User Tag List

Sayfa 15/17 İlkİlk ... 51314151617 SonSon
306 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: askere gidecekler ?

rs_okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ARKADASLAR BENIM USTA BIRLIGIM 5'inci Zh. Tug. 1'inci Hd. A. 1'inci Hd. Tb. 2'nci Hd. Bl. K.lığı
    AKÇAKOYUNLU GAZİANTEP BUKADAR KISALTMA KOYMUSLAR BULAMADIM VALLAHI YERINI BILEN VARMIDIR BURAYI NASILDIR NE DEGILDIR.

harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı çağlarcoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sen nezaman geliyosun yaa =)) benim acemilik bitti yarın usta birliğine erzuruma gidiyorum
    Çömeeeeez. (:
    Astra J Cosmo + FlexRide

çağlarcoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çömeeeeez. (:
    alt devre ayık ol ben çarşıdayım sen askeriyede yardır king stayla ahahaha benmi yardırıyım benmi gidiyim nöbete harun bu şafaktan sonra yazıcı olmak ayrı bi dünya yaaaa hadi bi şafak söyliyimde serinle birazcık $ 379 sen kalk erzuruma askere gel techturkeyden adam bul şans işte =))
    AutoMiss oto yıkama kuaföR

ÇağLAR

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çağlar nasıl gidiyor gardaş bu ayın sonunda geliyorum bende

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mustu abi sana ugurlama yapacakmıyız?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gülüm bu yaştan sonra ne uğurlaması yaa öyle konvoylar falan artık bize göre değil

ama yakın zaman içinde bi cuma yada cumartesi gecesi KUMKAPI org. düşünüyoruz uygun fiyatlı çalgılı çengili

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çağlar nasıl gidiyor gardaş bu ayın sonunda geliyorum bende
    neolsun abi yaa çarşıda takılıyorum hastaneye gitmiştim MR çektirmeye ordan çarşıya geçtim takılıyorum sizi bekliyoruz abi alt devre gelsinde çek pas'a yardım etsin aahahahaa valla abi ben rahatım yaa burda çok şükür okadar bi zorluğu yok. yazıcı oldum. sadece tek sorun nöbet kulubesine sığmıyorum 2metre boy olduğu için ahauhauahauha belimdede fıtık olduğu için hem hücum yeleği , çelik başlık bide 2 saat çaprazda durma olayı olunca belim ağrıyo okadar.. diğer normal askerlerde rahat abi yaa sadece sıracılık var sabahları koğuşlara falan su basıyolar çek pas yapıyosun bilindik mıntıka olayı. ama ben yazıcı olduğum için girmiyorum kendi odamı temizliyorum =))) ama abi hiç görmediğin kadar saksağan adam görüceksin gidince okadar diyim ben sana. bukadarmı olur yaa diyip gülüceksin zaman geçer zaten onlara bakınca içimden diyorum bunun bittiyse benimde biter =))

ÇağLAR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahhaha çek pas heee

olum eğitimdi spordu falan o işler nasıl oluyo nan benim g.t göbek kaldırmam baya zor olacakta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahhaha çek pas heee

olum eğitimdi spordu falan o işler nasıl oluyo nan benim g.t göbek kaldırmam baya zor olacakta
    tüfekli tüfeksiz haraketler var abi eğitim yaptıran komutana bağlı valla tınlamazsa zor olmaz ama illa nizami olcak diyosa ( bizimki gibi ) süründürür yapamayanı sadece sabahları oluyo zaten abi. sanada çıkarsın hastaneye spor yapamaz alırsın olur biter yaptırmazlar. seni zaten ayırırlar abi emin ol girmezsin bile.iştimadan sonra görevi olanlar ayrılıyo spor yapmıyo. güzel biyere alırlar seni. banada öyle diyodular. okadar kişinin arasında neden beni alsın diyodum ama buraya geldim hak verdim onlara sana yemin ederim burda 2 tane komutan birbirine giriyodu. o diyo benim adamım olcak. o diyo benim yazıcım olcak

ÇağLAR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahahha olum o kadarmı yaa hani millet diyordu abi o kadar boş adam varki diye

pm atmıştım sana gerçi ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw o kadar askere giden gelen adam var şurada kimse tecrübelerini paylaşmıyor gidecek arkadaşlar için

birebir giden birisi şuraya yazsaya genel anlamda yeni gidecek olanlar için B. Aktepe hariç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence gider gitmez direk-g.tüm ağrıyo,başım ağrıyo.ben büyüğüm-yaşlıyım-onu yapamam bunu yapamam demeye bak abisi.acemilikte dahi ayrılacaksın-çünkü herkesin abisi olacaksın,ya yemek hanede görevli yada sen kafana göre takıl diyecekler,ama işte acemelikte çektiğini hayatında çekmezsin yinede...
    sonrada usta birliğinde efendi efendi konuşursan ilk gün(bölük kom. alay kom. neyse çeker seni kenara çünkü) ya pc bildiğin için yazıcı ya haberci ya çavuş gibi birşey olursun.
    zaten merak etme bir kaç tane kanı bozuk illaki çıkacaktır ama gidenlerin hepsi yüzünde tüy bitmemiş cocuklar olduğu için abi abi diye diye bitirirsin askerliği.
    ben 3 yıl geç gittiğim halde bütün bölüğün abisi gibi geziyordum -ki senn varya
    umarım jandarma ve batıya düşersin.(bu söylediklerim hep rahat yerler için çünkü)
    doğuda ayrım yoktur batı kadar sanıyorumki....
    hayırlısı-çok takılmamak lazım yani herşey farklı gelişebiliyor.
    bitireli 1 yılı geçmiş 460 gün küfür ede ede nasıl bitti arkaya dönüp bakınca anlaşılmıyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acemi birliğinde yürümekten bıkarsın abi yürüyüş kararı sayılacak , say.. diye bi ses gelir ve başlarsınız 1-2-3-4 sol sağ ahauhauaha yürümekten nefret edersin yemin törenine kadar usta birliğindede gerçekten çok değişiyo bisürü boş adam oluyo onların arasında gerçektende ayırıyolar abi böle amele seçer gibi diziyolar : sen gel sen gel öyle seçiyolar resmen ahahahhaa sonra görev dağılımın oluyo. sabah iştimadan sonra görev yerine gidersin öğlen iştimasına kadar iş varsa yaparsın yoksa oturursun yada nöbet varsa nöbete gidersin, akşam iştimasına kadar yine aynı. sonrada zaten genelde yat izni veriyolar. nöbetin varsa gidersin yoksa otur TV izle yada yat hepsi bu

ÇağLAR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mmuştu-abisi senden dehşet gece çavuşu olur haaa şaka maka
    kalkmayana basıcan tokatı --gagh lan nöbete diye---ahahahhahah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla inanın spor ve eğitim olayları dışında bana hiçbirşey zor gelmez diyorum

ama eğitimi sporu sıkı bi yere düşersem harbi işim zor

neyse ya rahatladım baya birde çağlar gerçi yazdı giderken amanaman bi çanta yapmaya gerenk yok sanırım dimi

imhotep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaw o kadar askere giden gelen adam var şurada kimse tecrübelerini paylaşmıyor gidecek arkadaşlar için

birebir giden birisi şuraya yazsaya genel anlamda yeni gidecek olanlar için B. Aktepe hariç
    o kadar gitme dedik gitte gor ebnin hörekesini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla gıdenler umarım devrecılık olmayan bı yere duser.. yoksa ılk 6 ay zından olur tum trakya çanakkaleye kadar usta bırlıklerı korkunc kotu oraya dusenler yuksek bıyerden atlasınlar
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi arkadaş anlattı askerde komutan sormuş kimin ehliyeti var diye sazanlar atlamış benim var benim var diye sonra komutan alın bakalım şuradaki el arabalarını gelin benimle deyince diğer askerler kopmuşlar o yüzden nherşeye atlamamak gerekir
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sedat s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla gıdenler umarım devrecılık olmayan bı yere duser.. yoksa ılk 6 ay zından olur tum trakya çanakkaleye kadar usta bırlıklerı korkunc kotu oraya dusenler yuksek bıyerden atlasınlar
    direk sürgün yeri bizim acemilikte yerler açıklanıyodu. manisa genelde batıya verir çorlu-tekirdağ-kırklareli-istanbul-kıbrıs açıklanıyo işte tekirdağ falan seviniyolar. bize yani doğuya bi geçtiler şırnak - hakkari - tunceli - erzurum falan millet böyle oooofff falan demeye başladı batıya düşenler. komutan dedi lan geyikler hiç offlamayın onlar sizden daha rahat eder. siz sürgün yerine gidiyonuz

ÇağLAR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)