User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Powerhonda'dan İnciler

STeaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şarkı Sözleri - Modifiye edilmiş.

kuzenm powerhonda (burak) sağolsun arada eser böyel şarkıları değiştirir

gecenin köründe bunları yazdı bende ekliyeyim dedim arada küfürlerde var ama artık yabancı yok burda

burağı tanıyanlara çok selamı var

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi
    (pc de bu şarkı varsa açıp bu sözleri yerleştirin)

ne güzeldi dimi yaşadıklarımız ne güzeldi artık ne sen nede ben bulamayız o günleri bazan düşünüyorumda bendede yanlış bişiler vardı diyorum ikimizde kıymetini bilemedik bazı şeylerin hatırlarmısın akşam olur farlarımı yakar sen xenonları açardın sokak bembeaz olurdu ummadık yerlere çarpar durup dururken patlardık güzel havalarda teme çıkar birde kar yağınca drift yapardık seinle sen fiberden tampon yapardın tampon çatlayınca tamponu bidaha boyatırdın çok kızardın yayları kestiğime ve latiğime karışırdın uzun uzun ebadlarını anlatırdın baba arası ra turbo yapardın dyno bi doru çıkarsa bi yanlış çıkarırdı yani bosh carlada anlaşamazdın komşunun mastengi vardı bizim vtecle kalkardı, körfez pistine giderdiniz ben caddede polise yakalanırdım ara sıra ustalar gelir sohbet ederdik gazdan nostan konuşurduk işte benim kaza hatıralarım senin drag hikayelirin hiç bitmezdi ilk tanıştımız günü hatırlar gülerdik sen bana araba nevar diye sorardın bende herseferinde hatırlamazdım şimdi hatırlıyorum kırmızı bi boya siyah bi jant siyah camlar kırmızı stopların ve bir perşemgünü köprüyü 4 km geçiyordu ikimizde önümüze bakmamıştık çarpışştık önce sen yuuh dedin bende yere düşün stoplarını kaldırmıştım gözgöze geldik ve başladık tokyo dirift gibi yani son cezanı dün ödedim teessüf ederim ben sana yazmıştım polisler çeviriyo demiştim bak yine polise yakalanmışsın neyse olan filmlere olsun buralardada çevirme var ama bağlı falan değilim bu şanzımanla başımdertte triptonik işte yuvarlanıp gidiyoruz hepinizi çok özledim

Eksik Etek;

sana tampon yapıcam demiştim bak ben sözümü tuttun sen ve senin gibiler için bir fiber tamponla bitti sanırsın gaz vakti canım sende yatarsın bu tamponu o ----- sen bir galon tinere ----sitelere gir hadi marka takımı oluştutut para edermi zenonun kaç kelvindir basmalı herkes hasmalı gön gel boyacıdan audi ikinci el arızası yoktur ama arıza ışıklı stopu trştır led ışıklı utanmadan yanıma gelir birde korna çalarsanki çok ---- jantını söyle bana fiyatı nekadar bendeki egzoz ulan allahına kadar eksik fiber bunuherkes duysun babanadasöyle sana vtec bulsun palavra anat bundan banne sen mektup yaz zeytinburnu a bölgeye seni geçiyorum kanka ----tampondaki çatlakları diktir haa bak bi söz daha tekrar tekrar dinle yerinde duramassın sen benim fibercim deil ------ boyacım bile olamazssın boş ver kanka biroling yapalım turbo devreye girsin bzde yol alalım sizde gazlayın 400 beygir azdır kırık tampon hadi beni azdır sert yanlarsan elbet takla atarsın sen kırmızı ışıkta hep takılırsın merter mekede çok bayılırsın cezayı birkere öde ayılırsın çok sinirlisin sonuncumu oldu yağ yakan arabanla hep beni boğdun 100 milyona zibartı bize gönder eksozunu slencır çaksın egzozcu önder

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eksik fiber 10 numara olmüş
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

emreekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burakcım agzına,ellerine saglıkkkkk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)