User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 20 ile 36 arası

Konu: Türkiye'de ingilizce öğrenilir mi?

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öğrenirsin neden öğrenemiyesin ama yurt dışında çok daha kolay olur bu bi gerçek.Yusuf gibi bende iyi ingilizcem var sanıyordum buraya geldim çok zorlandım

Sen hangi kurslara baktın o kadar fiyat çektiler ? kaç aylık düşünüyorsun bi yaz sana yardımcı olabilirm bu konuda bizim burda dil kursu aylık 435 dolar en az 3 aylık kurs a yazılman lazım

basit bi hesap 435 x 3 = 1305 dolar 1300 de vize işlemleri diğer evrak işlemleri vs vs 2605 dolara burda 3 ay ( orlando / florida ) da dil kursu ayarlıya bilirim
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Almas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu annemle görüşmem gerek ögrenip atarım sana
    sağ olasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenirsin neden öğrenemiyesin ama yurt dışında çok daha kolay olur bu bi gerçek.Yusuf gibi bende iyi ingilizcem var sanıyordum buraya geldim çok zorlandım

Sen hangi kurslara baktın o kadar fiyat çektiler ? kaç aylık düşünüyorsun bi yaz sana yardımcı olabilirm bu konuda bizim burda dil kursu aylık 435 dolar en az 3 aylık kurs a yazılman lazım

basit bi hesap 435 x 3 = 1305 dolar 1300 de vize işlemleri diğer evrak işlemleri vs vs 2605 dolara burda 3 ay ( orlando / florida ) da dil kursu ayarlıya bilirim

Burdakiler ne kadar fiyatlarından haberim yok abi. Ama ingilterede ki college'ler 9-11 en aşağı çekiyorlar abi üni'den bir yakın arkadaşım araştırmıştı fiyat almıştı bir kaçından abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer burda temeli alıp sonra dan work & travel v.b bişey yaparsam hemen gidebilirim burda kursa. Lakin direk yurt dışı olur ise biraz dha burda çalışıp para biriktirmeliyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Work And Travel istiyorsan ben sana çok daha iyisini bedeva ya yaparım

WAT ta gittiğin zaman kendine kalıcak yer ve ulaşım derdin olucak ve şirket e para ödüceksin WAT için.

Disney her sene kendine çalışan getiriyor 50 tane . Bu gelenler Disney in lojmanlarında kalıyor dünyanın 4 bi tarafından gelen herkesle ! ortam süper ! araç almana gerek yok servis var ve belirli meşur gece klüplerinede gece servis kaldırıyor + Program ücreti yok bedeva !

ingilizce seviyene göre iş veriyorlar .Hiç ing yoksa otelde oda temizleme ing iyise ona göre daha iyi bi iş .

dediğim gibi ücretsiz ! düşünürsen haber ver şimdiden seneye yazdırim seni
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla abi çok cazip dediklerin aklımı çelmiyor değil. Şimdiden bişey söylemek zor gidiceğimi kararlaştırdığım yakın zamana söylesem olur mu acaba ? Gerçekten dediklerin çölde vaha bulmak gibi bişey benim için. Ama birde ***** aile reizine de anlaşmam gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabi Aralık ayının sonuna kadar süre var ondan sonra çok çok zor olur yerler doluyor çünkü .
    Burası Orlando güzeldir ABD nin en çok turist gelen 5. Şehri ve meşur Miami ye araba ile çok rahat gidersin .

WAT ın bu program yanında hiç bi avantajı yok ve bedeva böle bişi düşünüyorsan kaçırma her türlü yardmcı olurm , zaten bende burdayım her türlü güzel bi yaz geçirirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende ıstanbul aydın unıversıtesınde ıngılızce cevırmenlık okuyorum ama ogrendıklerını ınsan hayatta kullanamıyo nedense 2 senedır ıngılızce goruyorum hocalarım yabancı dersler ıngılızce full ama ılllakı bı yurtdısı sart turkıyede altyapı yapıp ustune bı yurtdısı yapmak gerektıgınıe ınanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabi Aralık ayının sonuna kadar süre var ondan sonra çok çok zor olur yerler doluyor çünkü .
    Burası Orlando güzeldir ABD nin en çok turist gelen 5. Şehri ve meşur Miami ye araba ile çok rahat gidersin .

WAT ın bu program yanında hiç bi avantajı yok ve bedeva böle bişi düşünüyorsan kaçırma her türlü yardmcı olurm , zaten bende burdayım her türlü güzel bi yaz geçirirsin
    Allah razı olsun abi Bunu mutlaka değerlendirmeye çalışacağım her sene oluyor dimi bu etkinik abi?

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var, uluslararası lojistik okuyorum dilim çok yetersiz.. Staj için bile heryer adından evvel İngilizce soruyor, zor işler ya..

Erasmus, work and travel falan somut bir katkısı olur mu yoksa direk dil kurslarına falan mı gitmek lazım yurt dışında karar veremiyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İng yetersizse Erasmus a gidemezsn zaten . Erasmus bir dil öğrenme programı değil bambaşka birşey , Erasmus ing bilipte pratik sıkıntısı olanlara çok iyi gelir .Daha detaylı bilgi için : Erasmus Programı Nedir?

Yusuf un dediği doğru 3 ay gibi bi sürede öle ahım şahım ing. sökülmez ilerlersiniz o ayrı ama gittiğiniz yere , işe çevrenize göre WAT a gelen Türklerle takılırsan hiç yabancı arkadaş edinmezsen parana yazık olur sadece ABD görüp geri dönersin.

İmkan varsa yurt dışında kurs a git en iyisi o

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazırlık sınavını geçmek yeterli oluyor bizim okulda, daha önce girdiğimde geçmiştim yine geçebilirim ama sözlü sınavda ne olur bilemiyorum..
    Temelim yok değil yani her dönem yüksek notla geçiyorum ing derslerini ama konuşamıyorum doğru düzgün.. İşim için bir yararı yok yani şuanki durumumun..

gambit49 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burada da ogrenilmesine ogrenilirde kullanimda farkliliklar oluyor. ozellikle ingilizlerle konusurken ciddi sıkıntı olabiliyor

honour35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Work And Travel istiyorsan ben sana çok daha iyisini bedeva ya yaparım

WAT ta gittiğin zaman kendine kalıcak yer ve ulaşım derdin olucak ve şirket e para ödüceksin WAT için.

Disney her sene kendine çalışan getiriyor 50 tane . Bu gelenler Disney in lojmanlarında kalıyor dünyanın 4 bi tarafından gelen herkesle ! ortam süper ! araç almana gerek yok servis var ve belirli meşur gece klüplerinede gece servis kaldırıyor + Program ücreti yok bedeva !

ingilizce seviyene göre iş veriyorlar .Hiç ing yoksa otelde oda temizleme ing iyise ona göre daha iyi bi iş .

dediğim gibi ücretsiz ! düşünürsen haber ver şimdiden seneye yazdırim seni
    bu bahsettıgınız olay ıcın ne gıbı sartlar arıyorlar? ogrencı olmak? yaş sınırı vs.??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okuduğum bölüm gereği ingilizce öğrenmem şart. Bunu yurt dışına çıkmadan akıcı şekilde öğrenebilir miyim ülkemde? Çünkü yurt dışı kurslar 9-11 bin tl en uygunları Ya da burda bir kursta temeli alıp work and travel la geliştirmeli miyim? Deneyimlerinizi belirtmenizi merakla bekliyorum
    Rahmetli dedem dil dile değmeden lisan öğrenilmez derdi. Ben bu yaşıma kadar uyguladımzararını görmedim..
    Hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır. / Bayezid i Bistami

--..-.----.-..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı honour35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bahsettıgınız olay ıcın ne gıbı sartlar arıyorlar? ogrencı olmak? yaş sınırı vs.??
    yaş sınırı yok ama uni öğrencisi olmak şart

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okullada alakalı biraz, ben İngilizce bildiğimi sanıyordum meğersem 2-3 kelimeyi yanyana zar zor kullanıyormuşum. Sabancıya girince İngilizce direk farketti. He konuşmada takılmalarım yok mu, var ama zamanla düzelir çünkü her ders İngilizce, tartışmalar olacak içlerinde. Ama gidip yerinde öğrenmek daha iyi olabilir tabii.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)