User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 39 ile 56 arası

Konu: DENON ve despe izmirde :D

madyel
    Misafir
    yusf nasıldı izmir gezisi

DENON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok güzeldi aydın , işini halletmeye gittiğimiz arkadaşlar çok sıcak misafir ettiler, arkadaşlara sonsuz teşekkürler ve ayrıca arkadaşın aracı yapıldıktan sonrakı mutlulugunu yüzünde görmek gerçekten en keyiflisiydi

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

despe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izmirli arkadaşlar kimseyle görüşemedik aramadıkta ama mazeretimiz var

arabaya emmeyi taktık 11 gibi başladık 2 gibi falan bitti işimiz tam hatırlamıyorum saati. marşa bi bastık araba çalışıyo stop ediyo patırdıyo falan yüksek devirde çalışıyo ama rolantide stop ediyo. araba bide gazlıydı. neyse sensörleri kontrol et onu yap bunu yap gazı iptal ettik enjektör şaselerine gelen kabloları iptal ettik bisürü şey yaptık olmadı.

sonra dedik yusufun emmeyi söküp buna takalım. neyse yusufun emmeyi söktük diğerini söktük taktık falan problem aynı. yaani baya bi emme söküp taktık, yusufun sensörleri bu arabaya geçirdik falan, işin enteresan kısmı araba 2. oksijen sensöründen başka arızada vermiyo. tabi bunlarla uğraşırken saat oldu 22.30 falan bizimde pestilimiz çıktı kaput içinde 2 büklüm durmaktan neyse problemde halloldu, karabağlardan güzelbahçeye gittik artık saat kaç oldu hatırlamıyorum yemek falan yedik yattık uyuduk sabah 10 gibi kalktık kahvaltımızı yaptık atladık arabaya döndük hatta jumbo aradı yoldayken.

Keşke arabada problem olmasaydıda işimiz erken bittiğinde görüşebilseydik. Kısmet bidahakine artık
    MTM-PROSTOCK GARAGE
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı
    oynama olm arabayla oyuncak gibi turbo yap dedik garip garip ecu lar bağlıosun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç şu anda yürümesi gerektiği gibi yürüyor ve bıraz daha bu arkadaşımıza yardım ederek izmirde can yakacak hale getirecegiz kısmetse
    iddia ediyorum 30 dakıkada oem emmeyı söküp ies emmesini takarım artık , cumartesı günü o kadar cok söküp taktım kı gözüm kapalı herşeyin her civatanın yerini bulurum ahahaha , anam agladı belim tutmuyo

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabuncubeli mi burası
    yok cezacıbeliymiş burası, emnıyet kemerinden ceza yiyince anladık ahaha

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

KVB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok cezacıbeliymiş burası, emnıyet kemerinden ceza yiyince anladık ahaha
    Evet orada ceza yemedim diyebilecek adam tanımıyorum Her Türk orada ceza yemiştir ve yiyecektir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet orada ceza yemedim diyebilecek adam tanımıyorum Her Türk orada ceza yemiştir ve yiyecektir
    gecen senede sahil yolunda konağa gelmeden radara girmişim 84km ıle ordan da yedık bı ceza, artık benı izmire çağıran adam hesabıma en küçük cezanın parasını yatırsın kardeşim gıtmem yoksa o gevur ızmıre bı daha ahahaha

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

KVB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen senede sahil yolunda konağa gelmeden radara girmişim 84km ıle ordan da yedık bı ceza, artık benı izmire çağıran adam hesabıma en küçük cezanın parasını yatırsın kardeşim gıtmem yoksa o gevur ızmıre bı daha ahahaha
    Orada radar olduğunu sadece izmir dışından gelenler bilmiyor İzmirliler bilir ve 70'i geçmez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende ordan askerdeyken 1829819829 kere gecip reno19 un yerını mılımı mılımıne bılmeme ragmen gaflet dalalet hatta hıyanet içine düşüp incir altında ıkı arpa suyu zıkkımlandıktan sonra arabada içmeyen 2 tane daha sürücü olmasına ragmen cüzdanımda fazlalık olarak gördüğüm 128 tl radar para cezasını canımdan cok sevdıgım devletıme armagan etme yolunda hızla ılerleyerek ancak 84km ye ulaşıp 2010 bütçesine katkı sağlamış olmanın verdiği gurur içerisindeyim

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı despe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirli arkadaşlar kimseyle görüşemedik aramadıkta ama mazeretimiz var

arabaya emmeyi taktık 11 gibi başladık 2 gibi falan bitti işimiz tam hatırlamıyorum saati. marşa bi bastık araba çalışıyo stop ediyo patırdıyo falan yüksek devirde çalışıyo ama rolantide stop ediyo. araba bide gazlıydı. neyse sensörleri kontrol et onu yap bunu yap gazı iptal ettik enjektör şaselerine gelen kabloları iptal ettik bisürü şey yaptık olmadı.

sonra dedik yusufun emmeyi söküp buna takalım. neyse yusufun emmeyi söktük diğerini söktük taktık falan problem aynı. yaani baya bi emme söküp taktık, yusufun sensörleri bu arabaya geçirdik falan, işin enteresan kısmı araba 2. oksijen sensöründen başka arızada vermiyo. tabi bunlarla uğraşırken saat oldu 22.30 falan bizimde pestilimiz çıktı kaput içinde 2 büklüm durmaktan neyse problemde halloldu, karabağlardan güzelbahçeye gittik artık saat kaç oldu hatırlamıyorum yemek falan yedik yattık uyuduk sabah 10 gibi kalktık kahvaltımızı yaptık atladık arabaya döndük hatta jumbo aradı yoldayken.

Keşke arabada problem olmasaydıda işimiz erken bittiğinde görüşebilseydik. Kısmet bidahakine artık
    geçmiş olsun problem neymiş ?
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    problem daha öncede olmuş laakın bılgısayarda falan görünmemiş, hatta o gun ben arıza kodlarını okudum aracın 3 adet arıza kodu verdi
    tps
    map
    o2 sensörü ancak o arızalar zaten bız sensorlerını kablolarını takmadan marşa bır sefer marşa bastıgımızdan oldu , o2 sensör arızasıda zaten sensör yanıltıcı takılmadıgından sürekli arıza ışıgını yakıyordu ve aracın sahıbı arkadaş bunu bılmıyordu, neyse ben ecuyu resetledım ve sadeece o2 sensör arızası kaldı , ama sorun o değildi araç ateşlemeyi kesiyordu, sonra bugun telefon geldı ve arızanın çözüldüğünü söylediler sordum arkadaşa arıza neymiş diye tamırcının söylemediğini söyledi, ancak su anda ies emmesi ve d17 ecu ıle aracın eskısıyle alakası olmadıgını hiç sorunsuz kullandıgını söyledi ve teşekkür etti bizde mutlu olduk tabıı kı

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun problem neymiş ?
    sağolasın. tamirci söylememiş
    MTM-PROSTOCK GARAGE

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı despe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolasın. tamirci söylememiş
    nası yav iyiymis oda
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nası yav iyiymis oda
    hee valla meslek sırrı söylemem demiş ahaha.

zaten biz arabayı götürdük bizim yanımızda yapmadı bişey biz anlarız diye, ki büyük ihtimal anladı arızanın ne olduğunu. belki vakit olsaydı bizde bulurduk ama zaten 11 olmuştu saat sabah 4.30 ten beri ayaktaydık, dediler tanıdık tamirci var götürelim. neyse taktı laptop u baktı falan. arabayı içeri alalım yarın yaparım dedi bizde tamam dedik. arkadaşlarda bişey anlamadığından biz yola çıktıktan sonra gidermiş arızayı

ama kalleş tamirciye ben bir arızayı telefondan hallettirmiştim ahahhah, o söölemedi neden yaptığını
    MTM-PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bile özel bir honda servisine honda arıza kodlarını vermiştim, insanlar neden böyle hiç anlamam, biz ne biliyosak paylaşıyoruz acaba kötümü yapıyoruz, ama araba ıle alakalı bır arızada ben meslek sırrı diyemem çünkü mesleğim değil

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

laco35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denon,Despe,İbo ve Bursalı shrek sizlerle tanışmaktan ve arkadaş olmaktan çok mutluluk duydum sanki yıllardır tanışıyormuş gibiydik sizlerle.Bize bugüne kadar bu camiyada gösterilmiyen ilgiyi ve bilgileri paylaştığınız için çok teşekkürler.2 gün boyunca türlü türlü aksilikler çıkmasına rağmen en sonunda istediğimiz sonuca ulaştık daha denemek nasip olmadı ama bazı arkadaşlara o yaşattiğimiz korku bile yetti bana.İnş. yardımlarınız sayesinde İzmirin en hızlı Vtec2 si olucak.Tekrardan herşey için çok teşekkürler arkadaşlar...
    FARK AYRINTIDA SAKLIDIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha bişey yapmadık serkan, yaptıklarımız yapacaklarımızın temınatıdır

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

laco35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha bu filmin fragmanlarıysa film vizyona girince gişe rekorları kırcak herhalde.Ozaman ne diyelim bizleri izlemeye devam edin
    FARK AYRINTIDA SAKLIDIR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)