User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Rent a Car işiyle uğraşan yada Kendi Aracını Kiralayan Arkadaşlar??

komutanbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mis gibi linea varken neden lüks sınıf otomobiller?
    Ne bilyim yaa heves işte

Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hngı unıverste
    Gelişim Ünv.

Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel bi güne şirket arabasıyla gelmiş derler )

o gece mersoyla veya başka lüks bi araçla parka girmek paha biçilemez. banada lazım
    Halimden anlayan birisi çıktı sanırım Ama önce ben yazdım

Alıntı Yiğit Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaza, boya, değişen olsa farkeder mi ?
    Tabiki farketmez. Ama fiyatta ona göre bişeyler yaparsınız herhalde :P

Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben özellikle kendi aracımla giderim ayrı bi havası var

@komutanbaba

İnşallah kendinize göre bir araç bulursunuz..
    İnşallah

Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim baloda sınırsız alkol var yahu sizde yokmu öle şeyler taxi powerup
    Bizdede var da şoförden yana sıkıntı yok Bi çok arkadaşım o gece alkol kullanmıcakmış o yüzden Şoför işi tamam araba lazım

şimdi orda kım kımı tanır ki. tabi öyle daha iyi gibi ama işte.
    Ne biliyim yaa işte acayip bi heves işte

Alıntı DogukanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mezuniyete kaç yıl aynı okulda okuduğu insanlar gelmicek mi? az-çok tanıyacak yani herkes birbirni.

tek geceye lüks arabayla gidince ne dicekler aaaa çok zengin çok havalı mı?

ilginç bi düşünce yapısı
    Haklısın Doğukan ama ne biliym ya hani içimde ukte kalacağına yapıyım daha iyi kendimi daha böyle mutlu hissedicem gibi geliyor taa ki aracı ertesi gün teslim edene kadar

Alıntı yaniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaslar nıye herseye sosyal msj verılıyor bırakın oyle gıtmek ıstemıs oyle gıtsın araba nasıl bulunur onun ıcın yardım edın kım kımı tanıyorsa tanır o arkdasımızın bılıcegı bırsey...
    Eyvallah çok sağolasın yaa halimden anlayan +2 oldu

Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar oraya lükslede gitsen düşük araçlada gitsen seni gören zaten biliyordur ne oldugunu sıkıntı olmaz herkesin kendi fikridir lüks arabayla gitmek falanda ben hala kamber kitindeyim okadar araştırdık bulamadık varmı öyle bişey
    Ya bırak kamber kitini konuya odaklan Seko

Alıntı DogukanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oda dogru bizi ilgilendirmez.

kolay gelsin kardeşim, çıkışta sıfır çizmeyi unutma
    Eyvallah Doğukan. Yok ya emanet araçla öyle şeyler yapmam.. Hele ki rent a car ise..

öyle brandayla girmicek herhalde aman çizilmesin kiralık parti bize girer sonra diye...

zevk,düşünce meselesi. herkes birbirini tanıyor ama sen giriyorsun o arabayla.sonuçta farklı oldun mu oldun.
    Aynen ya ne biliyim işte okuduk o kadar, kaç aydır bu baloyu bekliyoruz maksat hevesimizi almak
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizelden baskasına binmeyiz biz.. herkes vti yüklüyor.. o kolay iş..

Cglrgncl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyfini neşeni bozmak istemiyorum ama bence böyle bir işe hiç bulaşma arkadaşım,1hafta önce aynı sebebten benim arkadaşımda bmw e46 3.16i kıraladı herşey güzel hoş eğlendi geldi zaman arabayı teslim etmeye gitti arabayı teslim edicek adam bi başlıyor bu arabanın burasında çizik yoktu senmi yaptın,tamponun burasına ne oldu vs. biton sebeb söylüyor en sonunda adam kontak otomatiğini bozmuşsun diyor arkadaşım inkar ediyor ama neye fayda adamın elinde açık senet var 500lira 2gün içersinde getir senetini al arkadaşım yapma etme derken parayı azaltamıyor senetı alamıyor ama 1hafta ıcersınde getırın dıyo adam suresını uzatıyo bence kendi araçın varsa hiç bulaşma derim rent a car işine bu sadece yakın zamanda başımızadan geçen bi olay,kiralıcaksanda fazla para ver ama iyi bi rent a car'dan kirala arkadaşım...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sırf lise baloma arabayla gıtmek ıcın yasımı dolduru doldurmaz ehlıyetımı anneme babama solemeden harclıklarımla almıstım.baloyada 1 caravelle bıde muhur goz mersoyla gıttık mersonun soforu vardı caravelleyı bn kullanıodum alkolde almamıstım ole gıttık geldık araba olması guzel bısey ustun basın duzgun kalıo arkadaslarınla bırlıktesın vs ama cokta onemlı deıl yanı araanın markası alkol varsada arabayı kullanmayın .unıdede balo yapmadık gece duzenledıler bız sınıfca clube gıttık he onada otobusle gıttık arkadasta kaldık ertesı gun eve donduk ama kımse aaa snn araban yokmu ezık demedı cunku herkesın ıyı kotu bı arabası vardı.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cglrgncl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keyfini neşeni bozmak istemiyorum ama bence böyle bir işe hiç bulaşma arkadaşım,1hafta önce aynı sebebten benim arkadaşımda bmw e46 3.16i kıraladı herşey güzel hoş eğlendi geldi zaman arabayı teslim etmeye gitti arabayı teslim edicek adam bi başlıyor bu arabanın burasında çizik yoktu senmi yaptın,tamponun burasına ne oldu vs. biton sebeb söylüyor en sonunda adam kontak otomatiğini bozmuşsun diyor arkadaşım inkar ediyor ama neye fayda adamın elinde açık senet var 500lira 2gün içersinde getir senetini al arkadaşım yapma etme derken parayı azaltamıyor senetı alamıyor ama 1hafta ıcersınde getırın dıyo adam suresını uzatıyo bence kendi araçın varsa hiç bulaşma derim rent a car işine bu sadece yakın zamanda başımızadan geçen bi olay,kiralıcaksanda fazla para ver ama iyi bi rent a car'dan kirala arkadaşım...
    Zaten buraya yazmamın amaçlarından bazılarıda bu. Benim 1-2 arkadaşımın başından da geçti bu tip olaylar.Birisi aracı kiraladı kaza yaptı senin arkadaşın da olduğu gibi o da açık senete imza atmış.Ben açık senete imza atmam açıkcası.Zaten bu işin belirli bi protokolü var. Yani buraya yazmam da ki amaç varsa katakulli iş yapmayan tanıdık birilerinden kiralamak aracı. Yoksa öyle senet falan imzalamayacağım gerekirse diğerlerinden 3-5 kuruş fazla olan bi yerden kiralamayı düşünüyorum bende..

impreza_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşa katılıyorum kesinlikle bilindik prestij sahibi kalite bir yerden bahse konu araçlardan alır işini görür aynı şekilde aracı bırakır çayını içer kalkarsın diğer türlüsünü düşünmek bile istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf lise baloma arabayla gıtmek ıcın yasımı dolduru doldurmaz ehlıyetımı anneme babama solemeden harclıklarımla almıstım.baloyada 1 caravelle bıde muhur goz mersoyla gıttık mersonun soforu vardı caravelleyı bn kullanıodum alkolde almamıstım ole gıttık geldık araba olması guzel bısey ustun basın duzgun kalıo arkadaslarınla bırlıktesın vs ama cokta onemlı deıl yanı araanın markası alkol varsada arabayı kullanmayın .unıdede balo yapmadık gece duzenledıler bız sınıfca clube gıttık he onada otobusle gıttık arkadasta kaldık ertesı gun eve donduk ama kımse aaa snn araban yokmu ezık demedı cunku herkesın ıyı kotu bı arabası vardı.
    ya yanlış anlama da sınıfta kendi aracı olan fazla arkadaş yok aslında.. Sınırlı araç sahiplerindenim Ama dediğim gibi hep bi heves ettim spor bi takım,spor lüks bi araba, kız arkadaşm falan O yüzden içimde ukte kalacağına bi kere yaşayacağım bi olay bu sonuçta ( Bi daha ünv. okumayı düşünmüyorum o yüzden ) ondan hevesimi almak istiyorum..

onurars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rent lerden bu kadar çekinmeye gerek yok.Azıcık kurumsal olsun,ismi herhangi bir renk ismi olmasın korkmayın.Açık çek olayı çok saçma öyle bir koz verilmemesi lazım onlara onun dışındada yaptıysam yaptım kazayı al sana tutanak git yaptır dersiniz kaskodan olur biter.

Cglrgncl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rent lerden bu kadar çekinmeye gerek yok.Azıcık kurumsal olsun,ismi herhangi bir renk ismi olmasın korkmayın.Açık çek olayı çok saçma öyle bir koz verilmemesi lazım onlara onun dışındada yaptıysam yaptım kazayı al sana tutanak git yaptır dersiniz kaskodan olur biter.
    kaza yaptıgın arac nekadar çok yatarsa okadar gün parası alıyorlar onu nasıl yapıcaz usta

hazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    günlük araç kiralıycağın biyerde %99 alırlar açık senet.
    vırt zort

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaza yaptıgın arac nekadar çok yatarsa okadar gün parası alıyorlar onu nasıl yapıcaz usta
    kaza yapılan araç rent kaskoluysa onuda alamaz diye biliyorum.

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaza yapılan araç rent kaskoluysa onuda alamaz diye biliyorum.
    arabanın kaza sonunda değeri düşmüyor mu ? aradaki farkı kim veriyor hep merak etmişimdir.

Meco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mezunlar çok yalnız..

BerkayKamaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yüzaltı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabanın kaza sonunda değeri düşmüyor mu ? aradaki farkı kim veriyor hep merak etmişimdir.
    oyle bırsey olsa rent a carlar bır arabanın uzerınden 3 araba parası prım yapar
    cunku genelde kıralayan 10 kısıden 1i kaza yapıyor. bunun nedenıde sanırsam gunluk trafıkte arac kullanmamış olup ıslerı oldugunda rent a cardan arac kıralamaları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yüzaltı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ışıklarda dururken birisi arkadan çarptığında hasarımız gideriliyor fakat aracın boyalı parçası arttığından değeri düşüyor bunu çarpan karşılamıyor.kiralık arabalardada aynı mantık.

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı komutanbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya yanlış anlama da sınıfta kendi aracı olan fazla arkadaş yok aslında.. Sınırlı araç sahiplerindenim Ama dediğim gibi hep bi heves ettim spor bi takım,spor lüks bi araba, kavalyem falan O yüzden içimde ukte kalacağına bi kere yaşayacağım bi olay bu sonuçta ( Bi daha ünv. okumayı düşünmüyorum o yüzden ) ondan hevesimi almak istiyorum..
    Gece için kavalyeniz mi var?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R-13239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Edit: Dalgınlık Düzeltiyorum..

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R-13239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uheuhuehue

Gitmeyin genç adamın üzerine yazarken karışıklık olmuştur diye ümidediyorum
    üniversite bitiriyor ve tadını çıkartmak hakkı ...
    birisi vuu diyecek diye değil tadını çıkartmak için istiyorsa bence gayet normal ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uheuhuehue

Gitmeyin genç adamın üzerine üniversite bitiriyor ve tadını çıkartmak hakkı ...
    birisi vuu diyecek diye değil tadını çıkartmak için istiyorsa bence gayet normal ...
    aynen yaa diyorum ya sonuçta hayatımda 1 kere yaşayacağm bişey bu.. Her anıyla içime sinmesini dediğiniz gibi tadını çıkarmak istiyorum..

Edit: Ups o kısma hakikaten hiç dikkat etmemişim

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu konuyu forumdan taş..lı biri açsa bu taş...ak geçenlerin 1 tanesi yazamıcaktı adım gibi eminim...adam efendi efendi cvp yazdıkça üstüne gidiyosunuz. imkanı vardır hevesi vardır belki 1 yıldır hayalini kuruyordur ki yazmış bunları..varsa fikriniz söylersiniz yoksa okur geçersiniz yok değişen parçası olsa sorun olurmu yok *** yok püsür ayıp

konuya gelelim: 21 yaşındasın ve her sene mezun olucak halin yok hevesin hayalin neyse yaşamaya bak çok irdeleme o olur bu olur bilmem ne çevrende abi dediğin biri ile git kirala arabayı bu işlerden anlamıyorsan eğer kiralayan mı yok piyasada süren varsa bulurusun elbet erteleme yap istediğini alkollü kullanıp başına bela alma yeter gerisi faso fiso

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)