalar bir hayli çoğaldı,tahminim bir çoğunuzda ya evinizde ya da işyerinizde bu sistemlerle tanışmışsınızdır..
    Aslına bakıldığında gerek içme suyu (reverse osmosis) gerekse yumuşatma sistemleri olsun izmirde gerekliliği çok yüksek oranlarda..Bu işi yeni yapan ya da kısa zamanda çok satış yakalamaya çalışan arkadaşlar sağolsun piyasa bi hayli tatsızlaştırıyor..
    Bu konuda dikkat edilmesi gereken şeylerin sonunda fiyat geliyor..şu an piyasada 200 tl'den başlayıp 2000 tl'ye kadar su arıtma sistemleri var..tabii bu mutfaklarda kullanılan tezgah altı dediğimiz günlük üretim kapasitesi ortalama 180 litre ile 375 litre arası değişen sistemler için geçerli..ihtiyaç arttıkça sistemler büyür fiyatlarda da ufak değişiklikler olur..
    Günümüzde damacana kaliteleri bir hayli değişti biliyorsunuz..özellikle izmir gibi sıcak yerlerde su gideri de oldukça büyük..
    Bunları kontrol altına almak için bu sistemleri tercih etmenizi öneririm.Bu tarz tanıtımlarla karşılaşan,çarşıda pazarda ucuz ürünler görüp merak edenler lütfen öncelikle bana ulaşsın..bende gerekli bilgileri verip ihtiyaç duydukları yardımı vermeye çalışayım..
    Peki bu sistemlerin hangisi iyidir derseniz yüksek oranla en pahalı ürünler en iyileridir diyebilirim..

İçme suyu ya da kireçsiz su konusunda lütfen öncelikle bana ulaşın..
    Merak eden ya da aklında bu sistemlerin performansıyla ilgili soru işareti olanlara denemeleri için sistemlerde verebilirim..

Gelen sorular ve merak ettikleriniz için konuyu detaylandırabilirim..

0 533 275 16 16
    Umut SÜMER

old is cool

ilkerrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsettiğiniz konuda değil ama bir soru sormak istiyorum. Bu veya bunun gibi bir sistemle Yağmur suyunu biriktirip, arıtıp, içme suyu olarak kullanmak mümkün müdür?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçilebilir ancak yağmur suyu içmeye çok müsait bir su değildir...yağmur suyu sertlik dercesi olarak saflık ayarındadır..yani bomboş ve aç bir sudur..
    Biz içme suyu önerirken min. 4-5 fr sertlik isteriz tabi belli oranda da tds (çözünmemiş katı maddeler miktarı) ve iletkenlik ararız...piyasada güvenilir diye bakılan bazı damacana suları bu sınırların altındadır..yani tavsiye etmediğimiz orandadır.
    old is cool

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 3,5 yıldır ihlas Aura Cebilon kullanıyoruz bu cihazlar hakkında yorumunuz varmı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ihlasın makinası kötü değil kesinlikle huzurla kullanılabilir...ancak genelde inline dediğimiz filtreler kullanırlar,marketlerden aldığımız salanların biraz uzunu gibi formu vardır..biz blok filtre kullanıyoruz..suya temas yüzeyi çok daha fazla ve tabiiki ömrü..inline filtrelerin değişme süreci ortalama 6 ay iken blok filtrelerde sehir şebeke hattında min. 1 senedir 18 aya kadar kullanılabilir.
    old is cool

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada piyasada ki firmaların çok büyük bir oranı cihazları için menşei AMERİKAN derler...bu koskoca bir YALANdır..
    ozmoz sistemlerinin ana filtresi olan membran filtrenin patenti nasaya aittir.bu yüzden amerikan diyenlere hemen inanmayın..
    örneğin benim elimde bulundurduğum goldline r/o marka makina orjinal amerikan üretimidir..
    gövdesinden filtrelerine kadar heryerinde kabartma olarak MADE İN USA yazısını görürsünüz.
    Türkiyede orjinal amerikan üretimi makinaların sayısı tahminim 5 yoktur.
    old is cool

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    denizsu bulent bey ile tanısıklıgımız varıdr gerekirse yardımcı olurum buyuk capta projelerin icinde grundfos lazım olursa haber ver ayarlarım birseyler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aquamatchtürkiye firmasında çalışıyorum bu cihazların sanayi tipi olanlarını, tesis şeklinde olanlarını kuruyoruz. Örneğin avşada bu sene çalışmaya başlayan su arıtma tesisinin projelerini ben çizdim. Biraz daha gelişmiş tabiki o sistemler. Biz denizsuyunu arıtıp içme suyuna çeviriyoruz Ve bizzat kendim denemiş biri olarak tat olarak mükemmel Bu ev tipi cihazlarda gayet faydalı cihazlar

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ev için olanlarında fiyat nedir ?
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Aydın- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aquamatchtürkiye firmasında çalışıyorum bu cihazların sanayi tipi olanlarını, tesis şeklinde olanlarını kuruyoruz. Örneğin avşada bu sene çalışmaya başlayan su arıtma tesisinin projelerini ben çizdim. Biraz daha gelişmiş tabiki o sistemler. Biz denizsuyunu arıtıp içme suyuna çeviriyoruz Ve bizzat kendim denemiş biri olarak tat olarak mükemmel Bu ev tipi cihazlarda gayet faydalı cihazlar
    pompalarıda biz verdik ayrıca o calıstıgınız idarenin bayan voleybol takımna sponsorum
    karabuk ne olur ?

serhatayasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rainlife su arıtma nasıldır? klasik rainbowcuların kapı kapı dolaştırdığı marka? gecenlerde ben yokken bize ittirmişler....

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha bugün telefonla bir bayan aradı. ücretsiz su ölçümü yapalımda bişi önerelimde diyen. Araya giremiyorsun resmen, müsait değilim diorsun yok illa eve birilerini getirtecek. Teli kapattım artık bende.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı seko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pompalarıda biz verdik ayrıca o calıstıgınız idarenin bayan voleybol takımna sponsorum
    karabuk ne olur ?
    Grundfosta mı çalışıyorsunuz ? Takımla vs pek bi alakam yok malesef yaa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    marin sistemler için çok soran oluyor aslında ama pek bulaşmıyorum..paslaşabiliriz
    old is cool

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha bugün telefonla bir bayan aradı. ücretsiz su ölçümü yapalımda bişi önerelimde diyen. Araya giremiyorsun resmen, müsait değilim diorsun yok illa eve birilerini getirtecek. Teli kapattım artık bende.

biz dahil birçok firma böyle çalışmak durumunda,haklısın kimileri çok cazgır
    ama bi görmeni tavsiye ederim
    old is cool

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serhatayasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rainlife su arıtma nasıldır? klasik rainbowcuların kapı kapı dolaştırdığı marka? gecenlerde ben yokken bize ittirmişler....

biz aynı zamanda izmir ve denizli Rainbow bayisiyiz..rainlife Rainbow yanında verilen promosyon ürünüdür..detaylarını iyice incelediğimi söyleyemem ama istanbul içi ilgilenenler için direkt olarak distribütörü yönlendirebilirim.
    old is cool

<<buğra>> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007'de aquamatch tesis şeklinde olan arıtmanızdan almıştım.
    Fakat 2 adet membran değişimi için 650 € bana fazla geldi.
    Başka nerden fiyat alabilirim, siz nerede çalışıyorsunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sürüngen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marin sistemler için çok soran oluyor aslında ama pek bulaşmıyorum..paslaşabiliriz
    Küçük tipte cihazlar yapmıyoruz yada satmıyoruz malesef Marin tip derken tekne için vs bahsediyorsan eğer öyle cihazlar yok yani.. Yüzen bişeyin içine şuana kadar 2 cihaz yaptık oda MİLGEM (türk deniz altısı) içine yapılan cihaz bütün denizaltının su ihtiyacını karşılıyo

Alıntı <<buğra>> Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007'de aquamatch tesis şeklinde olan arıtmanızdan almıştım.
    Fakat 2 adet membran değişimi için 650 € bana fazla geldi.
    Başka nerden fiyat alabilirim, siz nerede çalışıyorsunuz?
    Ben aquamatch merkezde proje bölümünde çalışıyorum satış vs değil işim ama yinede yardımcı olmaya çalışırım. Firma ismi nedir sizin ? Cihaz modeli nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Grundfosta mı çalışıyorsunuz ? Takımla vs pek bi alakam yok malesef yaa
    evvet sizinlede calısıyoruz hemde baya iyi malzeme alıyorsunuz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)