User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Apple, iOS 4.3.2'i yayınladı * Güncelleme yapmadan önce okuyun! *

onuRcbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 3G yi emekliye çıkarttılar artık 4 e çıkmanın vakti geldi demek

Dağhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar.. C:\Windows\System32\drivers\etc klasörünün altında host isminde bir dosya vardır.

Youtube ve diğer yasaklı sitelere girilebilmesi için bu dosya üzerinde oynama yapılabilir ki ben öyle DNS falan uğraşmamak için bu dosyanın içini değiştirdim baya bi..

apple da güncelleme yaparken, özellikle güvenlikle ilgili güncelleştirmelerinde bu dosyayı kontrol ederek güncellemesini yapıyor. Bu dosya eğer ki değişmiş ise hata veriyor telefona yükleme yaparken. JB li telefonlara zorluk çıkarıyor kısacası..

Eğer ki kullandığınız bilgisayardaki bu dosya üzerinde bir editleme yaptı iseniz 1013 hatası alıyorsunuz, telefonunuz bir daha açılmıyor restore yapsanız bile. illaki windows un orjinal host dosyasını istiyor.

Olay bundan ibaret..

Şimdi diyorum ki ben, eğer ki güncelleme yapacaksanız, yapmak istiyorsanız ve çok daha önceden yukarıdaki saydığım sebeplerden dolayı "host" isimli dosyada değişiklikler yaptı iseniz, orjinal win dosyanız da yoksa, ben gönderirim.

Şimdi anlaşılmıştır umarım
    Tamamdır abi çok teşekkürler yordum senide.
    Valla telefona jb yapmadım,youtubea girmek içinde şu ana kadar sadece dnsle oynadım yani host dosyasıyla henüz bir iletişimim olmadı 1e1 o zaman problem olmaz anladığım kadarıyla.
    Teşekkürler yine
    psn: DAGHAN26

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dağhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır abi çok teşekkürler yordum senide.
    Valla telefona jb yapmadım,youtubea girmek içinde şu ana kadar sadece dnsle oynadım yani host dosyasıyla henüz bir iletişimim olmadı 1e1 o zaman problem olmaz anladığım kadarıyla.
    Teşekkürler yine
    hiç önemli değil..
    önemli olan sorun yaşanmaması

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iPad icin su anda 4.3.1 gorunuyor, gaza gelip yukleyeyim dedim

Duzeltme : 2-3 defa update tusuna basip tekrarlayinca islemi 4.3.2'yi gordu ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bu ıphone aldımalalı bu versıyon ısını analamdım az onec baktım neymıs dıye 4.2.1 su an aldıgımdan berı aynısı ben yuklemesem hep bu versıyonu kullansam nolur

emirhan sph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi biraz konuyla alakasiz olcak ama cogu kisinin kafasina takilan bi kac soruyu sormak istiyorum kullanici arkadaslara

1.Bildigim kadariyla amerikadada iphone 4 unlock versiyonlari satiliyo. Bu unlock versiyonlari direk alip turkiyede pasaporta isletip calistirabiliyomuyuz ?

2. JB olayinin tam anlamiyla ise yararliligi nedir ? Sadece kilitli cihazlardami ise yariyor yoksa bahsettigim unlock versiyonlarada yuklenip bsiler yapilabiliyormu ?

3.Duydugum kadariyla kilitli olan 4.1 ve ustu versiyonlarda unlock islemi yapilmiyomus. 4.0 larida update ettigimizde tekrarda kitleniyormus dogrumudur ?

4.Ben mac ibookg4 kullaniyorum. Iphone unlock 4.... Herhangi bir serisini alsam updatelerde falan hic bi sorun yasamadan Turkiyede rahatlikla kullanabilirmiyim ?

Biraz fazla oldu bu sorular ama Yurtdisindan almayi dusunuyorum ve kesin bilgilere ihtiyacim var en azindan bilen arkadaslarda bilgi alirsam dogru karari veririm yoksa htc ye donmeyi dusunuyorum. Bundan once iphone 2g kulllandim sonra degisiklik olsun diye bb9700 aldim ama hic memnun degilim. Cok keyifsiz bi telefon.

Simdiden tesekkurler
    Mapped by DR.ECU

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    unlock bi cihaz alırsan zaten sadece pasaportuna kaydedip istedğin gibi kullanıp güncelleyebilirsin sıkıntı yaşamassın

jb de birçok programı ucretsiz kullanmanı sağlıyor binevi crack

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

YEY® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34tb9544 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 3 1 kullanıyorum eskiden sarjim daha çok giderdi 4 1 Deyken yüklerdim eğer okumasam
    Aynen,4.1'e geri dönüş yaptım.Şarjım eski sağlığına kavuştu.4.3.1'deyken sabah şarjdan alıyordum akşama kapanıyordu.Şimdi sabah şarjdan aldım akşam %35 vardı.Çok büyük bir fark.Programlar mail ayarları birebir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YEY® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen,4.1'e geri dönüş yaptım.Şarjım eski sağlığına kavuştu.4.3.1'deyken sabah şarjdan alıyordum akşama kapanıyordu.Şimdi sabah şarjdan aldım akşam %35 vardı.Çok büyük bir fark.Programlar mail ayarları birebir..
    4.3.1 i de 4.1 gibi çalıştırabilirsiniz ilave edilen servisleri kapadığınızda sanıyorum?

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bizzat sildim apple satırlarını sildikten sonra restart yaptım vsvsvs her türlü kombinasyonu denedim, yok.. orj dosyayı koydum olayı bitirdim
    ipconfig /flushdns yapsaydın gerek kalmazdı
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

YEY® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4.3.1 i de 4.1 gibi çalıştırabilirsiniz ilave edilen servisleri kapadığınızda sanıyorum?
    Valla kısıtlamadığım birşey kalmadı,Ama yinede şarj aşırı çabuk bitiyor.D.h dede bir çok şikayet mevcut zaten.3 yıldır apple kullanıyorum böyle birşey görmedim.

emirhan sph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    unlock bi cihaz alırsan zaten sadece pasaportuna kaydedip istedğin gibi kullanıp güncelleyebilirsin sıkıntı yaşamassın

jb de birçok programı ucretsiz kullanmanı sağlıyor binevi crack
    Peki jb yi cihaza yuklemek zormu yanlis hatrlamiosm jbnin sitesine girip kurulum falan yapiyoduk. Indirmeye degermi ben eski iphone da baya kullaniodum jb yi appstoredan daha kullanisli sanirsam
    Mapped by DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hala jb yapmadım.. biraz daha hakim olmam lazım bu haline.. jb konusu bambaşka bir dünya ve ciddi kafa yormak lazım tüm ayrıntılarını öğrenmeden jb yapmayacağım

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elimde bitane 3g var turkcell,3gs update etmeden onu edeyim dedim app lere giremiyorum tıklıyorum açılır gibi olup kapanıyor varmı bunun çaresi?4.2.3 update etttikten sonra oldu

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece 2 aydir iphone kullaniyorum ve 1 gunden az giden sarj disinda memnunum.Gecen ay JB yaptim telefonumu ve app indirdigimiz Appleapp ikonu kayboldu..Ayni sekilde arkadasimin iphone4 une JB yaptik ayni sekilde ancak onda duruyor...Cok fazla elektronikten anlamadigim icin hic kurcalamadim..Bunu geri getirmenin yolu nedir ?

Ersin YILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yenı versıyonu kullanan var mı ? benım cıhaz tr garantılı ıtunes ıle restore ve upload ıslemlerınde herhangı bı sorunla karsılasabılırmıyım ? eskı kullanıcının ıtunes bılgısı cıkıyo sureklı bundan kurtulmak ıcın restore vs yapsam kurtulurmuyum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)