User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Spor mu Ameliyat mi?

ERkut 205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ameliyat olup olmama kararı senindir...Fakat olucaksan tavsiyem ne kadar çabuk ve vücut gençken müdahale etmen yönünde olurdu...
    //// PEUGEOT SPORT
    Peugeot 205 Gutmann Mi-16 & LeMans İskandinavian Market

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kararımı verdim ameliyat olucam fakat hangi hastane ve hangi doktor bu konuda iyidir araştırma içerisindeyim önerileriniz varmı acaba ?
    “The S2000 is nothing so much as a legend in its own time. If you don’t like it, you probably haven’t driven it hard enough.” - Jalopnik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de reddeers da idim.. eninde sonunda kopacaksın.. ha bugün ha yarın.. bir de özel hastaneler dışındaki yerlere git. cerrahpaşaya git marmaraya git. aslında gel hacettepeye görün git derim zamanın varsa. cerrah ise prof hep kesmek ister ki o işin operasyon parası var hastanede yatışı var falan neyse sen bir de diğer hocalara görün.

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ameliyat olabilirsin tabi her kezin bir uzmanlık alanı olduğu gibi onunda uzmanları var sana önerebileceğim yer istanbul ortapedi futbolcularla cok ilgileniyorlar bende orda tedavi olmuştum bir dönem bende sakatlık yüzünden mesleğim olan para kazandığım sporu bıraktım.2009 aralık ayında ama ben 4 defa ameliyat oldum 5 sene içersinde ameliyattan sonra kesinlikle kendine çok iyi bak denilenleri harfiyen uygula çok çok önemli olan bir şey sakın erken yükleme yapma idmanlara başlama erkenden ben bu yüzden çok büyük seyleri teptim..
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acıbadem Hastanelerindeki ortopedistleri araştır derim. Futbolcuların tercihi Acıbadem'den yana oluyor genelde.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)