User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 39 ile 56 arası

Konu: iPhone 4 sorunsalı

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık 4.3 çıktı çok yakında 4.2.1 için unlock bekleniyor

Hoş ben bu yazdığımı Eylül ayından beri okuyorum ama bir türlü unlock çıkmadı.
    4.3'e yükseltmiyoruz dimi biz?

4.2.1den devam

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dalga geçiyorum be para var huzur var tabi

şaka bi yana cihazı kilitliyse şuanda unlock yapma şansı yok ancak eski sürümlü çıkması lazım oda şans işi ve zor jail+unlock edilebilen tek versiyon şuanda 4.0.1 ve 01.59.00 baseband olması lazım telefonun onun dışındakiler tırı vırı 4.3 çıktıktan sonra 4.0.2 ve 4.1 4.2 lere gelcek deniyor ama millet eylülden beri bekliyor tırı vırı gelmez bence
    Felaket senaryosu yazmak istemiyorum ama bence kırılamayacak bu versiyonlar

Eski iPhone'larda versiyonu update ettikten sonra tekrar downgrade edip eski haline döndürme varmış. Dün öğrendimki bu özellik iPhone4'de yokmuş versiyon yükselttiğiniz anda tekrar eski versiyone geri dönülmüyormuş.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.3'e yükseltmiyoruz dimi biz?

4.2.1den devam
    Aynen kanka henüz Jail Break çıkmadı. Hala 4.3'ün durumu tartışılıyor fayda oranı vs.

Bunlar netleştikten sonra JB çıkacaktır. Jb şuan developer'lar için mevcut buarada onlar geliştirmeye çalışıyorlar.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Oke böyle devam o zaman , geçen itunes'a bağladığımda güncelliyim dedi hayır desemde güncellemeye çalıştı.

Cydia'dan güzel değişik şeyler öner bakalım sen ordakilerin hepsini indirmişindir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    akşam eve gidince bakıyım bizimkinin versiyon kaçmış soguk soguk terlemeye başladım boşunamı para werdik acaba kullanamıcaksak yakarım ben bu telefonu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Oke böyle devam o zaman , geçen itunes'a bağladığımda güncelliyim dedi hayır desemde güncellemeye çalıştı.

Cydia'dan güzel değişik şeyler öner bakalım sen ordakilerin hepsini indirmişindir
    Bayadır sömürmedim Cydia'yı hiç vakit ayırmadım. Geçen gün deyvolkır Oğuz'dan Barrel diye bişey gördüm onu çektim güzel tavsiye ederim

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Doqan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam eve gidince bakıyım bizimkinin versiyon kaçmış soguk soguk terlemeye başladım boşunamı para werdik acaba kullanamıcaksak yakarım ben bu telefonu
    versiyonundan once kutusunda ki model ve seri numaralarına bakıp bi araştırma yaparsan sevinirim.Kilitsiz se versiyon ne olursa olsun problem yaratmaz.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Felaket senaryosu yazmak istemiyorum ama bence kırılamayacak bu versiyonlar

Eski iPhone'larda versiyonu update ettikten sonra tekrar downgrade edip eski haline döndürme varmış. Dün öğrendimki bu özellik iPhone4'de yokmuş versiyon yükselttiğiniz anda tekrar eski versiyone geri dönülmüyormuş.
    eski iphone lar demeyelim de eski 3. versiyonlar diyelim iphone 4 le 3GS ler de 4.versiyona geçtiği için artık downgrade yapamıyorsun eğer SHSH kaydın yoksa doğal olarak sıçıyorsun iphone 4 ler direk 4.versiyon olarak çıktığı için onlarda hiç öyle bi olay yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bayadır sömürmedim Cydia'yı hiç vakit ayırmadım. Geçen gün deyvolkır Oğuz'dan Barrel diye bişey gördüm onu çektim güzel tavsiye ederim
    Barrel'i yükledim şimdi güzelmiş ama benim asıl aradığım menü geçişlerinde ikonların dönmesi.O güzeldi baya.Site üyelerinden searock denizin telefonunda gördüm de adam siteye girmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski iphone lar demeyelim de eski 3. versiyonlar diyelim iphone 4 le 3GS ler de 4.versiyona geçtiği için artık downgrade yapamıyorsun eğer SHSH kaydın yoksa doğal olarak sıçıyorsun iphone 4 ler direk 4.versiyon olarak çıktığı için onlarda hiç öyle bi olay yok
    www.haşırt.com yani

Barrel'i yükledim şimdi güzelmiş ama benim asıl aradığım menü geçişlerinde ikonların dönmesi.O güzeldi baya.Site üyelerinden searock denizin telefonunda gördüm de adam siteye girmiyor
    Justin.tv app indirdim şimdi kurcalıyorum Ligtv'yi bulursam bomba olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben hala versiyon nerden bakılıyor bulmuş değilim neyse gerekte kalmadı sanırım turkcell e gidip telefonu kayıt ettırdım.turkcelldeki bayan 1-2 gune açılır kullanabılırısnız dedı.ama 2 saat sonra telefonum acıldı kullanıyorum suanda herhangı bır sıkıntı yok ilk defa iphone kullanıyorum sanırım bunu çözmem biraz zaman alıcak hahaha hemen herşeye yardım ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim techturkey ailesi

aliozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler sormak istiyorum bende 2g var.Simlock lu falan.Bana dedikleri en yüksek 3.1.3 yükleyebilirmişim ve en iyisi buymus.Ben memnun değilim ve yükseltmek istiyorum.Telefonda takılmalar ve buglar mevcut.ne yapmam gerekiyor ?
    Legen...wait for it...dary!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet unlock bekleyenlere müjdeli haber şimdilik gevey çıktı ama türkiyede kullanan yok,sıkıntıları nedir bilmedigimiz için beklemedeyiz .
    çinde 45 50 $ satıldıgını söylüyorlar ,gitti gidiyor ve sahibindende 150 ve üstünden satılıyor şimdilik

Buda ürünü kullanan ilk türk ama çinde

http://www.youtube.com/watch?v=SMQ4fW4Sb9o
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Doqan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hala versiyon nerden bakılıyor bulmuş değilim neyse gerekte kalmadı sanırım turkcell e gidip telefonu kayıt ettırdım.turkcelldeki bayan 1-2 gune açılır kullanabılırısnız dedı.ama 2 saat sonra telefonum acıldı kullanıyorum suanda herhangı bır sıkıntı yok ilk defa iphone kullanıyorum sanırım bunu çözmem biraz zaman alıcak hahaha hemen herşeye yardım ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim techturkey ailesi

şanslısın simlocklusz gemiş direk takıp çalıştırdığına gore herhangibirşeyle uğraşmana gerek yok bundan sonra normal kullanmaya devam

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ozgur barreli guncelle cydia dan istedigin icinde

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolsun Buğra abi yardımcı oldu bazı sorularda,ancak hepsini ona sorup da kafasını şişirmek istemedim... Kız arkadaşıma iphone 4 almak istiyoruz fakat buradakiler çok pahalı gelmekte.

Buğra abi ordan buraya gelen dedesinin getirebileceğini söyledi,fakat kız arkadaşımın tanıdıgının abisi buraya gönderecekmiş. Gönderdiğinde bu gümrükte kalmaz mı? USA den Sim Free olacak demiş ama yeni versiyon henüz cracklenmedi sim free nasıl oluyor?

Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Benimki 4.3.1 ve JB yapılabildi,takip edemediğim içn konuyu bilmiyorum hangisi kırılır hangisi kırılmaz..

Tunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almanyadan alınanda sim kilitli oluyormu

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolsun Buğra abi yardımcı oldu bazı sorularda,ancak hepsini ona sorup da kafasını şişirmek istemedim... Kız arkadaşıma iphone 4 almak istiyoruz fakat buradakiler çok pahalı gelmekte.

Buğra abi ordan buraya gelen dedesinin getirebileceğini söyledi,fakat kız arkadaşımın tanıdıgının abisi buraya gönderecekmiş. Gönderdiğinde bu gümrükte kalmaz mı? USA den Sim Free olacak demiş ama yeni versiyon henüz cracklenmedi sim free nasıl oluyor?

Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Benimki 4.3.1 ve JB yapılabildi,takip edemediğim içn konuyu bilmiyorum hangisi kırılır hangisi kırılmaz..
    simfree olanlar kırılmış cihazlar değil fabrikasyon o şekilde o yüzden kırılıcak bi durum yok sim free diyorlarsa

ayrıca cep telefonu kargolayan arkadaşım oldu ama çoğu zaman sıkıntı oluyor diye biliyorum

Alıntı Tunç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almanyadan alınanda sim kilitli oluyormu

operator cihasıysa sim kilidi olması çok yüksek sim kilitsiz satın alırken sorup almak lazım

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)