User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
67 sonuçtan 58 ile 67 arası

Konu: Üniversitede para kazanma yolları...

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ajanslara kayıt ol,iş oldukca arasınlar.Uyan ısı secersın,yada calısabılcegın saat aralıgı bellıyse saatlerıne gore ajanstan ıste gelebılır.. Zamanında pepsıtwıst tanıtmıstım(bunun gıbı bıkac ıs daha..) sabah 7 aksam 6ydı galıba.. 3gunde 300 lıramı ne almıstım...Bırdde eczacıların bılmembıseyını yazmıstık..satır basına bılmemkackurus verıyolardı 1gunde 250lra almıstık(750lıra alanlarda vardı,ben ve arkadasım aksam saat 5te basladık gece 12ye kadar..) ajanstan gelen ısler,rahatlatır senı.
    - K -

________
    Dr.Ecu

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaEsentepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi alabilirmiyim bu konu hakkında ? çalışmak için değil de telekomda çalıştığım için merak ettim.
    telekom'da bu işten ciddi paralar kazananlar var senin nasıl haberin olmamış bilmiyorum
    Arkadaşım TTnet Adsl Abone merkezi ve kendisi her abone başına Ttnet'ten para alıyor ve bu iş için fazla zamanı olmadığından dışarı stand açıp veya meydanları dolaşıp abone toplayamıyor ondan dolayı elde ettiği kar'ın belli miktarını gönüllü abone toplayacak arkadaşlara veriyor ve onların vasıtası ile abone topluyor.
    İş gayet basit tek yapmanız gereken Ttnet Adsl abonesi toplamak yani üye yapmak bunun için Form doldurtuyorsunuz ve form'da isim soyisim imza telefon numarası yeterli oluyor çünkü geri kalan biligileri arkadaş irtibat ile sonuçlandırıyor zaten
    Bence öğrenciler için güzel bir iş

Jackie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı timmaah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işlerde zaten saat 9-12 15-17 arası çalışayım gibi durum olmuyor ben de çalıştım zamanında biliyorum adam gün sölüyor mesela cuma-c.tesi-pazar 3 gün iş var dior 3 gün çalışıyorsun..
    kimi firmalarda dediğiniz gibi maddi olarak tam karşılık alamıorsunuz ama kaliteli bi yerde çalıştığınız taktirde bundan 2 sene önce günlük 60 TL + yemek içmek onlardan + kongre otelinde ki genelde 5 yıldızlı oteller konaklamalı çalıştım çok memnundum valla bütün gün 5 kuruş harcamadan takılıodum artı para kazanıyordum
    iyisine denk gelmişsin cidden
    Charged & Supercharged

başalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cebince belli miktar para bulundur ve 2. el cep telefonu aş sat... 12 sene önce ben okurken böyleydi... paraya sıkışan öğrenci ilk önce telefonunu satardı...

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben orta okulda arkadaşlarıma atom taşı satardım kız arkadaşlarına hediye yaptırırlardı :=)
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Parsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarBo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saat 1den sonra alkol satışına gir.tekelde 3.5 liraysa sen 4.5 liraya ver.heryer kapannca.sigara 6 liraysa 7.5 tan ver.facetede grup aç hatay sipariş diye ordan sipariş al.
    bu iş gerçekten iyi. bilirsin belki hocam, bursalıymışsın sen de, görükle sipariş var. sigara içki erzak ne gerekiyorsa bi telefonla ya da msnden veya faceten siparişle getiriyorlar adamlar hemen. iyi de para var. atıyorum ürün 3 liraysa 4,5 liradan getiriyorlar ama ne olursa olsun farketmiyor istediğini getiriyolar. süper üşengeç insanlar için veya gece bişeyler almak isteyenler için çok ideal öyle bişey yapılabilse kesinlikle iyi kazanç getirir, ek gelirin dışına çıkar direkt gelir olur hatta. ama tek başına yapılacak şey değil ve biraz sermaye gerektirir.
    Some cars are for boys and the others for real men only.

"M3 drivers have no friends."

BarBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parsia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu iş gerçekten iyi. bilirsin belki hocam, bursalıymışsın sen de, görükle sipariş var. sigara içki erzak ne gerekiyorsa bi telefonla ya da msnden veya faceten siparişle getiriyorlar adamlar hemen. iyi de para var. atıyorum ürün 3 liraysa 4,5 liradan getiriyorlar ama ne olursa olsun farketmiyor istediğini getiriyolar. süper üşengeç insanlar için veya gece bişeyler almak isteyenler için çok ideal öyle bişey yapılabilse kesinlikle iyi kazanç getirir, ek gelirin dışına çıkar direkt gelir olur hatta. ama tek başına yapılacak şey değil ve biraz sermaye gerektirir.
    2 efes almıştım bir pakette camel black 12 lira dediler bide postla gelmişler çektim kartı gittiler.nakitede gerek yok adamlarda benmde ordan aklıma geldi.görükle ***** iyi bu işlerde
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı
    abi herkesin bi quatrosu olmamıs olabilir ama herkesin bi kuş serisi olmustur

Parsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarBo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 efes almıştım bir pakette camel black 12 lira dediler bide postla gelmişler çektim kartı gittiler.nakitede gerek yok adamlarda benmde ordan aklıma geldi.görükle ***** iyi bu işlerde
    hakkaten iyi telefon ediyosun adam plazmayla ps3 getiriyor, kuruyor gidiyor geceliği 35 lira mıydı neydi ikisinin. yerleşim binasında biri yapıyodu bunu sanırım. beyin bedava arkadaş sanmıyorumki yurtdışında birilerinin aklına gelsin böyle bişey türk insanı
    Some cars are for boys and the others for real men only.

"M3 drivers have no friends."

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gambit49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benm bir arkadasim ingilizce ceviri yapiyordu ankarada nete ilan versende gelen olur baya sayfa basi ceviriden ama cok zor is haberin olsn
    İşin zorluğundan bölümünü okuduğumdan ötürü haberim var Daha önce 99 sayfalık kitap çevirmeyi denedim oradan bliyorum Bakalım şimdilik bitirme ödevi olanlardan 1-2 iş geldi, onlarla ilgileniyorum

Alıntı maxpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel ders kazançlıdır. epeydir evdekilerden para almadan geçiniyorum.
    tercüme bürosu yerine kesinlikle özel ders vermeyi seçin
    Özel dersi yazın düşünebilirim, çünkü il değiştirmekteyim hafta boyunca Şimdilik daha çok haftasonu çalışabileceğim işlere bakıyorum
    Instagram: mutusgarage

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fsunnetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telekom'da bu işten ciddi paralar kazananlar var senin nasıl haberin olmamış bilmiyorum
    Arkadaşım TTnet Adsl Abone merkezi ve kendisi her abone başına Ttnet'ten para alıyor ve bu iş için fazla zamanı olmadığından dışarı stand açıp veya meydanları dolaşıp abone toplayamıyor ondan dolayı elde ettiği kar'ın belli miktarını gönüllü abone toplayacak arkadaşlara veriyor ve onların vasıtası ile abone topluyor.
    İş gayet basit tek yapmanız gereken Ttnet Adsl abonesi toplamak yani üye yapmak bunun için Form doldurtuyorsunuz ve form'da isim soyisim imza telefon numarası yeterli oluyor çünkü geri kalan biligileri arkadaş irtibat ile sonuçlandırıyor zaten
    Bence öğrenciler için güzel bir iş
    anladım teşekkürler bilgi için.. 15evrak 200tl kafamı karıştırdı acaba başka bir şekilde mi diyerek. ben direk kendim bayi yapıyorum esnafı evrak getirsin bize diye
    .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)