User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
131 sonuçtan 115 ile 131 arası

Konu: Trajikomik Yurdum İnsanı ( ağlanıcak halimize gülüyoruz)

emreekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haftaya çevik kuvvet gelir die tahmin ediyorum....

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polis üzerinde kocaman potenza adrenalin yazan reklam arabası 350z cabrio bile çevirdi

Sercan Keklik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haftaya bizde sucuk yapalım cimlerde ahaha
    Alıntı Everyone Nickli Üyeden Alıntı
    Aracım Türkiyede TEK!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sercan heyecanlandım bu son yazdığına duygularımla oynama

Brs_eg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emreekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftaya çevik kuvvet gelir die tahmin ediyorum....
    artk S e polis degil jandarma bakçakmiş ayı çokluguından

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı MUGENPOWE® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pel sewme bence bızım yakayı bızım caddede hergun kaza oluyo ölümlü kazaada oldu gozumusn onunde zamanında sabah 2 araba yıne bırbırıne gırdı cou arakdas caadeyı bılıolare cok ta tehlıleklı olmaya basladı aslında bızım buralarda yawas yawas onlem almaya baslamaları lazım
    hadi orası istanbul, s var cadde var öyle yer..bizim ufacıııık alanyada evin önündeki döner kavşakta takla atan, bizim karşı galerinin önünde spin atıp caddenin bizim tarafına mı geçen galeriye mi dalan ararsın, ne ararsan var burda bile..apaçi çok fazla ve artıyolar gitgide
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftaya cumartesi bi gidelim bakalim ne var ne yok...

Pugcu_Atakan
    Misafir
    Ya bunlar harbi öküz ya.. köyden bilmemneden gelip sahiplenmiyolarmı.. doğduğumdan beri istanbuldayım, elin krosu gelip sahipleniyo.hele o sahil yolu.. içine ettiler kaldırımlarda bile piknik yapıyo öküzler.Mecazi anlamda değil onlar gerçekten öküz hemde önde gideni.Sahil yolunda yürürken .....nin teki ablama dik dik bakıyo arklarımda vardı yanımda bi güzel dövdük .....yi pis köpek.benim yanımda ablama bakıyo töbe töbe şimdi yazcam valla içimi dökcem.Küfür ede ede dövdük zaten hepimiz kavga manyağyız istanbulun içine edileli.Bizide öküzleştircekler.

STN
    Misafir
    şaka gibi bütün sayfaları okudum bi güldüm bi küfrettim. sayım yapsalar ülkenin çoğu apaçi çıkar herhalde. allah akıl fikir versin insanlara. tur düzenlesek s e tutar valla baksana festival gibi olmuş her hafta aynı yerde aynı saatlerde görüşmek dilegiyle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda dogup buyumeye bakmioki artk bnm annem babamda ist dogumlu bende ole ama gezemiosn bile ne bilm kopek besliodm 1 sene once sahilde gezdiremiosn bileki kopegi kiz arkinla ailenle gezmek ne mumkunki araba ileyken bile ustune cikiolar..

Pugcu_Atakan
    Misafir
    Alıntı Brs_eg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulda dogup buyumeye bakmioki artk bnm annem babamda ist dogumlu bende ole ama gezemiosn bile ne bilm kopek besliodm 1 sene once sahilde gezdiremiosn bileki kopegi kiz arkinla ailenle gezmek ne mumkunki araba ileyken bile ustune cikiolar..
    Bende onu diyorum kendi şehrimi benden çok sahipleniyolar...

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusuf_200sx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 2 ay once bı sıyah 106 geldı s'e polıs durdurdu bunu
    ehlıyet ruhsat dedı buda sen kımsınkı benım ruhsatımı ıstıyosun deyınce orda duran dıger polısler yanına gelıp bu kadar ınsanın ıcın taskınlık yapma adam gıbı ver ehlıyetını dedı bu yurdum ınsanıda aynen sole bı cumle benım arabama ceza kescek polıs daha anasından dogmadı dedı basıp gıttı herıfcıoglu aradan bı ay gectı bazı forum sıtelerde cezaları gordum plakayı almıs tabı polıs yazmısta yazmıs 400 den ufak ceza yok en az on tane vardır.sozum ona ordakı gıder yaptı polıslere ama sonuc ceza yagmuru ordakı ınsanların hepsı ezık ınsanlar hatfa sonu eglencesıne gelıyorlar bırı dusunmuyor o karsı evlerde hastamı var cocukmu var.bu ezık ınsanlar duyarlı ve bılınclı olmayı ogrenmedıklerı surece bızler bunların yuzunden zor durumlarda kalmaya devam edıcez
    + 1907

insanların artık polise saygısı kalmadı bana kalırsa... bu araba hks abi hahahauhahaha gibi laflar bana gerçekten saçma geliyor... orda devleti temsil eden adamla o şekilde konuşmak son derece saçma, yakışıksız... tabi bu; devletin polisine karşı o şekilde konuşan adamın teribiyesi ile beraber devletin oraya temsilci diye koyduğu insana verdiği değerden de kaynaklanıyor...

benim babam kadıköy eminönü üsküdar vs vs gibi birçok ilçede ilçe emniyet müdürlüğü yaptı ve 4 senedir sürdürdüğü istanbul emniyet müdür yardımcılığı görevini yeni bıraktı ama ben hiç bir zaman tutupta arabama ceza yazamazsın, sen benim kim olduğumu biliyor musun, seni şöyle yaparım tarzı konuşmalar içerisine girmedim... ceza varsa ödenir... ( sahil yolunda 97 ile radara girdiğim için o zamanın parası ile ödediğim 180 ytl gibi..)

ha polisin içinde çürükler çıkıyor mu çıkıyor... özellikle mesleğe yeni katılan ateşli kardeşlerimiz var (bir kaçı bana denk geldi...) bunlarla istanbulda çalışan 30küsürbin polisle bir tutmamak lazım...

hazır yeri gelmişken ben bir başkomserin torunu ve bir il emniyet müdürünün oğlu olarak ( ben polis değilim bu arada denizciyim meraklılar için söylüyorum.. ) bu güzel forumda bazı arkadaşlarımızın yazdığı polisler cikcik beyinlilerdir işte alayı şöyledir böyledir gibi lafları hoş karşılamıyorum... özel mesajla değerli yöneticilerimizden bunlara karşı daha duyarlı olmalarını da rica edebilirdim ama herkes görsün rahatsızlığımı diye buraya yazma gereği duydum....

umarım bundan sonra yusuf abim gibi orda çalışan memurların halini göz önünde bulundurarak yorumlar yapılır... techturkey gibi bir forumda bu şekildeki yorumların olması hem üzücü hemde bölye bir foruma yakışmıyor...

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isyanımız polislere değil,ellerinde ki yönetmeliği hazırlayan cücük beyinlilere..
    gidip egzost alıyosun,(ce belgeli)devlet bundan bilmem kaç küsür vergisini alıyo,arabana takınca gel bakiyim buraya deyip araban bağlanıyo..
    örnek vermeye gerek yok sabaha kadar yaz yaz bitmez..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anıl turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + 1907

insanların artık polise saygısı kalmadı bana kalırsa... bu araba hks abi hahahauhahaha gibi laflar bana gerçekten saçma geliyor... orda devleti temsil eden adamla o şekilde konuşmak son derece saçma, yakışıksız... tabi bu; devletin polisine karşı o şekilde konuşan adamın teribiyesi ile beraber devletin oraya temsilci diye koyduğu insana verdiği değerden de kaynaklanıyor...

benim babam kadıköy eminönü üsküdar vs vs gibi birçok ilçede ilçe emniyet müdürlüğü yaptı ve 4 senedir sürdürdüğü istanbul emniyet müdür yardımcılığı görevini yeni bıraktı ama ben hiç bir zaman tutupta arabama ceza yazamazsın, sen benim kim olduğumu biliyor musun, seni şöyle yaparım tarzı konuşmalar içerisine girmedim... ceza varsa ödenir... ( sahil yolunda 97 ile radara girdiğim için o zamanın parası ile ödediğim 180 ytl gibi..)

ha polisin içinde çürükler çıkıyor mu çıkıyor... özellikle mesleğe yeni katılan ateşli kardeşlerimiz var (bir kaçı bana denk geldi...) bunlarla istanbulda çalışan 30küsürbin polisle bir tutmamak lazım...

hazır yeri gelmişken ben bir başkomserin torunu ve bir il emniyet müdürünün oğlu olarak ( ben polis değilim bu arada denizciyim meraklılar için söylüyorum.. ) bu güzel forumda bazı arkadaşlarımızın yazdığı polisler cikcik beyinlilerdir işte alayı şöyledir böyledir gibi lafları hoş karşılamıyorum... özel mesajla değerli yöneticilerimizden bunlara karşı daha duyarlı olmalarını da rica edebilirdim ama herkes görsün rahatsızlığımı diye buraya yazma gereği duydum....

umarım bundan sonra yusuf abim gibi orda çalışan memurların halini göz önünde bulundurarak yorumlar yapılır... techturkey gibi bir forumda bu şekildeki yorumların olması hem üzücü hemde bölye bir foruma yakışmıyor...

sizin rahatsizliginiz tabiki doru fakat ben sole dusunuorm gecmişlerinde ezik olanlar weya ezilenler toplumdan ust duzey bir goreve geldiklerinde (polis ,memur , ögretmen vs..) normal toplumu ezilecek cile cektirilecek insanlar olarak goruolar sirf ben ezildim bu gorewe geldm bende ezcem mantiigiyla bunu cogu zmn yasariz ve antipati ondan dogar bana gore ama gene dedignz gibi herkezi bir tutmamak lgzmki cok cok gzl olaylarla karşilaşip hll olsn dedigm zmnlarda cok oluo polis için ben 85liym gene bnm yaşimda oturdugum yerde polis arkdaslarimda var iiside var kotusude..sadece polis için deil her insan için geçerli tabi ii ve kotu kavrami..

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Brs_eg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin rahatsizliginiz tabiki doru fakat ben sole dusunuorm gecmişlerinde ezik olanlar weya ezilenler toplumdan ust duzey bir goreve geldiklerinde (polis ,memur , ögretmen vs..) normal toplumu ezilecek cile cektirilecek insanlar olarak goruolar sirf ben ezildim bu gorewe geldm bende ezcem mantiigiyla bunu cogu zmn yasariz ve antipati ondan dogar bana gore ama gene dedignz gibi herkezi bir tutmamak lgzmki cok cok gzl olaylarla karşilaşip hll olsn dedigm zmnlarda cok oluo polis için ben 85liym gene bnm yaşimda oturdugum yerde polis arkdaslarimda var iiside var kotusude..sadece polis için deil her insan için geçerli tabi ii ve kotu kavrami..
    ya elbette önceden de belirttiğim gibi o üniformayı giyipte kendini birşey sanan çok var özellikle genç memurlar kalıcı değil geçici bi durum bu gerçi

birde çoğu mesleğe yeni giren memurlar mesleklerini sahiplenmiyorlar... mesela 4 sene herhangi bir üniversiteyi bitiren bir kişi 6 aylık eğitimin sonucunda polis memuru olabiliyor... çok iyi olmayan bir üniversitenin hukuk fakultesinden mezun olup sonra polisliğe başlayan memur biliyorum ben... adam bi kaç sene polis olarak çalışayim sonra kazandığımı biriktireyim hukuk büromu açayim düşüncesiyle mesleğe girmiş ve açık açık söylüyordu bunu....

devlet vatandaşla karşı karşıya kaldığı en önemli kolunu bu hale getirdi ve bunu yine devletten başka kimse düzeltemez...

umarım ne demek istediğimi ifade edebilmişimdir...

saygılar

egeturbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir de mangal eksik od arkalarda kesin vardır
    www.egeturbo.com
    Turbo asker

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence bu tür insanlar iclerinde bi eziklik kalmis kendilerini ispatlama geregi duyan tipler tedaviye ihtiycları war ...
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)