User Tag List

Sayfa 3/56 İlkİlk 123451353 ... SonSon
1061 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kimlerin Akvaryumu var ?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende akvaryumları severim şuanda var ama sırf boş durmasın diye içinde tam olarak cinsini bilmediğim bi balık var

vaktimde yok çok uğraşamıyorum

resimde su bulanık yeni temizlemiştim o yüzden daha kendine gelmeden çektiğim bir resim

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende ufak birşey kurdum, sonunda başarabildim
    +Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum,Kuzenim sordu banada canlı deniz anası akvaryumu kurmak istiyormuş yakın bir arkadaşı bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba? Nette şöyle bir ilan buldum ama şuan yayından kalkmış.
    Deniz Anası Akvaryumu Best Pet Expo 2011 - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

emre| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mercan_shark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok uzun yıllar baktım freshwater saltwater ve sonunda9 senedirde sürüngenlerle ilgileniyorum hatta işim bu herpetologluk yapıyorum.floryada açılan istanbul akvaryumda herpetologluk yapıyorum rain forest teki sürüngenlerin bakımı ile ilgilenmekteyim

bunlarda resimlerimiz dahada fazlası vardı fakat harddisk çökünce bir çoğu gitti

Facebook
    ciddi olamazsın :d

Serkan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iş yerinde bu konuda bir üstadım var, çok heves ettim anlattıklarını duyunca korktum, ben kendime bu kadar bakmıyorum diye vazcaydım.... adamın evinde 300 den fazla balık var şoka girdim....
    farkı yaratan ayrıntılardır...

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 sene kadar 12 Mono ve 10 Arguslardan oluşan bir akvaryumum vardı.Yanlarında hayalet ve makarakantalarda mevcuttu. Yaz tatilinde hepsi talan oldu sadece 2 tane makarakanta ve 1 hayalet balığı canlı kaldı. 6 ay boyunca sadece bu üçüyle takıldım. Boş akvaryuma bakmak sıkmıştı h. sonu gidip 2 tane sarı prenses 2 tane yunus 2 tane papağan 2 tanede melek aldım. Akvaryumda çarşı pazar karıştı Buarada hayalet balığım 15-16cm ye kadar büyüdü ve yeni gelenlerle anlaşıyor denebilir.İçlerinde en çok sevdiğimse sadece hayalet Çok ilginç bir yüzüşü var ve dediğiniz gibi kör. Süürekli biyerlere çarparak duruyor.

chaylak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mercan_shark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok uzun yıllar baktım freshwater saltwater ve sonunda9 senedirde sürüngenlerle ilgileniyorum hatta işim bu herpetologluk yapıyorum.floryada açılan istanbul akvaryumda herpetologluk yapıyorum rain forest teki sürüngenlerin bakımı ile ilgilenmekteyim

bunlarda resimlerimiz dahada fazlası vardı fakat harddisk çökünce bir çoğu gitti

Facebook
    Tum resimlere tek tek baktim sen nasil bi insansin? Yilan isirmis, opmus gibi gulucukler yazmissin)))

Su saatte odada yere bakip duruyorum hangisi gelecek diye...
    00' Civic 1.6IES

Alper DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100 lt lik bi akvaryumum vardı iç dış tesisatı herşeyi mevcuttu astronot besliyordum 4 tane sosis salamla besleye besleye kocaman olmuşlardı..Sonra bozdum sattım hepsini..
    Kendi evimize geçince 2 mtrelk düşünüyorum..Floworn horn muydu neydi otobüs gibi bir balık var onlardan beslicem

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ölçülerini bilmediğim bir akvaryumda 2 tane papağan ve 8-10 tane zebra balığımız var. Babam ilgilendiği için pek bir bilgim yok. Herşeyiyle babam uğraşır , izlemesi bana yetiyor

RottingChrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 adet frontozam var. 4 senedir ofiste bakıyorum. bir ara resimlerini yüklemeye çalışırım.

Dongul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bendede 2tane japon war

Sr22DeT Silvia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akvaryumum dan 1 hafta kadar önce Pygocentruss Natteri Piranha lar dan 1 tane fire verdim;

Kalan sağlar bizimdir şekliyle 16 Etobur 2 Pacu ile yola devam

Bu arada Amazon Piranha (25cm) beslemek isteyene ve dev akvaryuma ihtiyacı olana, akvaryum görselleri (yanımda fotosu olmadığı için link verdim) ilanda mevcuttur;

Uygun fiyata 2 Metre Mobilyalı ithal Dev Akvaryum - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com
    s14a Silvia is Loading % 99.9..

DR808 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya Arkadaşlar bende Çalıştığım yerde beslıyorum Bu Astronot cinsinden lanet girsin bu paso akvaryumu kırletıyo ya les gıbı oluyo bıktım temızlemekten ama cok guzel balıklar sahıplerıne cok yakınlar sızınkılerı bılmıyorum ama genelı oyle olması gerekıyo arastırmıstım bıraz benım elımden yemlerı yıyo ıster ıstemez ınsanın bı balıgın bunu yapması hosuna gıdıyo cok acayıbıme gıtmıstı ılkte baktım atlıyo Ühhh dedm
    Çok mu hastalandın EY ''AŞK'' sürekli yataktasın

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bendede vardı el büyüklüğünde bi çift kaplan ciklet birde vatos vardı 30 cm kadar vardı
    Arkadaşın piranasıyla benim cikleti kapıştırmıştık piranaya zor almıştık
    Çok aşırı gürültü yapıyolardı dipteki taşları ağızlarına alıp camlara doğru kusuyolardı yuva yapmak için geceleri tam bi ızdırap oluyordu bam güm motora kafa atıyolardı. Satmak zorunda kaldım komple.
    Everyday I ** çapuling...

mur_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende iş yerinde tek başına midas cinsi bi balık bakıyorum daha yeni tanıştık çok anlamam akvaryumdan ama..
    Asıl sancı uyandığında..

akarags1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar en küçük boyutlarda bir akvaryum yapmak benimde aklımda ancak bu akvaryumun motoruyla ilgili ses yapar gibi birşey duydum, bu ne kadar doğrudur? (tamamen bilgisizim, motor dediğim şeyin adı başka birşeyde olabilir)
    neredeyse en ufak bir çıt sesine uyanıyorum, uyku anlarında sesi rahatsız ediyor mu?

cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de; 25Lt lik lepistes nano akvaryumu var.
    Bir ara resimlerini eklerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 sene kadar 12 Mono ve 10 Arguslardan oluşan bir akvaryumum vardı.Yanlarında hayalet ve makarakantalarda mevcuttu. Yaz tatilinde hepsi talan oldu sadece 2 tane makarakanta ve 1 hayalet balığı canlı kaldı. 6 ay boyunca sadece bu üçüyle takıldım. Boş akvaryuma bakmak sıkmıştı h. sonu gidip 2 tane sarı prenses 2 tane yunus 2 tane papağan 2 tanede melek aldım. Akvaryumda çarşı pazar karıştı Buarada hayalet balığım 15-16cm ye kadar büyüdü ve yeni gelenlerle anlaşıyor denebilir.İçlerinde en çok sevdiğimse sadece hayalet Çok ilginç bir yüzüşü var ve dediğiniz gibi kör. Süürekli biyerlere çarparak duruyor.

Cumhur, en güzel balıklarla 1,5 sene geçirmissin.Mono ve Arguslardan aldıgım hazzı hicbir balıkta bulamadım. Tek sıkıntıları üreyememeleri. Kaybettiğin için üzüldüm.Son aldığın balıkların arasında melekleri cikart istersen. Tropical balıkla ciklet saglıklı olmayacaktir.
    Hayalet baligi 700 ltre akvaryumda 30cm ye kadar buyudugunu gordum. Gercekten yuzusu cok enteresan bir o kadar da guzel.
    iyi Arabalar Sizi "A" Noktasindan "B" Noktasina Ulastirir.Harika Arabalar ise ,Onlar Sadece Basinizi Belaya Sokar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akarags1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar en küçük boyutlarda bir akvaryum yapmak benimde aklımda ancak bu akvaryumun motoruyla ilgili ses yapar gibi birşey duydum, bu ne kadar doğrudur? (tamamen bilgisizim, motor dediğim şeyin adı başka birşeyde olabilir)
    neredeyse en ufak bir çıt sesine uyanıyorum, uyku anlarında sesi rahatsız ediyor mu?
    Eğer dolaplı bir akvaryum kurar ve dış filtre ile filtrasyon saglanirsa filtreyi dolabin icine koyarsaniz ses duymazsin problem olmaz. Ama cit sese uyaniyorum derseniz isitici termostatindan cikan sese bile uyanirsiniz.
    iyi Arabalar Sizi "A" Noktasindan "B" Noktasina Ulastirir.Harika Arabalar ise ,Onlar Sadece Basinizi Belaya Sokar.

K.O. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayalet balığı besleyen varmı aranızda.

4 senedir beslediğim bir balık çeşidi. biraz araştırdıktan sonra tek geçinebildikleri balık türü olarak melek balıklarını öğrendim ancak şuana kadar 4 tane melek balığı 1 otçul pirana yedi. şuanda da 1 tane otçul pirana kaldı onunda yüzgeç ve kuyruğunu yemiş balık yüzmekte zorluk çekiyor. çok enterasan bi balık, herkezin dikkatini çekiyor çünkü her yöne hızlı bir şekilde yüzebilme gibi bir yeteneği var geri geri de dahil.

1,5 yıldır filan karma akvaryumumda besliyorum baya büyüdü.pengasusla dalaşiyorlar arada sırada.enteresan bi balık gerçekdende.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)