User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
62 sonuçtan 58 ile 62 arası

Konu: Artık İş Başı Yapalım, Bu Arabanın Sahibini Arıyorum Arkadaşlar?

Jam da Joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu dyno savaşına kaymış..
    Benim Cuprada egzozlu hali ile 400 küsur vermişti Paşada Özgünde şahittir..
    Ama dyno bozuk olduğu için değil, araç patinaj çektiği içindi..
    unless you ride the beast
    you wouldn't understand

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 dakka 300 le nereye gitti acaba,10 dakka sonunda motor kırılmasa araba kırılırdı muhtemelen

arfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savasin dynoda kalibrasyon yerindedir sorunsuz olarak senelerdir olcum yaptiririm soledigin gibi bir sonucla hic karsilasmadim ne kendi araclarimda nede piyasada duydugun gordugun araclarda....
    Konunun hangi otomobil hangi parcalar hangi ustalar kismini bilmem ama pasaoglu servisteki dyno ile atip tutmadan 2 kez dusunmekte fayda goruyorum .....
    biri cikipta der sonra bizim vtec i satmadan once bir megan rs le deneyip ilan acalim diye kalp kirilir ...
    kendi aracım ile olan sonucu paylaştım yanlış mı yapmışım ? aracım orda 405 hp veriyor , barbaros abide 350 hp ..
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paşaoğlundaki dynoya bokatmak için Kendin kanıtlamış bir dyno gerekli Serp ile Wamag ı karşılaştırmasssınız Kesinlikle !

Ben dha o dynoda aman fazzla çıksın öle çıksın böle çıksın dendiğini görmedim yalan yanlış bilgi vermeyin insanlara
    benim tek mesajımda paşaoğlu boktur kakadır ölçülmez dediğimi gösterirmisiniz .. ? sadece 2 dyno arasındaki yaşadığım farkı yansıttım .. buda sanırım en doğal hakkım .. barbaros abideki doğruda paşa yanlış mı dedim ? yada tam tersi ? hangisi doğrudur bilmiyorum ..

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir abi bu adam sonuçta 2008 de yaptı bunları. şimdi 2011 bişeyler değişiyor gittikçe. ama turbosu stockmuş.

dediğim gibi barbaros abi o dyno çıktısında hata vardır diyor. benim dynomda 320 gibi rakamı hiç vermedi yazılımında ben yaptım diyor. tamam çok iyi yürüyordu ama 320 çıkarmadı diyor o zaten.

söylediğine görede bende 290 çıkaran başka dynoda nedense daha fazla çıkarıyor. dynosuda güzel dyno yani düşük çıkarma ihtimali yok. dediğin gibi bencede barbarosun dynosu daha doğrudur. 280 290 gibi rakamlar yani.
    Alıntı arfy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle söyliyim cupralar 340 350 veriyor barbaros abide paşada 400 küsürat..

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet demek istediğim bu 300 den sonra zaten uçuk farklar oluyor. sanırım bi çok dynocu milleti mutlu etmek için yüksek çıkarıyor olabilir

yoksa birinin 400 dynosu var diğerinin 330 ikiside aynı araba ama deneme yapıyorlar 330 dynosu olan geçiyor en güzeli roll galiba

arabayı satacak olursam paşada dyno yapıp ilan açayım bari ehüeühüe
    bitane özel mesaj atıyorum .. forumda olan bi video ama tekrar polemik yaratmak istemiyorum yanlış anlaşılabilir diye pm atıyorum senin yazdığınla birebir alakalı

kendi aracım ile olan sonucu paylaştım yanlış mı yapmışım ? aracım orda 405 hp veriyor , barbaros abide 350 hp ..

benim tek mesajımda paşaoğlu boktur kakadır ölçülmez dediğimi gösterirmisiniz .. ? sadece 2 dyno arasındaki yaşadığım farkı yansıttım .. buda sanırım en doğal hakkım .. barbaros abideki doğruda paşa yanlış mı dedim ? yada tam tersi ? hangisi doğrudur bilmiyorum ..
    ustteki mesajlari senin alinti yaptigin sekilde koydum okurmusun arka arkaya ne anlasiliyor yazdiklarindan ....
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

arfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paşa kötüdür mü anlaşılıyor yani .. öyleyse nediyim ok paşa kötüdür

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)