User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: BAR22 sen ne ayaksın

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gene şikayet geldi bu adamdan
    adam ????????
    SENSİN.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu okuyor bekleyelim şimdi açıklama gelecektir

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    umut ve mustfa sizle biçok kere konuştuk telefonda kardeşim.akşam paranız hesabınızda egzantiriklerde yolda adanaya mektup harici 2 günde ulaşıyormuş kargo.
    paranı geri yatırıyorum egzantirikleride geri istemiyorum kardeşim.

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAR22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut ve mustfa sizle biçok kere konuştuk telefonda kardeşim.akşam paranız hesabınızda egzantiriklerde yolda adanaya mektup harici 2 günde ulaşıyormuş kargo.
    paranı geri yatırıyorum egzantirikleride geri istemiyorum kardeşim.

gülüm be bu kadar mı yani bu kadar kolay mı olumsuz yorum yapmak istemiyorum ama geçen seferde aynısı oldu parayı al 1 hafta bekle sonra al paranı geri böyle bi ticaret şekli varmı kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırdır esirgeme kurumuna bağışmı yapıyon gardaş. ne bu paranda egzantriklerde snein olsun ssanki biz snei dolandırdık. hayırdırrrrr. gönder parayı hesaba madem öyle

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kardeşim problem bi şekilde en kısa zamanda çözülür inşallah varsa elimizden gelen bişey buralardayız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen şu telefonunu aç beni arasana mert

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    şikayet konusu sohbete açılmıyor arkadaşlar,
    alım satım site üzerinden mi oldu?
    bu kullanıcı ile ilgili sorunları olan başka techturkey kullanıcıları da var mı?
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kullanıcı ile ilgili sorunları olan başka techturkey kullanıcıları da var mı?
    Var.

10 krkter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alım satım site üzerinden oldu.sitedeki konuya istinaden alındı ürünler.hala satılıklar konusunda hala duruyor ilanı crover stage1 egzantrik diye

DENON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende arkadaştan headers aldım param 3-5 gün kullanıldı ve paranı gerı yatıralım dendı bu arada ben aracımın üzerindekı headersı satmış bulundum benımde var

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

01ASU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hesap no attık bekliyorum para yi eksantrikte yoldaysa gelince geri yollarım
    Alıntı ASU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok iyi maşallah asulara...Adana'da bu ASU plakaların serisi sizde herhalde değil mi ?
    ASU SERİES UMUT ZİYAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    egzantrik kargodaysada kargoya söylesin geri istesin malını. kimse onun malını istemiyor

Utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz Allah korkusu biraz insanlık kanımca.olay postanın 2 günde gelmesi değil paranın yattığı gibi gönderilmemesi olabilirmi Ben yarım milyardan fazla meblaya org gönderdim samsuna adam hesabıma parayı yatırdı yattığını gördüğüm gibi onca iş güç arasında kargoya verdim sonunda Allah razı olsun kardeşi duğasını duymak herşey adına en güzelidir

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gülüm be bu kadar mı yani bu kadar kolay mı olumsuz yorum yapmak istemiyorum ama geçen seferde aynısı oldu parayı al 1 hafta bekle sonra al paranı geri böyle bi ticaret şekli varmı kardeşim
    ya ne diyimki arkadaş...millet rica eder bizim parçaları sat konu açarım satan adam alan adama mal yollamaz mert dolandırıcı olur.
    2 takım egzantirik yay şapka vs satıcam hatta bi takımı arabamın üzerinde pazar sökülücek.
    ustaya 1 takım orjinal 1 takım stage1 egzantiriği ataşehirdeki evden aldırttım kargola şu adrese orjinaller şurayada crowerları yolla dedim.adam tamam dedi gece arıyo akşam kargoya veremedim sabah erkenden vericem diye.ne diyim şimdi adama küfürmü ediyim.bi ev beylikdüzünde bi ev ataşehirde git gelde kolay değil.
    ben umuta 21inde kız arkadaşımın doğum günü var dedim parayı yatırabilirmisin hemen abi bu durum özel dedi yataktan kalktı para yatırdı bu adama neden ibnelik yapiyim ben xxxxxxxxxxxxuyum?
    beni burada azçok tanıyan bilen bilir beyler paraya ihtiyacı olan biri değilim kazadan dolayı ailevi problemler var .yerim yurdum belli.
    işin kısası kimseyi dolandırma gibi bi niyetim yok olmadıda

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya ne diyimki arkadaş...millet rica eder bizim parçaları sat konu açarım satan adam alan adama mal yollamaz mert dolandırıcı olur.
    2 takım egzantirik yay şapka vs satıcam hatta bi takımı arabamın üzerinde pazar sökülücek.
    ustaya 1 takım orjinal 1 takım stage1 egzantiriği ataşehirdeki evden aldırttım kargola şu adrese orjinaller şurayada crowerları yolla dedim.adam tamam dedi gece arıyo akşam kargoya veremedim sabah erkenden vericem diye.ne diyim şimdi adama küfürmü ediyim.bi ev beylikdüzünde bi ev ataşehirde git gelde kolay değil.
    ben umuta 21inde kız arkadaşımın doğum günü var dedim parayı yatırabilirmisin hemen abi bu durum özel dedi yataktan kalktı para yatırdı bu adama neden ibnelik yapiyim ben ****** çocuğumuyum?
    beni burada azçok tanıyan bilen bilir beyler paraya ihtiyacı olan biri değilim kazadan dolayı ailevi problemler var .yerim yurdum belli.
    İşte bak geçen seferde aynı sıkıntıyı yaşadın ustan arkadaşın vs vs yüzünden yazık günah ne diyim

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen başkasının adına mal satmak uğruna
    kendimi bu duruma düşürmem. Bu kaçıncı yakınma hakkında.
    Sen şimdi dürüst bir satıcı da olsan kimse alışveriş yapmak istemez.
    Değer mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben umuta 21inde kız arkadaşımın doğum günü var dedim parayı yatırabilirmisin hemen abi bu durum özel dedi yataktan kalktı para yatırdı bu adama neden ibnelik yapiyim ben ****** çocuğumuyum?
    birader telefon var mail var bişe var ararsın dersinki kardeşim gönderemedim.amenna.geçen hafta dedinki kanka idare et cumartesi verecem kargoya tamam dedik.cumartesi oldu pazartesi dedin pazartesi oldu hala söktürecem diyosunçumuta egzantrik ustada usta söktü demişin adamın bişeden haberi yok.bide adama kendi arabandaki egzantrikleri sök gönder demişsin 15-20 gün kullanıp geri gönderecekler demişsin.bide sabah sabah ustayla papaz olduk.adam dalgamı geçiyosunuz dio. hadi ben haksızım herkesmi haksız. boşversene bunları.senin bir ricana gece yarısı bu adam kalkıp para yatırıyor sen sikine tuz dökül yalatıyon aklın sıra.bu ne adamlığa sığar ne esnaflığa.elin sikiylede gerdeğe girilmez.mal elinde değilse ona göre satış yapıp ona göre gün belirleyeceksin....

olcay_bora
    Misafir
    baskasının malını alma satma gibi olaylara kardeşimin ürününe bile girmiyorum sıkıntı oluyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)