User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: DJ Setleri Hakkında

CaN000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugra ben m-audio yu kullandım cok da memnundum kullanımı basit cok ağır eksikleri olmayan software ı guncelledikçe acıkları kapanan bi alet...zaten su anda nerdeyse hataız olarak calısıyo bi yamuğunu gormedim...ben xponenti tavsiye ederim sana
    @DriftlandTR imtiyaz sahibi,drift hakkında herşey.

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Type-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pioneer CDJ200 tavsiye ederim buğra hem kullanışlı hemde prof iyi bi mekanda çalabilirsin hertürlü doyurur fiyatı temizliğine göre değişiyor 2 bin liradan başlıyo 4 bin liraya kadar.
    O kadar para gömmek istemiyorum O kadar para harcayacaksam kamerayı değiştiririm

Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. NUMARK MIXTRACK PRO :
    Daha kolay kullanılabilir gibi görünüyor.. Virtual dj daha önceden kullandıysanız kolay alışabilirsiniz..
    Aynen güzel cihazmış o Numark.Dün bir hayli tavsiye ettiler

Alıntı nazmitocak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum seçeneklerin altına fiyatlarınıda eklesen, biz cahillerinde kafasında bir fikir oluşsa
    Estafrullah 500-1000 TL arasında değişiyor.Numark'ın fiyatı 650 civarı galiba.

Alıntı ReßeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hercules DJ Console Mk4 | CyberTheater.com

Bende bir eski modeli var. Gayet basarili, baslangic ve sonrasi icin ideal. Parasi kadar bir cihaz. Vestax'tan falan cok daha iyi. Beatport Sync kur once onda dene ondan sonra Traktor vb programlari kurcalarsan iyi olur. Ya da zamanin varsa direk bodozlama Traktor...
    Bu cihazı biliyorum.Daha önce bir arkadaşımda vardı çok memnundu.Bulması biraz zor sadece

Alıntı @Lp2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugra şuanda bundan var elimde dusunursen BunlardanIstiyorum v2.1
    Aynen,güzelmiş.Bir ara gelip bakayım şuna

Alıntı flexamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunları live çalıcaksan kullanırsın ableton a bağlayıp live çalabilmen için çok yararlıdır.
    Benim amacım öyle evde takılıp stres atmak DJ olmam heralde

Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende numark var danimarkadan aldim heves edip kullanmadim bir iki anca istersen iyi fyayada verebilirim modeline bakar soylerim aksam alirken iyi para vermistim
    Temizse olabilir.Bekliyorum özelden fiyat

Alıntı CaN000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugra ben m-audio yu kullandım cok da memnundum kullanımı basit cok ağır eksikleri olmayan software ı guncelledikçe acıkları kapanan bi alet...zaten su anda nerdeyse hataız olarak calısıyo bi yamuğunu gormedim...ben xponenti tavsiye ederim sana
    Evet güzel cihaz ama biraz pahalı sanırım. 1000 liralarda fln seyrediyor. Zaten aralarında en iyisi de oymuş, bugün öğrendim

flexamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    live olarak kastım senin anladığın anlamda değil yaf ableton da parçaları sıralayıp geçişlerini ve efektleri ekimpanlar ile yapabilmen yani cd yada herhangi birşeye ihtiyaç yok live de
    Rs Racing Garage
    MK2 Ford Focus Silver Bullet
    BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı flexamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    live olarak kastım senin anladığın anlamda değil yaf ableton da parçaları sıralayıp geçişlerini ve efektleri ekimpanlar ile yapabilmen yani cd yada herhangi birşeye ihtiyaç yok live de
    Şimdi anladım Ya ben bu işlerden pek anlamıyorum o bakımdan Tracktor gibi bir şey değil mi işte bu?

cem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cd cekip arsiv yapmaya usenmem diyorsan cdj1000mk2 mk3, mixer djm 600 800 veya allenheath xone serisi alabilirsin.. daha hesaplı olarak ableton bide midi controller.. bide numark behringer vestax vs bunlardan uzak dur

flexamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi anladım Ya ben bu işlerden pek anlamıyorum o bakımdan Tracktor gibi bir şey değil mi işte bu?
    çok farklı youtube da live performans die aratırsan daha detaylı fikir edinebilrsin görsel olarak

http://www.youtube.com/watch?v=AuuWbsPgIfc
    Rs Racing Garage
    MK2 Ford Focus Silver Bullet
    BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalnız bunları alınca bitmiyor kulaklık bide ihtiyaca gore monitor var
    en kotu kulaklık 200 liradan baslıyor ayrıca piyasada tonlarca sahtesi var...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu ben anlatamadım galiba Takılıcam diyorum,DJ olmak gibi bir durumum yok.

Ne kulaklığı,ne monitörü 15-20 dakika iş dönüşü oyalanıcam sadece stres amaçlı.Olay bu.O saydıklarınız olmadanda çalışıyor bu cihazlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu ben anlatamadım galiba Takılıcam diyorum,DJ olmak gibi bir durumum yok.

Ne kulaklığı,ne monitörü 15-20 dakika iş dönüşü oyalanıcam sadece stres amaçlı.Olay bu.O saydıklarınız olmadanda çalışıyor bu cihazlar
    monitor yerine muzik setinede baglayabilrisin ama kulaklıga her halukarda ihtiyacın olcak

profesyonel ugrasmıcam diyorsan maudio torq ihtiyacını fazlasıyla gorur. abletonda aynı sekilde ama ogrenmesi uzun surebilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    monitor yerine muzik setinede baglayabilrisin ama kulaklıga her halukarda ihtiyacın olcak

profesyonel ugrasmıcam diyorsan maudio torq ihtiyacını fazlasıyla gorur. abletonda aynı sekilde ama ogrenmesi uzun surebilir.
    Benim araştırdığım kadarıyla zaten bu cihazlarda ses kartı var diye biliyorum. Monitöre gerek olmadığını söylemişlerdi eğer yanlış söylemedilerse. Yani USB'den bilgisayara bağlandığı zaman hiçbir şeye gerek kalmadan kullanılabiliyormuş ki şöyle de bir örnek var; YouTube'da ki videolarda insanlar laptopa bağlayıp kullanıyorlar

Onun haricinde profesyonel kulaklığım zaten var stüdyomda kurgu yaptığım için. Ben direk ana bilgisayara bağlayıp takılırım modundayım

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m-audio bi dj tanıdığımda vardı gerçekden çok hoşuma gitti kendiside çok memnundu

CaN000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 tane m-audio torq 1 kulaklık 1 tanede mixer senin işini fazlasıyla gorur bugra....ister set kaydet ister evde eğlen bence bu parçaları almana gerek yok.....m-audio tork u bağladıktan sonra traktoru indir traktor ustunden calıstır tadından yenmez...hem aman aman bi paran da gitmez...
    @DriftlandTR imtiyaz sahibi,drift hakkında herşey.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)