User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
124 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: ‘Şahinci’ operasyonu

Utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadas konu mılletın ego dokumu olmus ben o bazı arkadasları bı uyandırıyım tr de bellı bır gelır duzeyı var ve o gelır duzeyıne gore aıle cocuk kultur farkı var bazı kultursuz bılgısız ınsanlık gormemıs arkadaslar sahıne dogana parasından ve masrafından dolayı daha rahat sahıp olabıldıgı ıcın bu ınsanlarla dolayısıyla sahıncılık esıttır apacılık olarak yorumlanıyo bu sonra sonra boyle oldu bız 94de doganı sıfır aldıgmızda zengınlıkdı sahın alan oper basına koyardı gel gelelım cayenne ılede dag tas yararımvs dıyen kultur ve akıl fakırı ınsanlarda mevcut bu boyle gıder kımse genelleme yapmasın ben paraya degıl kısılıge ınsanlıga bakarım gece aynı sokaktan bagrtarak gecen sahınle ferrarı arasında bı fark yok cebı degıl karakterı tarttısıyoruz burda bende ıstıyorum kı ıcınden 5kol cıkmıs tız bas son ses acık ucak gıbı bagıranlar cevrılsın bende goruyorum bı sahın gordugumde artık ne yazk kı npcak acaba dıyorum on sanıye ıcınde ıllakı bı mallık gozukuyo o yuzden kımse bosuna genelleme yapmasın bazı arkadasların aracları sahının uzerne 6lıra koyuncada alınan fıyatlar kendılerını ustun gormesınlerdan kafalar para kısmına kaymasın uyandırıyım
    Vorsprung Durch Technik

ygtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o resimdeki gibi bütün şahinlere müstahak
    adam gibi stoc ama bakımlı jilet gibi cillop gibi olan şahinlere saygımız sonsuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu Uzamış Nerelere Gelmiş Boşverelim Herkes Yaptığıyla Kalsın. Zaten Gereksizlik Yapanlar Bir Şekilde Cezasını Çekiyor Ya Kaza Yapıyor Zaten Çekmezse Bile Arkasından Ailesine Özellikle Annesine Güzel Dualar Ediliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar kuş serisinin üstüne cidden gidiyorlar galiba.Dün Ankara'da bi çevirme izledik.Tüm kuşları topladılar.Çevirme yanından geçen bmwler yanlayanlar, filmi egzozlu sis açık araçlar geçti gitti.Ama polis sadece 4 kuş çekip çevirmeyi bitirdi..
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

samet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla 150+ desıbel bassla gezıorum ne anam kalıodur ne avradım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uTkU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas konu mılletın ego dokumu olmus ben o bazı arkadasları bı uyandırıyım tr de bellı bır gelır duzeyı var ve o gelır duzeyıne gore aıle cocuk kultur farkı var bazı kultursuz bılgısız ınsanlık gormemıs arkadaslar sahıne dogana parasından ve masrafından dolayı daha rahat sahıp olabıldıgı ıcın bu ınsanlarla dolayısıyla sahıncılık esıttır apacılık olarak yorumlanıyo bu sonra sonra boyle oldu bız 94de doganı sıfır aldıgmızda zengınlıkdı sahın alan oper basına koyardı gel gelelım cayenne ılede dag tas yararımvs dıyen kultur ve akıl fakırı ınsanlarda mevcut bu boyle gıder kımse genelleme yapmasın ben paraya degıl kısılıge ınsanlıga bakarım gece aynı sokaktan bagrtarak gecen sahınle ferrarı arasında bı fark yok cebı degıl karakterı tarttısıyoruz burda bende ıstıyorum kı ıcınden 5kol cıkmıs tız bas son ses acık ucak gıbı bagıranlar cevrılsın bende goruyorum bı sahın gordugumde artık ne yazk kı npcak acaba dıyorum on sanıye ıcınde ıllakı bı mallık gozukuyo o yuzden kımse bosuna genelleme yapmasın bazı arkadasların aracları sahının uzerne 6lıra koyuncada alınan fıyatlar kendılerını ustun gormesınlerdan kafalar para kısmına kaymasın uyandırıyım

noktalama işaretleri kullanırsan söylemek istediklerini insanlar daha rahar anlarlar

opium_robust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı samet_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 150+ desıbel bassla gezıorum ne anam kalıodur ne avradım
    ee o zaman gezme öyle cnm kardeşim
    Alıntı kadirsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hacım hep geçsen geçilsen ne olur, yanlıyor mu sen ondan haber ver dünya bile dönüyor arabanın düz gidenine tüküriym...

ToNy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahinlere zulüm yapılacaksa önce benim evin ordakilere yapılsın,
    50 Metrelik sokakta Drag yapıyor namussuzlar...

Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye, zaman ki sana hasta oldu. İncelikli haytasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ArMy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar kuş serisinin üstüne cidden gidiyorlar galiba.Dün Ankara'da bi çevirme izledik.Tüm kuşları topladılar.Çevirme yanından geçen bmwler yanlayanlar, filmi egzozlu sis açık araçlar geçti gitti.Ama polis sadece 4 kuş çekip çevirmeyi bitirdi..
    Aynen kafayı takmışlar manyaklar nerde görseler direk önümüze atlıyorlar durduğumuz zamanda gençler korkmayın sadece rutin bir kontrol diyorlar ondan sonra sik...yorlar zorla arabayı sattırıcaklar.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelir düzeyiyle alakası yok bu işin,tadında modifiye yapan abartmadan şahinleri ben çok seviyorum ama o tarz şahinleri sevmiyorum igreniyorum ..İnşallah sivas'da aynı uygulama yapılır
    imzasız..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coderz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahin e ilk bindim yok böle bir dünya tam drift spec çok sevdm babam kızmasa alrım hemen :'( bide piyasası neki şahin mi doğanmı?
    otomobillerde var bırtane satılık bakarsan yardm ederz
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üzüldm senin adına

ileride durumları birazdaha düzeltirsem sanrım bi t stop toplayacam elde mercedes olsa bile kapıda bitane doğan - şahin olsun isterim zevki başka ara ara bineriz spor araba niyetine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok 4 kapı oluyor onlar mirafori diye geçer genelde coupe olanlar yanlısım varsa birisi düzeltsin tabi

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [/IMG]
    Alıntı coderz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    t stop ne farkı var anlamadım t stop ne demek

bu modeller T stop diye geçer safkan 131 lerdir senin anlıycağın
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok 4 kapı oluyor onlar mirafori diye geçer genelde coupe olanlar yanlısım varsa birisi düzeltsin tabi
    ewt doğru biliyorsun tek kapı tofaş üretmedi tek kapı olanlar fiat üretimi ve hepsi mirafiori diye geçer
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahin yerli arabaların revaçta olduğu dönemlerde iyiydi.Orta gelirli her aile sahip olmuştur. Tofaş şahin doğan kartal Renault r9 r11 r12ler vs.

90lı yıllarda her ailede vardı.Hatta beş yılda bir araba değiştirilmezdi sanayide toplatılırdı yeni baştan. Biz çocukken doğal olarak genç abilerimizin yaptıklarına imrenerek bakardık. Pioneer müzik sistemleri geniş taban lastikler kesilmiş yaylar vs.

Bana göre artık bu arabaların ömrü doldu. Etiketçilerin yaptıkları ve orjinal kalmış arabalar koleksiyon nostalji tadında orası ayrı.

Ama eksoz takmış çamurluğunu hello folloş kaplamış emo saçlı ergen lpgli şahinle 5. vitese atacak hala evin önünde uzaklaşamıyor ya bunlara sinir oluyorum

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama eksoz takmış çamurluğunu hello folloş kaplamış emo saçlı ergen lpgli şahinle 5. vitese atacak hala evin önünde uzaklaşamıyor ya bunlara sinir oluyorum
    + 1453
    tam olarak bağcılardaki tipleri anlatmışsın abi....
    hepsine sinir oluyorum
    tabi ya ...

Acurol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan önceki aracım 131 idi hiç öyle çakal çukal şeyler yapmamıştım. Hatta özellikle orjinal parçalarını bulup yan sanayileri söküp orjinalleri takıyordum. Bir gün Ankara Dikmende kara harb okuluna bıraktık arkadaşı mülakatı vardı oranın dönüşünde yolda usturuplu gitmeme rağmen, 3 tane yunus ekibi 2 şerden 6 tane yunus yanıma yanaştı " çek lan kenara" dedi çektik aracı arıyo açık açık söyledi arabadada 3 kişi görünce "esrar var mı lan" diye aradılar aracın içini sonra mülakata giren arkadaş şehit çocuğu idi askeri kimliği vardı bu sebepten, kimliği gösterince uzatmadan saldılar. Aynı şekilde istanbula gittiğimde 1 hafta içinde 2 kere yunus tarafından 1 kere çevirmede çektiler kenara hepsinde aynı soru "esrar var mı?" bakıyolar muayene tam sigorta herşey tam salıyorlar mecbur. Yukarıdada yazmışlar adın çıkacağına canın çıksın diye aynen öyle...
    Gott weiss ich will kein engel sein...

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Operation Faça Eagle
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)