User Tag List

Sayfa 20/21 İlkİlk ... 1018192021 SonSon
381 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Saç dökülmesi sorunu...

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Medobiocomplex'i bir aydır kullanıyorum dökülme hala aynı düzenli şekilde vitamini de aldım şampuanı da her gün kullandım, hatta 3-5 dk arası bekliyorum şampuanı iyice sürdükten sonra ama bi gelişme olmadı diyebilirim. Önler her geçen gün açılmaya başladı hatta şöyle bir fotoğraf atayım fark bariz belli vesikalık fotoğrafta 19 yaşındaydım şimdi ise 23e girdim sayılır arada 4 yıl bile yok. Serum merum artık ne olursa denemek için gözü kararttım propecia bile kullanacak kadar gözü kararttım acil daha güçlü önerine ihtiyacım var. Saç spreyi filanda kullanmıyorum kış gelsin kafayı kazıtacağım bere takarak kamufle etmeyi planlıyorum.

Selam, mevcut kullandığını 1 ayda bırakma. 3 ay kullanmalısın. Sonunda bakarsın duruma.

Sende erkek tipi korfez dökülme var. Spectral DNC-L iş yapardı ama artık üretilmiyor. Firma yerine hangi modeli öneriyor bakmamız lazım.

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minoxidil nereden nasıl temin ederiz

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, mevcut kullandığını 1 ayda bırakma. 3 ay kullanmalısın. Sonunda bakarsın duruma.

Sende erkek tipi korfez dökülme var. Spectral DNC-L iş yapardı ama artık üretilmiyor. Firma yerine hangi modeli öneriyor bakmamız lazım.
    Merhaba abi spectral dnc-l ilacını hiç bir şekilde bulamaz mıyız? Firmanın önerdiği ürünü nasıl öğrenebilirim? Umudu mu kestim iyice saç ekimi de çoğu zaman bekleneni karşılamıyormuş o yüzden en son tercihim ekim.
    Mezoterapiyi araştırdım kesin sonuçlar veriyorsa onuda deneyebilirim ama hiç yorum yapan olmamış bu konuda.

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kullanan varmıdır şuan dökülme yok ilk kullanımda dökülme olduğunu söylemiş kullananlar, olmayan dökülmeyi tetiklermi ve mevcut saçların korunmasını sağlar mı ?

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de var saç dökülmesi sıkıntısı... çözüm zor...
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dermoroller kullaniyorum cok faydasini goruyorum dokulme durdu..sabah aksam yapiyorum..deri gozukmeye baslamisti yavas yavas deriyi goremez oldum ve de siklasmaya devam ediyor..kan dolasimi yaptigi icin cok faydali siddetle tavsiye
    AFR si fakir e ceken adam.....

Burak Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dnr1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermoroller kullaniyorum cok faydasini goruyorum dokulme durdu..sabah aksam yapiyorum..deri gozukmeye baslamisti yavas yavas deriyi goremez oldum ve de siklasmaya devam ediyor..kan dolasimi yaptigi icin cok faydali siddetle tavsiye
    iğneli masaj aletı cıkıyo yazdığın adda abı şöyle önerisi olan varmı ilaç seyrekliği dolduracak sacları kalınlaştıracak felan ustalar
    Mahşein üç atlısı
    dmrc garaj
    35 cvk 31 s2000
    35 eu 122 vti
    35 ke 9481 egk20

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Haftada 1 kazıyorum kafayı senelerdir..
    Tarama derdi yok, kurutma derdi yok, şekil verme derdi yok, dökülme derdi yok..
    Kafa serin, ben rahat

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Evrenoz Abi faydasini gordun mu koklerin kalinlasmasi bakimindan ? Ben de bu yaz 3 4 kere kazidim ve sac tellerim daha kalin gibi geldi bana. Su anda saclarim 3 numara. Normalde kel gibi dururdu suan kapali bariz eskisine gore. Faydasi olursa 2 3 kere daha kazimak istiyorum acikcasi.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Evrenoz Abi faydasini gordun mu koklerin kalinlasmasi bakimindan ? Ben de bu yaz 3 4 kere kazidim ve sac tellerim daha kalin gibi geldi bana. Su anda saclarim 3 numara. Normalde kel gibi dururdu suan kapali bariz eskisine gore. Faydasi olursa 2 3 kere daha kazimak istiyorum acikcasi.
    Bilmem, 1 haftalıktan uzun saçım olmadı son 8-10 senedir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 1 kazıyorum kafayı senelerdir..
    Tarama derdi yok, kurutma derdi yok, şekil verme derdi yok, dökülme derdi yok..
    Kafa serin, ben rahat
    Abi sana sıfır yakışıyordur ama çoğu kişiye gitmiyor misal benim kafa çok şekilsiz gitmiyor sıfır

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abi spectral dnc-l ilacını hiç bir şekilde bulamaz mıyız? Firmanın önerdiği ürünü nasıl öğrenebilirim? Umudu mu kestim iyice saç ekimi de çoğu zaman bekleneni karşılamıyormuş o yüzden en son tercihim ekim.
    Mezoterapiyi araştırdım kesin sonuçlar veriyorsa onuda deneyebilirim ama hiç yorum yapan olmamış bu konuda.
    Selam,

Spectral için linkteki dist. ile bir görüş. Bakalım ne geliyor yerine. REVİTA / DS Laboratories Tek yetkili Distribütör

Mezoterapiyi herkez beceremiyor. Eskişehir de mayasente de yaptırıyordum çok faydalı oluyordu. İstanbul mecidiyeköy de bir atkuyruklu, sürekli tv ye çıkan bir doktor var. Ona yaptırmıştım. Adam kafamı kan içinde bırakmıştı. Mezoterapi makinesinin iğne ucunu ayarlamaktan aciz. Hiçbir işe de yaramamıştı yaptığı. İşinin ehli olacak.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wax kullanmaya başladıktan sonra dökülmeye başladı,yanlardan biraz seyreldi gibi :/ çözüm yolu var mıdır ne kullanalım ? Wax'da hep kaliteli markalar kullanmaya özen gösteriyorum ama.
    imzasız..

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı şekilde zamanında wax-sprey-sürekli fön çekmem sebebiyle saçlarım felaket derecede dökülüyordu. Nasıl mı kurtardım, öncelikle saçlarımdan vaz geçtim. Daha doğrusu fön-wax-sprey üçlüsünden vaz geçtim. Bunu başarmak uzun saçlarla pek kolay olmadığı ve sürekli dağılıp sizi rahatsız ettiği için pek mümkün olmuyor. Saçlarımı direk 3 numara yaptım. Yakışıp, yakışmaması çokta umurumda değildi aslında çünkü saçlarımı temelli kaybetmeye başlamıştım. Sonra gittim aktardan sabun tamamen yemyeşil bu arada yarı saydam bir görünümde olan zeytin yağlı bildiğimiz kalıp sabun aldım. Saçlarımı her gün bu sabunla yıkamaya başladım. Belli bir zaman sonra fark ettim ki saçlarım dökülmeyi kesti. Çünkü fön çekmiyordum, wax ve sprey kullanmak için zaten saçım yoktu kafamda. Saç doğal halinde kalıyordu ve ihtiyacı olduğu kadar besinleri kendi kendine toplayabiliyordu. Saçlarınızı asla her gün yıkamak gibi bir hataya düşmeyin. Her gün yıkadığınız taktirde saçlarınız hiç yağlanmıyor ve kirlenmiyor. Ne olursa olsun saçlarında belli oranda yağ ve kire ihtiyacı var.

Belki sizlere saçma gelir, belki mantıklı bulmazsınız ama ben saçlarımı bu şekilde kurtardım. Sizlerle de paylaşmak istedim. Şuanda saçlarım yine uzun. Saçlarımın önü burnuma kadar geliyor fakat yine fön,wax,sprey üçlüsünü kullanmaya başladım ve saçlarım dalgalı bir yapıda olduğu için çok dağınık kötü duruyor bana göre bende fön çekmeden duramıyorum. Tekrar kestireceğim muhtemelen. En güzeli 3 numara hem kafanız rahat, hemde ayna karşısında saatlerce zaman kaybı olmuyor.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 senedir filan 2 hafta da 1 jiletlliyorum, ya da 2 haftada 1 makinayla 1 yapıyorum. kök mök kalmadı döküldü gitti
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enjeksiyon - mezoterapi tedavisine başladım.

Haftada 1 gidiyorum, yarın 2.kez gideceğim. 4.hafta sonunda ya tamam ya devam kararı alacak doktor. Tamam derse tek çaren saç ekimi dedi.

Keseyi de biraz açmak gerekli tedavi için 3 bin lira kadar.
    Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enjeksiyon - mezoterapi tedavisine başladım.

Haftada 1 gidiyorum, yarın 2.kez gideceğim. 4.hafta sonunda ya tamam ya devam kararı alacak doktor. Tamam derse tek çaren saç ekimi dedi.

Keseyi de biraz açmak gerekli tedavi için 3 bin lira kadar.
    3bin daha ekleyip ekim yaptırmak daha mantıklı bana göre.

emrah-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında dermaroller ile yeni kanallar açıp düzenli sarımsak yedirmek lazım arada bide buz gezdiricen 5 ayda kafa kıldan gözükmez
    BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME ' PDR DENT REPAİR

sercanaktasss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    minoxil eczanelerde mevcut bende kullanıyorum bı haylı faydasını gordum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)