User Tag List

Sayfa 352/388 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
7367 sonuçtan 6.670 ile 6.688 arası

Konu: Diecast model araç / RC vs. koleksiyoncular

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı hakan_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hotwheels bmw bulan veya satan olursa haber Verir misiniz? İzmitli arkadaşlar kovalıyordu biliyorum brn hiç bulamıyorum belkide fazla yoktur :/

2002 e30m3 e36m3 m2 elimde olanlar , ama 30 ve 36 ya hiçbir koşulda hayor diyebileceğimi sanmıyorum , saygılar
    Bmw bende topluyorum özellikle ama hotwheelde klasik bmwler biraz nadir bulunuyor ne yazıkki ncity ve çarşı 41 deki mağzalardan enteresan arabalar çıkabiliyor o taraflara yolunuz düşerse bakabilrsiniz birde arasta parkta en üst kattaki kırtasiyede oluyor güzel yeni seriler denk gelirse sizede haber veririm Sizde güzel modellere denk gelirseniz haber verirseniz sevinirim

Bu arada elinde rs6 fazla olan varmı bulamıyorum antalyadan @HondatugraL da aratıyorum oda bezdi 4 avm gezdi bulamadı Audi rs6 ve nissan r35 turuncu renk arıyorum kafayı yemek üzereyim en son sahibinden.com daki pahlı arabalara çökecem
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw bende topluyorum özellikle ama hotwheelde klasik bmwler biraz nadir bulunuyor ne yazıkki ncity ve çarşı 41 deki mağzalardan enteresan arabalar çıkabiliyor o taraflara yolunuz düşerse bakabilrsiniz birde arasta parkta en üst kattaki kırtasiyede oluyor güzel yeni seriler denk gelirse sizede haber veririm Sizde güzel modellere denk gelirseniz haber verirseniz sevinirim

Bu arada elinde rs6 fazla olan varmı bulamıyorum antalyadan @HondatugraL da aratıyorum oda bezdi 4 avm gezdi bulamadı Audi rs6 ve nissan r35 turuncu renk arıyorum kafayı yemek üzereyim en son sahibinden.com daki pahlı arabalara çökecem
    Anadolu Hisarı Carrefour'da RS6'dan 5-6 tane olması lazım. Ofisime çok yakın ancak bu hafta iş sebebiyle şehir dışında olacağım. Haftaya bakabilirim.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu Hisarı Carrefour'da RS6'dan 5-6 tane olması lazım. Ofisime çok yakın ancak bu hafta iş sebebiyle şehir dışında olacağım. Haftaya bakabilirim.
    Çok sevinirim cidden acelesi hiç yok ne zaman müsait olursanız 4 aydır falan arıyorum sanırım zaten Birde Turuncu r35 bakarsanız çok sevinirim aynı yerden tekrardan çok teşekkür ederim
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adama selam verdik bidaha konuya girmedi

RC ci arkadaslardan yardım beklentim mevcut arkadaşlar

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Garajın kurulmuş hali ve cep telefonu ile amatör fotoğraflarım

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Migroslarda Hot Wheels koleksiyonerleri için 8 araçlık olan lamborghini serisi satılıyor bilginiz olsun.
    6. aracı bulamadığım için kalanları da almadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adama selam verdik bidaha konuya girmedi

RC ci arkadaslardan yardım beklentim mevcut arkadaşlar
    sor üstad ne istiyosan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sor üstad ne istiyosan

bi tamiya aldıydım, işi bilmediğimizden pek saygıdeger izmirdeki işi bilen abilerimiz 2. el aleti bana sıfır parasına gaskillediler. yüzüm gülmedi

bi sürdüm spur u yedim. 2 ay yattı belkı spur aldım tam surecem spur kutusunun vıdaları mılyon cesıt yalama olmus sıkmışlar vıda yerınden kıırılmıs tabı gucu verınce hop ordan attı... 3 4 5 ay yattı belkı ben sogudum bırazda.. aldık onuda.. tam basıcaz marşa... hop pil gitti.. dedim geçmişini yağlayım... gene yattı 3 4 ay pil aldım şarj olmuyo cunku bendekı şarj aleti efendıme soyleyım sacma sapan bı adaptor..

gene bekledık gıttım turbo6 mı ne varya ondan aldım.. hacı bastık marşa 2 defa surdum tabı nolcak yıllar gecsede acemıyız kullanamıyoruz makıne cıldırıyo bana gore tabı

şasenın baglantı noktalarından gıttı.. gene... attım kenara.. snra bı ara gaza geldım gıttım şase aldım gene aynı şaseyı aldım ama yenı farklı şase almıyorumkı eldekı parcalar kullanılsın çok kaçmasın yanı hesabım bu..

benım şasenın 2 tıpı varmıs bırtanesı bıraz daha uzun.. tabı ben ondan almısım

kep sıgmadı.. dedım severım kepını almıyorum lan kesıcem kepı ole kullanıcam. ni tekim ole yaptım cıkarttık gene bastık marşa... işten sonra aksam vaktı surecezz.. su bırıkıntısını gormedım.. kumanda kırstalı yada krıstalın takıldıgı yer ıste neyse o.. sizlere omur kontrol yok.. belkı 2 yıldır yatıyor.

ha bu arada naptım ? gıttım dırekt yenı dıreksıyon aldım ıste alıcısıyla bırlıkte.. ama olmuyo uyduramadık..

sonra attım gıttı kenara..

nasıl yaparız bunun ılacı nedır ? pilde olmustur heralde gene soklayıp bı kac kez kullansam yeter en azından calısıyo dıyebıleyım..

yanı bu bahsettıgım surecc yaklasık 10 sene

pil de heralde bi 4 5 senelık olmustur ama baksan 3 4 kere fılan tam şarj oldu

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bi tamiya aldıydım, işi bilmediğimizden pek saygıdeger izmirdeki işi bilen abilerimiz 2. el aleti bana sıfır parasına gaskillediler. yüzüm gülmedi

bi sürdüm spur u yedim. 2 ay yattı belkı spur aldım tam surecem spur kutusunun vıdaları mılyon cesıt yalama olmus sıkmışlar vıda yerınden kıırılmıs tabı gucu verınce hop ordan attı... 3 4 5 ay yattı belkı ben sogudum bırazda.. aldık onuda.. tam basıcaz marşa... hop pil gitti.. dedim geçmişini yağlayım... gene yattı 3 4 ay pil aldım şarj olmuyo cunku bendekı şarj aleti efendıme soyleyım sacma sapan bı adaptor..

gene bekledık gıttım turbo6 mı ne varya ondan aldım.. hacı bastık marşa 2 defa surdum tabı nolcak yıllar gecsede acemıyız kullanamıyoruz makıne cıldırıyo bana gore tabı

şasenın baglantı noktalarından gıttı.. gene... attım kenara.. snra bı ara gaza geldım gıttım şase aldım gene aynı şaseyı aldım ama yenı farklı şase almıyorumkı eldekı parcalar kullanılsın çok kaçmasın yanı hesabım bu..

kep sıgmadı.. dedım severım kepını almıyorum lan kesıcem kepı ole kullanıcam. ni tekim ole yaptım cıkarttık gene bastık marşa... işten sonra aksam vaktı surecezz.. su bırıkıntısını gormedım.. kumanda kırstalı yada krıstalın takıldıgı yer ıste neyse o.. sizlere omur kontrol yok.. belkı 2 yıldır yatıyor.

ha bu arada naptım ? gıttım dırekt yenı dıreksıyon aldım ıste alıcısıyla bırlıkte.. ama olmuyo uyduramadık..

nasıl yaparız bunun ılacı nedır ? pilde olmustur heralde gene soklayıp bı kac kez kullansam yeter en azından calısıyo dıyebıleyım..

uğraşma sat gitsin.
    bende rc işine 2 yıl el attım.
    gs racing almıştım 5 tane spur ve rulman yedikten sonra olayı çözdüm.
    tek yönlü rulmanı spura geçirirken kül+japon ile destekledim.bir daha spur yemedi.
    millet hp,tamiyaları 130 derece abi ısındı ya diye kapatırken ben gsle 160 derecede hala abanıyordum,nitekim sonunda çatladı
    ama değdi , çok eğlendim 2 yıl boyunca..
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğraşma sat gitsin.
    bende rc işine 2 yıl el attım.
    gs racing almıştım 5 tane spur ve rulman yedikten sonra olayı çözdüm.
    tek yönlü rulmanı spura geçirirken kül+japon ile destekledim.bir daha spur yemedi.
    millet hp,tamiyaları 130 derece abi ısındı ya diye kapatırken ben gsle 160 derecede hala abanıyordum,nitekim sonunda çatladı
    ama değdi , çok eğlendim 2 yıl boyunca..
    onca yılın emeksızlıgı var satmam yuruyecek :d

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onca yılın emeksızlıgı var satmam yuruyecek :d
    sat ,elektrikliye geç , hiç uğrama dicemde zaten uğramamışsın
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

tamiyayla başlamak güzeldir ama genelde ilk araçta ve 2 . el bi ilk araçta soğuturlar adamı normaldir

spur pinyon ayarsız yada modları farklıdır ondan yemiştir o zamanlarda yalama vidalar plastik şaside normal insan gibi sıkmıyorlar..

şimdi aldığınız şasi modeli önemli parça vs için.. tahminimce tamiya tt01 dir diye düşünüyorum..

sorununa da gelirsek tam olarak alıcıyla esc yi bind dediğimiz olayı yapmanız gerekiyor eşleşme yani.. kumanda modeli esc modeli vs yada görsellerini atarsanız özelden falan yardımcı olayım pilinde lipo olduğunu düşünmek istemiyorum o kadar sürede küçük çaplı şaka yapardı size ama nimh pilde olsa onu hayata döndürmek biraz zaman alıyor onun yerine yeni nesil pili tavsiye ederim

burdan iletişim zor gelebiliyor numaram 55454770 çiftsıfır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sat ,elektrikliye geç , hiç uğrama dicemde zaten uğramamışsın
    Makina zaten elettrikli

tamiyayla başlamak güzeldir ama genelde ilk araçta ve 2 . el bi ilk araçta soğuturlar adamı normaldir

spur pinyon ayarsız yada modları farklıdır ondan yemiştir o zamanlarda yalama vidalar plastik şaside normal insan gibi sıkmıyorlar..

şimdi aldığınız şasi modeli önemli parça vs için.. tahminimce tamiya tt01 dir diye düşünüyorum..

sorununa da gelirsek tam olarak alıcıyla esc yi bind dediğimiz olayı yapmanız gerekiyor eşleşme yani.. kumanda modeli esc modeli vs yada görsellerini atarsanız özelden falan yardımcı olayım pilinde lipo olduğunu düşünmek istemiyorum o kadar sürede küçük çaplı şaka yapardı size ama nimh pilde olsa onu hayata döndürmek biraz zaman alıyor onun yerine yeni nesil pili tavsiye ederim

burdan iletişim zor gelebiliyor numaram 55454770 çiftsıfır
    Yok spur orjınal onda sıkıntı yok ama spurun durdugu yerdekı vıdaları cok guzel sıkmıslar. bazı yerlerı yalama olmus bazı yerlerını kırmış tabı ust kapak gevsek kalınca, spura guc bınınce havaya kalkıyo ve dış atlatıyo.. derken derken spur byebye!

aldıgım modelı cok yanlıs dusunuyosun TA-02 muhtemelen 20 25 yasında delıkanlı model yılı olarak

Pil yanlıs hatırlamıyosam Ni-Cd

Valla pil için kucuk voltajla uyandırma yapıp sonrada turbo 6 la 3 5 şarj ederım uyandırırım.. uyannanakadarmokoko...

aracın ustunde acoms 4 kanal alıcı ve acoms kumanda vardı kristalli.

bı gun kumanda calıstırmamaya basladı.. calısırkende ara ara sapıtıyodu.. dunya kadar pıl aldım acaba eskımı bayatmı cart curt dıye.. yok olmadı.

sonra flysky gt2e aldım onuda calıstıramadım.. sorun bu aslında su anda

tabı aldıgım şase orjınalden uzun cıktı kepı kestım dogradım falan bunlar hep 2. plan. arac yurumedı bır sıkıntımız bu !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makina zaten elettrikli

Yok spur orjınal onda sıkıntı yok ama spurun durdugu yerdekı vıdaları cok guzel sıkmıslar. bazı yerlerı yalama olmus bazı yerlerını kırmış tabı ust kapak gevsek kalınca, spura guc bınınce havaya kalkıyo ve dış atlatıyo.. derken derken spur byebye!

aldıgım modelı cok yanlıs dusunuyosun TA-02 muhtemelen 20 25 yasında delıkanlı model yılı olarak

Pil yanlıs hatırlamıyosam Ni-Cd

Valla pil için kucuk voltajla uyandırma yapıp sonrada turbo 6 la 3 5 şarj ederım uyandırırım.. uyannanakadarmokoko...

aracın ustunde acoms 4 kanal alıcı ve acoms kumanda vardı kristalli.

bı gun kumanda calıstırmamaya basladı.. calısırkende ara ara sapıtıyodu.. dunya kadar pıl aldım acaba eskımı bayatmı cart curt dıye.. yok olmadı.

sonra flysky gt2e aldım onuda calıstıramadım.. sorun bu aslında su anda

tabı aldıgım şase orjınalden uzun cıktı kepı kestım dogradım falan bunlar hep 2. plan. arac yurumedı bır sıkıntımız bu !

usta bi esc modeli lazım

YouTube

genel olarak bu şekilde bind ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    usta bi esc modeli lazım

YouTube

genel olarak bu şekilde bind ama
    Esc klasik

teu101Bk

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Unimog 1/24 diğerleri 1/18

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya en iyisi ya da hiç diyorsun yani @blow07
    imzasız..

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya en iyisi ya da hiç diyorsun yani @blow07

akşama Autoart AMG leri de çıkarıp bir görsel yapayım diyorum @Anıl E.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blow07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşama Autoart AMG leri de çıkarıp bir görsel yapayım diyorum @Anıl E.
    olur vallaha görmek isteriz,merakla bekliyorum
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)