User Tag List

Sayfa 24/26 İlkİlk ... 142223242526 SonSon
491 sonuçtan 438 ile 456 arası

Konu: balayı icin otel tavsiyeleriniz

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Voyage bodruma haziran sonu gitmiştik
    Güney kadar sıcak olmaz gölgesi rahattır egenin hep bi esintisi vardır
    Otel küçük ve sessiz eğlence peşindeyseniz sıkılabilirsiniz gündüzleri cok sessiz insan biraz müzik arıyor eglenmek istiyor ama konseptleri sakinlik
    zaten bodrumda sehir içinde yeterince gürültü var,geceleri 2 saatte olsa güzel organizasyonları var ki benim diyen merkezdeki mekanlardan daha iyi sanatcılar geliyor
    Lokasyon muazzam taksiyle 25 liraya kaleye gidebiliyorsunuz geri gelirken 15 liraya geliyorsunuz arabayla merkze gitmek cok sıkıntı
    patpat la (bot)gitme imkanınızda var
    Alakart cok iyi hızlı ve lezzetli keske sigara içilebilen yerleri olsa yemek yerken cok kapalı bir alandasınız ama gece bodrum kalesi manzarasıda pek hoş
    İstediginiz her yerde hizmet var hersey elinin altında ve istemediginiz kadar bazı importlar eksik ama barmenler sağlam
    Deniz güzel kum,balıklarla yüzüyorsunuz,zaten zeki mürenin en sevdigi koylardan biriymiş
    bu arada otel +16 hiç cocuk ve ergen yok o konuda efsane
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KARALOM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voyage bodruma haziran sonu gitmiştik
    Güney kadar sıcak olmaz gölgesi rahattır egenin hep bi esintisi vardır
    Otel küçük ve sessiz eğlence peşindeyseniz sıkılabilirsiniz gündüzleri cok sessiz insan biraz müzik arıyor eglenmek istiyor ama konseptleri sakinlik
    zaten bodrumda sehir içinde yeterince gürültü var,geceleri 2 saatte olsa güzel organizasyonları var ki benim diyen merkezdeki mekanlardan daha iyi sanatcılar geliyor
    Lokasyon muazzam taksiyle 25 liraya kaleye gidebiliyorsunuz geri gelirken 15 liraya geliyorsunuz arabayla merkze gitmek cok sıkıntı
    patpat la (bot)gitme imkanınızda var
    Alakart cok iyi hızlı ve lezzetli keske sigara içilebilen yerleri olsa yemek yerken cok kapalı bir alandasınız ama gece bodrum kalesi manzarasıda pek hoş
    İstediginiz her yerde hizmet var hersey elinin altında ve istemediginiz kadar bazı importlar eksik ama barmenler sağlam
    Deniz güzel kum,balıklarla yüzüyorsunuz,zaten zeki mürenin en sevdigi koylardan biriymiş
    bu arada otel +16 hiç cocuk ve ergen yok o konuda efsane
    otel 4 yıldızlıymış sanırım,temizlik açısından nasıl tavsiye eder misiniz ? Odalar falan ?

4-5 günlük balayı çiftiyiz zaten kafa dinleyip zaman geçiririz.
    imzasız..

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıldız olayını bilmiyorum ama adamlar cok samimi ve saygılı gece yasak olmasına ragmen havuza girdim otel müdürü bişey içermisiniz diye sordu
    odalar sanki 90lar gibi bina eski ama cok temizler sürekli eşyalarımı katlayıp yıkanması gereken varmı diye soruyorlardır
    kesinlikle kara tarafı almayın cünki deniz tarafındaki manzara bodrum merkeze bakıyor
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler kardeşler düğüne kaldı 3 ay , balayı için yer belirlemedik. 6 Mayıs düğün tarihimiz , o tarihte Antalya nasıl olur kestiremiyorum. Kıbrıs'ta 3 sene yaşadım orda bile Haziran'dan önce giremezdim denize. Yurtiçi , yurtdışı tavsiyelere açığım Mayıs başı için.

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz de bir tanıdık vasıtası ile 25 Temmuz'da Akra Barut'a gittik. Balayı otelinden ziyade iş için tasarlanmış bir oteldi. Ama havuzu ve denizini ben çok beğendim. Ücret ödemeden Mediterranean Suite - Antalya - Akdeniz - Akra bu odada kalınca bakmadım çok gerisine. Çok kaliteli ve saygılı herkes balayı çifti olduğumuzu sağolsun müdüre hanım herkese söylemiş her gittiğimiz yerde özel ilgi vardı. Tavsiye ederim. Ama ücretlerine baktım biraz tuzlu gibi.

Şimdiden mutluluklar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thor Luxury by Alkoclar Exclusive Bodruma balayı için rezervasyon yaptırdım bende. Balayı çiftlerine özel indirim var kendi sitesinden alınca, başka sitede daha uyguna bulamadım. Jakuzili oda için gecelik 40 lira gibi bi fark oldukça mantıklı

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar balayıdan kastınız herşey dahil denize yakın büyük ve lüx bir otelse ayrı.. ki bende aynı mantıkla balayı tatili yaptım.. ama evlilik yıldönümü yada eşinizle sevgilinizle hafta sonu huzurlu bi kaçamak yapmak isteyenlere kucukoteller.com sitesini tavsiye ederim..

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende temmuz ayı balayı için kıbrıs nuhun gemisinden rezervasyonu yaptırdım. yorumlar falan güzel bakalım bi gidelim ona göre yorumumu yaparım bende..

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene gittiğim otel ayni tarihte 1350 ₺ üzerine koymus fiyatlar cok artmış bu sene var mi tavsiye otel uygun fiyatli

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar konu kalabalığı olmasın diye bende burdan soruyum
    Eşim ve çocuğumla antalya tarafında tatil düşünüyoruz ama antalya tarafını hiç bilmiyorum tavsiye edeceğiniz düzgün temiz çocuk için güzel animasyonları olan bi otel önerirmisiniz

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konu kalabalığı olmasın diye bende burdan soruyum
    Eşim ve çocuğumla antalya tarafında tatil düşünüyoruz ama antalya tarafını hiç bilmiyorum tavsiye edeceğiniz düzgün temiz çocuk için güzel animasyonları olan bi otel önerirmisiniz
    Lara family club hem fiyat uygun hem otel guzel tavsiye ederim

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar balayı için Bodrumda otel tavsiyeniz var mıdır? 3 gece 4 gündüz olarak 12 Eylül giriş 15 Eylül çıkışlı olacak yardımcı olursanız sevinirim,otel personeli otel müdürü vs olarak tanıdık var mıdır..?Gün sayısı max 1 gün daha artabilir
    ALLAH VAR GAM YOK..

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar balayı için Bodrumda otel tavsiyeniz var mıdır? 3 gece 4 gündüz olarak 12 Eylül giriş 15 Eylül çıkışlı olacak yardımcı olursanız sevinirim,otel personeli otel müdürü vs olarak tanıdık var mıdır..?Gün sayısı max 1 gün daha artabilir
    Abi Bodrum’da KUUM OTEL RESIDANCE var. otel biraz tuzlu gelebilir iyi ykalamak lazim. Bide kalinacaksa kesinlikle 2. Katta oda secin , 1. Kat manzarasi sikintili. Otel harika tek kelime ile. Ben bu kadar kafa dinleyip zevk aldigim bi otel gormedim Bodrum civarinda.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Barut acanthus mukemmel gecti
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdısı balayı tecrubelerını paylasabılecek olan var mıdır? Maldıvler yunan adaları vs tarzı yerler dusunuyoruz. 24 Eylul'de gıdecegız tarıhı de belırteyım ona gore onerılerınıze acıgım.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdısı balayı tecrubelerını paylasabılecek olan var mıdır? Maldıvler yunan adaları vs tarzı yerler dusunuyoruz. 24 Eylul'de gıdecegız tarıhı de belırteyım ona gore onerılerınıze acıgım.
    Gidenin yalancısıyım. Maldivleri ben böyle fingir fingir gezilen tozulan bir yer biliyordum TV'de veya internette gördüğümde. Meğer katı islami kuralların olduğu bir memleketmiş. Giyim kuşama ve alkole dikkat edilmesi gerekiyormuş. Ben de ne biliyim, her fotoğrafta plajlar palmiyeler falan böyle karılı kızlı gezilip fink atılacak bir yer sandıydım.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sırf cocuklar ıcın otel varmı ablamlar yurtdıından gelıcek sırf cocuklara özel 5 yıldızlı otel arıyorlar tavsıyesı olan varmı
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otel tatili sevmeyen bir ben miyim Eylül ayında, ankaradan çıkıp, rotanın bir köşesinde kuşadasına mutlaka uğrayacağım şekilde, balayı kalitesinde görmelisin dediğiniz yerler var mı?

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkeler seçmesinden diğerlerini görebilirsiniz. Bu çiftin bilgi birikimi ile harika bir tatil yaptık biz Seyşellerde.

Seyşeller | esrageziyor

Aslında tam bir balayı adalar topluluğu

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)