User Tag List

Sonuçlar: F1 İstanbul GP galibi...

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Lewis Hamilton

13 34.21%
  • Fernando Alonso

7 18.42%
  • Kimi Raikonnen

8 21.05%
  • Felipe Massa

10 26.32%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: F1 İstanbul sizce nasıl sonuçlanır???

gulsah_07
    Misafir
    Alıntı profcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gonlumden gecen ile beynimden gecen arasında sevinerek soyluyorum ki kalbimden gecen adam kazandı...
    aynen katılıyorum...çok sevindim yarışı massa'nın almasına pist de zaten ferrari takımına çok uygun...bakalım seneye mayıs ayında olucakmış yarış o zaman nolcak kim bilir yağmur da olursa şansa baya heyecanlı görüntüler çıkar ortaya...
    seneye schumacher kesin dönüyor mu takıma arkadaşlar bilgisi olan var mı ?

RPS13
    Misafir
    F1 cok zevksiz 2000'den bu yana...
    traction control acaip bi makine acaip elektronik destekli suspansiyon aerosapik bi govde
    sakiz lastik i$in kilici frenler downforce/topspeed arasinda kararsiz kalmi$ kanat ayarlari strateji ustune kurulmu$ pit timingleri vs ve bunlarin herbirine ayri adamlar bakiyo bence otomobil yari$i pilot ve pit ekibinden olu$mali pitte bi takim direktoru durucaksa lastikte degi$tirmeli yada lollypop man olmali olay artik vip aero&techno electromechanical g force race gibi bi$ey oldu ben kayabilen fakat surucu tarafindan kaydirilmayip ortamin tutunma limitlerinde giden biseyler gormek istiyorum 200nm tork 900+hp 600kg bi$eyin gaz kelebegini bu kadar rahat cevirmeleri cok buyuk bi luks kabullenemiyorum insan algisinin limitlerinde suruculuklerini gostersinler.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence sıkıcı bi yarıstı hic ole ahım sahım gecis olmadı .. sırf ulkemizde diye bi nefesle izledk ... Massa nn kazanmasını istiyordum ilk 2 geldk gzl oldu ...
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)