User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
64 sonuçtan 58 ile 64 arası

Konu: Rent a Car işiyle uğraşan yada Kendi Aracını Kiralayan Arkadaşlar??

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım kız ark gecesı var bana soyle clıo dızel yada nebılım uygun fıyatlı arac varmı kralık zaten mekana gıdıcem sonrada eve bırakıcam okdr gezmıcem
    albea varmış 1.3 , hangi gün lazım ?
    Livestrong

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Livestrong Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albea varmış 1.3 , hangi gün lazım ?
    18 19 20 hazıran
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 19 20 hazıran
    pm attım
    Livestrong

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senet olayına takılanları anlamıyorum, arabayı verir senedi alırsınız ki senedin direk bir geçerliliğide yok normalde. Üstünüzde bişey yoksa öğrenciyim vs. diyorsanız çok normal adamlar size kaç paralık arabayı veriyor nerden bilsinler alıp gitmeyeceğinizi, çok büyük masraf olmadıkçada arabayı vuran yaptırır arabada masraf çok olduğunda ise arabanın serviste yattığı gün kadar sizden kira parası alırlar bunlar doğal şeyler.

İşi hakkıyla yapan kadar, şerefsizide çok ama, ben kiralamazdım. Heves ediyorsanız bazı şeyleride göze alacaksınız.

Yok senet yapmam, kefil olmaz falan öyle takıntılarınız varsa eşiniz dostunuzun arabasını alıp gidin.

Öyle yazmışımki şimdi farkına vardım rent a car işi falan yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın

d16y4
    Misafir
    Alıntı emp:) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senet olayına takılanları anlamıyorum, arabayı verir senedi alırsınız ki senedin direk bir geçerliliğide yok normalde. Üstünüzde bişey yoksa öğrenciyim vs. diyorsanız çok normal adamlar size kaç paralık arabayı veriyor nerden bilsinler alıp gitmeyeceğinizi, çok büyük masraf olmadıkçada arabayı vuran yaptırır arabada masraf çok olduğunda ise arabanın serviste yattığı gün kadar sizden kira parası alırlar bunlar doğal şeyler.

İşi hakkıyla yapan kadar, şerefsizide çok ama, ben kiralamazdım. Heves ediyorsanız bazı şeyleride göze alacaksınız.

Yok senet yapmam, kefil olmaz falan öyle takıntılarınız varsa eşiniz dostunuzun arabasını alıp gidin.

Öyle yazmışımki şimdi farkına vardım rent a car işi falan yapmıyorum yanlış anlaşılma olmasın
    günlük kasko yapılıyor. kiralayan kişi sadece sürücü hatalarından kaynaklanan teknik problemleri halletmek zorunda bırakılır . kaza yaptın şu kadar yattı gibi sorunlar olamaz . yanlış yönlendirmeyelim

AlpyGti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şoförlü kiralasan mantıklı olmaz mı ? en azından senet sepet işleri ile uğraşmazsın .
    Bize Her Yer Trabzon

d16y4
    Misafir
    Alıntı AlpyGti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şoförlü kiralasan mantıklı olmaz mı ? en azından senet sepet işleri ile uğraşmazsın .
    şöförlü olması kiralama prosedürünu değiştirmez sadece şöför sürmüş olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)