User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
124 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: ‘Şahinci’ operasyonu

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımdan alınanlar olmuş

Daha açık daha tane tane yazayım..

Şahincileri küçümsemiyorum ben.. Sapla samanı karıştırmayın..

Ama arabayla hava atılmaz..

Hava atmaksa tüm dert, Ferrari ile atıyorsan atarsın havanı da Şahinle hiç atılmaz..

Bir yere kadar anlarım Ferrari ile hava atmayı.. Hani bir mantığı var bunun.. Adamın derdi "Ferrari alacak param var benim" imajı.. Money Talk yani.. Olay yine Ferrari değil aslında..
    O bile rezil acınası bir durumdur orası ayrı..

Şahine binip atraksiyon hareketler yapmak, çevreyi rahatsız etmek, Nokia 5110 a trend mp3 leri yükleyip hahayt telefona bak beee diye hava atmaktan farkı yok..
    Halbuki paşa paşa kullan kim ne diyecek sana? Burada bir çok şahine çok güzel çok yakışıklı diye yazılmıyor mu?? Araba değil buradaki konu.. İçindeki kullanan..

Dumtıs şeklinde müziğin sonuna kadar açıp ya da arabayı bağırtarak ya da patinaj çekerek hava atılmaz..

Kimsenin dibi düşmez of nasıl yüksek sesle şarkı dinliyor ne havalı demez..

Oyy ne güzel bağırıyor arabası adamın bayıldım aşık oldum bu adama demez..

Bak bak patinajla kalkıyor arkayı da yanlıyor nasıl bir karizmadır bu kullanan adamın kesin ilanı aşk olacak bunun sonu demezler..

Off şu bodykit e bak yarış arabası olmuş gidip vereyim ben buna demez kimse..

Bunları böyle sananlara apaçi diyoruz işte..

Kullandığı araba ister Şahin ister Renault ister Honda ister Opel olsun.. Farketmiyor..

Yeterince açıkladım sanıyorum?

Hala üzerine alınan varsa da istediği kadar alınabilir..
    Gereksiz gocunmalar yapmayın..
    Ağzın bal yesin
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

deniz06
    Misafir
    burdaki arkadaşların cogunda egzos var zatan sitede birazda modifiye temalı ..bendede egzos var basmasam bile adi egzostan ses cıkıyo ve bircok aracımız böyle şimdi tutupta yok egzos şöyle yok böyle yok rahatsız oluyorum ,, ben egzos sesi duyunca rahatlıyorum sesi seviyorum sevmesem bu makineyi nie alıyıyım buraya niye üye oluyum ,,,sevmesem gider modifeyle alakasız bi yere üye olurdum ,,,,bizde böyle

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deniz06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdaki arkadaşların cogunda egzos var zatan sitede birazda modifiye temalı ..bendede egzos var basmasam bile adi egzostan ses cıkıyo ve bircok aracımız böyle şimdi tutupta yok egzos şöyle yok böyle yok rahatsız oluyorum ,, ben egzos sesi duyunca rahatlıyorum sesi seviyorum sevmesem bu makineyi nie alıyıyım buraya niye üye oluyum ,,,sevmesem gider modifeyle alakasız bi yere üye olurdum ,,,,bizde böyle

sende öyleyse arkandan sövülmesine bişey demiyorsun ozmn

bizim araçlarımızdada egzost var yok değil bizde senelerdir bu işlerin içindeyiz sıkarak gidenle normal giden bir aracın sesini ayırt edebiliyoruz sakin sakin gidene efendi olana zaten sözümüz yok

ANCAK

adam her gece her gece geç saatte benim evimin önündan bas bas bağırtarak geçip benim eşimi çoluğumu çocuğumu uykusundan uyandırıp rahatsız ederse bende soteye yatar gelincede levleyle kafasını gözünü yararım bu isterse babamın oğlu olsun farketmez zaten o şekilde geçenlerin arkasından bütün mahallecek mezardakinden beşiktekine kadar çınlatıyoruz

bizdede böle
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi yapmışlar , keşke Sakarya'dada toplasalar..

Bülent76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bebeği olan insanlar örneği verilmiş, tam benlik bir örnek olmuş bu. İzmir Balçova'da oturuyorum, dört aylık kızımı uyutmaya çalışıyorum, eşim zaten yorgunluktan bitmiş durumda, kanepeye uzanmış, kız kucağımda uyusun, benim de canım sıkılmasın diye içimden sayı saymaya başlamışım, 3000 küsurlardayım kızın gözleri hafiften kapanmış, belli, biraz sonra uykuya dalacak ve o sırada ara sokaktan geçen insan diyemeyeceğim birinin o iğrenç egsozunu bağırta bağırta geçmesiyle kız uyanıyor ve ağlamaya başlıyor, eşim de uyanıyor ve kendisinden hiç duymadığım bir küfür ediyor Bu nasıl bir insanlıktır ya, bu bence sadece tatminsizlik ve kompleksten doğan bir tür dışa vurumdur, başka nasıl tarif edilebilir ki...
    Ya tamam zamanında 306 gti'ım vardı, filtresi, egsozu vardı, ama yemin ederim ki bir gün bile ara sokakta arabayı bağırtmadım. Ara sokaklarda bu tip apaçilik yapmak ezikliktir bence. Keşke İzmir'de de bu tip uygulamalar yapılsa, mobeseler çalışır hale gelse, ceza yazsa...
    Bu arada Şahinci, Pejo'cu, Honda'cı diye genelleme yapmamak gerek, onun için başlık konusundaki kuş serisi aracı olanların alınmasına gerek yoktur, şöförü apaçiyse her araçla bunları yapar zaten...

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deniz06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail Çam abimizin bu videosunu gerçekten beğenirim ve 5.50 dakikadan sonrasını iyi dinle o zmn
    facebooka giriş yap adresi gir: Inhalt nicht gefunden | Facebook

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saylınsırsız eksoz kullanmadım kullanmam
    Fiat's Are Faster Than You Think!

BurakCengizhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahinciler bi yanada . Özellikle ticari dizellere aptal bi egsozt takıyolar.Gerçekten sinir bozucu,iğrenç ve gürültülü bi ses geliyo.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakCengizhanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahinciler bi yanada . Özellikle ticari dizellere aptal bi egsozt takıyolar.Gerçekten sinir bozucu,iğrenç ve gürültülü bi ses geliyo.
    pervane gibi bişe takıyorlar döndükçe üflüyor o nedir öyle ya hakikaten berbat

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 131mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek tek yazcazmı abicim? hee çok merak ettiysen kısadan yazıyım.

800 hp olanınada bindim 35 hp olanınada. Ralli versiyonunada bindim caddesinede.
    Off road için hazırlanmış olanınada bindim standardınada. cabriosunada coupesinede yetermi canım abim?

bende bugün doğuş otoya gidip bütün audilere bindim..
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam 800HP Araca Binmiş Olamazmı Allah Allah Herkes Uğraşacak Adam Arıyor ..

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim insanımız sineğin suyunu çıkarmaya çalışmayı seviyo

cücük motorlu arabaya egzoz takıp uçtuğunu zanneden çok bnm evimde çevre yolu arkasında boğaz köprüsünden çıkan bizim evin arkasında kapatmaya başlıyo daha hiç küfür etmedim otoban açıksa basın ztn genelde ya motorlar yada güçlü makinalar gazlamaya çıkıyo gece

ama bazısı anasına bacısına sövdürüyo 40 saat kesilmiyo o motor sesi gazladın git artık diyosun yok araba gitmek bilmiyo gidemiyo ztn

bnde zmnında güçlü arabaya bindim ama egzoz kullandığım toplam 3 gündür 3. gün söktüm attım hem kendim rahatsız oldum hemde etraftakiler

bnce herkez karşısındakinden saygı beklemek yerine saygı duymayı öğrensin artık
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bugün doğuş otoya gidip bütün audilere bindim..

Banane abicim alla alla ben sana sormadım aramızda yaş farkı az da olsa var saygımı bozamıyorum. Uzatma konuyu
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Banane abicim alla alla ben sana sormadım aramızda yaş farkı az da olsa var saygımı bozamıyorum. Uzatma konuyu
    sana söylemedim zaten söylediğine karşılık ortaya lafı sundum, senin bişey sorman gerekmiyor benim foruma yazmam için, saygını bozucak bişeyde yok ortada böyle devam et ama gidip bi kaç arabanın yan koltuğuna oturdunuz diye 40 yaşında adam edasında bugüne kadar çok gazladım bindim gördüm geçirdim tarzı konuşmalara gerek yok gerçekten komik oluyor.. Hele bu forumda bu sözleri söyleyebilecek bir sürü insan varken ve onlar bile böyle konuşmuyorken daha da komik oluyor..
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 800HP Araca Binmiş Olamazmı Allah Allah Herkes Uğraşacak Adam Arıyor ..

Boşver Rıdvan ya çok var bu abilerden

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hako iyi güzelde adam sana saygısını bozmuyor efendice yazıyor şimdi şahincilik yapsa hoşmu? yok yere uzatmayın inatlaşmanın anlamı yok herkes bindiği arabanın dynosunumu taşıyacak yanında adama 800 demişerldir belki 500dür napsn ?
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana söylemedim zaten söylediğine karşılık ortaya lafı sundum, senin bişey sorman gerekmiyor benim foruma yazmam için, saygını bozucak bişeyde yok ortada böyle devam et ama gidip bi kaç arabanın yan koltuğuna oturdunuz diye 40 yaşında adam edasında bugüne kadar çok gazladım bindim gördüm geçirdim tarzı konuşmalara gerek yok gerçekten komik oluyor.. Hele bu forumda bu sözleri söyleyebilecek bir sürü insan varken ve onlar bile böyle konuşmuyorken daha da komik oluyor..

Canım abim benim yaşadığım hayatı sen nerden biliyosun yahu sağ koltuğa oturdum demedim orda dikkat edelim. Bir kaç km kullandım dedim(sonraki yorumda). Bu sitede kimlerin olduğunu çok iyi biliyorum ben merak etme. Ama sende karşındakinin hayatını bilmeden yorum yapmassan sende gülünç duruma gelmessin... Hem konu bu değil ben burda mahalle arasında gazlamadığımızı geceleri küçük sanayinin boş olduğunu orda stres atmak amaçlı gazladığımızı , kimseyi rahatsız etmediğimizi belirtmek ve arkadaşa destek vermek amaçlı bir yorum yazdım sen konuyu nerelere getirdin güzel abim. Saçma olmadımı azcık???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canım abim benim yaşadığım hayatı sen nerden biliyosun yahu sağ koltuğa oturdum demedim orda dikkat edelim. Bir kaç km kullandım dedim(sonraki yorumda). Bu sitede kimlerin olduğunu çok iyi biliyorum ben merak etme. Ama sende karşındakinin hayatını bilmeden yorum yapmassan sende gülünç duruma gelmessin... Hem konu bu değil ben burda mahalle arasında gazlamadığımızı geceleri küçük sanayinin boş olduğunu orda stres atmak amaçlı gazladığımızı , kimseyi rahatsız etmediğimizi belirtmek ve arkadaşa destek vermek amaçlı bir yorum yazdım sen konuyu nerelere getirdin güzel abim. Saçma olmadımı azcık???

Seko ben zaten 800hp ye binemessin diye bişe demedim ki arkadaşa, şahiniyle ilgili kişiliğiyle neyse artık onada bişey demedim hiç huyum değildir.. Sadece şuna takıldım..

Demin 40 yaşında arabaların içinden geçmiş gibi yazmışsın:

22 yaşındayım arabanın her türlüsüne bindim kullandım gazladım ettim ancak hep bir kuş serisi ve mirafiorimiz vardı bunların yanında.

Şimdi bi kaç km oldu.. Niye ben gülünç duruma düşüyorum anlamadım.

Neyse güzel kardeşim Uslup dikkatimi çekmişti sadece art niyet yok. Öperim gözlerinden..
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hako iyi güzelde adam sana saygısını bozmuyor efendice yazıyor şimdi şahincilik yapsa hoşmu? yok yere uzatmayın inatlaşmanın anlamı yok herkes bindiği arabanın dynosunumu taşıyacak yanında adama 800 demişerldir belki 500dür napsn ?

500 den fazladır Serkan abi Msuprayı geçebilen nadir sıkılardan dı kendisi Sahibi 800 demişti yani...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)