User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Spor mu Ameliyat mi?

utkuselamoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah kiimseye sakatlık vermesin. bazı insalar der abi ben sakatlıgım var yapamıyorum falan. ya dersin nasıl olur falan. hakkatten sakatlık yaşamayan bilemez nasıl bişi oldugunu. adamın sabrını zorlayan bişi bu. öğle bi arıyorki kopmalar yırtılmalar.
    utku selamoğlu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gorke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dacka ve bjkde pro basket oynadm yanls tedavden bilegm duzelmedi. Biraktm mecburen, hovardalkta vardi tabi. Sinancan gulerle fln ayni antremana ckydm odonem. Keske dvm etseydm. 10 sene gecti ustunden keske ameliyat olsaydm. Hala duzelmedi dis bilek baglarim tenis topu kadar sislikle yasamima dvm edyrm. Sakin bnm yaptgm hatalari yapma. Cok pismanim. Fizik tedavi fln oldm ise yaramadi. Dzgn spor doktoru bul kendne ortapedst fln dgl. Drek sadece bu isi yapan drler var. Mr cektr ve en iyi tedAviyi uygulat.
    Evet sporcu doktorlari varmis fakat hangi hastanede var bilmiyorum prof sadece fiZik tedavi dedi ama mrsiz ve rontgensiz tedaviyle daha once basindan boyle ameliyat gecen varsa nkdr surede toparlamis ogrenmem cok onemli
    “The S2000 is nothing so much as a legend in its own time. If you don’t like it, you probably haven’t driven it hard enough.” - Jalopnik

Murat Özcan
    Misafir
    bencede ameliyat olmalısın arkadaşım arkadasım cunku spor yapmasan bile yaş ilerledikten sonra bilek sana sorun yaratabilir doğru bir doktor bularak ameliyat olmanı söylemeliyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rascal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ediyor doktorun onerisiyle bi. Sure ara verdim. Doktor en fazla kireclenme olur dedi ama spor yapmazsan ilerleme olmaz dedi:/
    banada onun gibi benzer bişe oldu paf takım maçında arkadan biri kaydı sol bileğim ters döndü çatırt die ses çatladı bilek kireçlenme filan alçıda dolaştm 40 gün sora hafif tek başıma idmanlara çıkıodm özel ama ağrı çok fena sızlıodu çatlak kırıktan beter her gün terapi görüodum özel ilaçlarla 2 aya kendime geldim kireçlenmişti çnkü adım attığm anda yürüodu parmak ucunda koşmalar filan yaptırıodu güçlensin die ama doktara çok tşk ediorm o özel sıvılarla ilaçlarla kreçi çözdü elleriyle masaj yapa yapa acıtıodu sıkarak bağrıodum ama geçirtti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alicanrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadan biri kaydı sol bileğim ters döndü
    geçmiş olsun
    If you don't go when you want to go, when you do go, you'll find you're gone.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun

ameliyat olmak bence daha mantıklı ben öyle yapardım

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim arkadaşta Bilgi üniversitesi amerikan futbol takımında oynuyor
    Adam her hafta bir yeri eziliyor veya burkuluyor
    Oda karar vermişti 1 ay önce bırakıcam diye onunda başına seninki gibi bir olay gelmişti
    Net karar senindir ama ameliyat artık günümüzde çok rahat yapılıyor
    Eski sistemdeki gibi ağır ve süresi uzun geçmiyor
    GEçmiş olsun

BlackEmperor
    Misafir
    ameliyat olunca eskisi gibiolacağı kuvvetle muhtemelse ameliyat ol. bu yaşta spor bırakmayı düşünmezdim Kolay toparlarsın ilerde dahada sıkıntı olabilir.

black dragon
    Misafir
    bence ameliyat oll ilerde çok büyük problemler yasayacaksın.ben çok sıkıntısını çok çektim.hemen ameliyat ol ve hemen fizik tedaviye git ve adeleni güçlendir sorunun kalmayacak

bahadırtelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ameliyat ol derim sporsuz hayat olmaz. Benimde halısahada iç çapraz bağlarım kopmustu ameliyat olmadım o ara işler falan yogun diye. 2 yıldır yüzme dışında spor yapmıyorum 10 kilo aldım şimdi ameliyat olmak istiyorum ama zaman ayarlamak dahada güç oluyor. Vaktin varken ol kurtul.

Utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı en hassas olduğum konu.7 yıl profesyonel basketbol oynadım.Kariyerimin doruk noktasında ki bu gerçek kariyerdir basketbolla yatıp kalkılan 7 yıl dünya çapı kamplar çalışmalar sol ayak bileğimin kırılmasıyla son bulacaktı.2 ay alçı mayısta alçı açıldı tam tamına 3 ay çıplak ayak 40 derece güneş altında basketbol oynadım bileğim güçlensin diye.Minisküsümü saymıyorum.Olaya gel 4 gün sorna lig başlıyo eve mtx bas almışım eğildim masanın altına bağlarken dizimde bi sızı bi kalkarsın 8 dikişlik yırtıık çerçevesi tam diz kapağımı kesti bu ekmek kırıntısının elini cam gibi kesmesi gibi bişeydi ve beni buldu.BUrdan nereye gelicem o zaman sinirden evi yıktm yeter ulan benimi bulur eder .ikerler dedim bıraktım gitti.Şimdi napıyorum pişmanım keşke olmicak zorlamamak lazım demeseydim belki başka bi takımla başlardım kırıkdan sonra 1 ay kayıp olmazdı benim için ama bilemezsin sende şimdi ameliyat ol naap et çalış iyi bislen bileği kuvvetlendir yaptığın spora geri dön bak bu kadar gönül vermişsin millet sokağındaki spor salonuna 2 gün gittimi 3.gün üşeniyo sana tavsiyem aynı sorunun çok dha büyüklerini yaşamış biri olarak bırakmaman ağlarsın yani onu söyliyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani herkesin dediği gibi
    ameliyatını oldu sporu bırakacaksan yine bırak
    sağlık bu birşey olmaz demeye gelmiyor.

rapture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mertcan gel ben seni hemen ameliyat edim biseycin kalmaz

şaka bir yana önce sağlık bence emeliyat ol sonra kalığın yerden devam edrsin
    " Mensup olduğum Türk milletinin şan ve şerefi varsa, benim de bir ferdi olmak sıfatıyla şanım ve şerefim vardır."

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ameliyat olmayı tercih ederdim sporu seviyorsanız ve severek yapıyorsanız tedavisi mümkün bi rahatsızlık yüzünden bırakmayın
    www.vava.cars

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla amelıyattan korkarsan bırak gıtsın sporu yok korkmam dersen almelıyat olduktan sora yıne ozgursun. Şahsen ben sporu bırakırdım

Bende 7tepeliyim dostum görüşelim ara sıra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rascal selam, bende İzmir Ekonomi Üniversitesi Amerikan Futbolu takımında oynuyorum.

Çok yakın 2-3 takım arkadaşımda aynı problem oldu, umursamadıkları için (ki bir diğer takım arkadaşımızın babası Karşıyaka Spor Kulübü'nün takım doktoru yani sporcu doktoru olmasına rağmen gitmedikleri için) yaklaşık 3-4 ay spordan uzak kaldılar, antreman yetersizliği ve kondisyon düşüklüğü nedeniyle sezon öncesi sıkıntı yaşadılar.

Yaşımız genç, ileriki yaşlarımızda sıkıntı çekmemen adına ameliyat olmanı tavsiye ederim. Baş, boyun, bel diz ve bilek bu sporda en çok kullandığımız ve en çok sakatlığı aldığımız bölgeler, aynı zamanda insanın temel taşları... 40 yaşıma geldiğimde yürüyememektense, 3-4 ay çok sevdiğim bu spora ara vermeyi tercih ederdim.

Sevgiler,
    Efe #89
    IEU Halcyons

JDM VTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ameliyat olur ve kendimi toparlardım kısa bi sürede.

zaten sporcusunuz normal bir kişiden daha çabuk iyileşme gösterecektir bileğiniz

jdmpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dört ay önce futbol oynarken topa basmam yüzünden ayak bilegim burkularak ve dönerek kırıldı baglar yırtıldı kıkırdaklar ezildi ve kemikler arası mesafe acıldı ve yumusak dokuda ödem olustu amelyat dendi o dendi bu dendi bastan yanlıs teshis koyuldu bir hafta sonra alcı cıktı on gün alcısız gezdim üzerine basarak degneklerle sonra kırıl oldugu anlasıldı falan filan diye devam etti serüven son olarak yine ameliyat ama öncesinde fizik tedavi dendi durumum cok kötüydü acıkcası cok zorlanıyordum sadece normal yürüyebiliyordum diyim extra her iş eziyet geliyodu ama 15 er günlük iki periot fizik tedaviden sonra suan bomba gibiyim bi fizyoterapistle görüsmende kesinlikle ve kesinlikle fayda var diyorum bu olayları yeni gecirmis birisi olarak...

peace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı sorun yüzünden bende futbolu bırakmıştım.yalnız benim bileğimde bağ kopması + kırık kemkte vardı ameliyat, platin vs.den tırstığım için bıraktım futbol oynamayı.ayrıca kopan bağların hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağını söylemişti bana doktorum.
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzaylıların bizi görmesi için çizilen sıfırlar gayet gereksiz..
    https://www.instagram.com/topalworks/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)