User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
48 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: icradan çıkıcak bazı araçlar

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka istisnalar ayrı tabii
    Ben bu yüzden almam işte.. Bilemezsinki malını aldığın kişi dolandırıcı, şerefsiz mi yoksa suçsuz, günahsız biri mi..

Ama herkesin fikri kendine tabi. Ben sadece her icralık malın arkasında borcunu ödemeyen/ödeyemeyen biri olmadığı örneğini vermek istedim.

DENON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yüzden almam işte.. Bilemezsinki malını aldığın kişi dolandırıcı, şerefsiz mi yoksa suçsuz, günahsız biri mi..

Ama herkesin fikri kendine tabi. Ben sadece her icralık malın arkasında borcunu ödemeyen/ödeyemeyen biri olmadığı örneğini vermek istedim.
    ben alırım aga sonuçta parayla alıyorum

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah edilen maldan hayır gelmez..
    4 teker üzerindesin.. Altından hava geçiyor.. Allah korusun..

GTCihad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya zaten icradaki araçlar ölü fiyatınada gitmiyor heralde ... İcralık mal konusunda bende hassasım ama söylenenlerde mantıklı düşününce doğru aslında bu hallere düşmeden uyanıp satmak lazım o zaman aracı ...

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizoptik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 Model Renault Fluence 18.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2011 Model Audi A6 48.000 (Fırsat İhalesi)
    2008 Model Bmw 3.20 12.000 (Fırsat İhalesi)
    2011 Model Hyundai Accent 10.800TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Honda Civic 10.200TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Renault Clio 11.400.TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Chevrolet Cruze 18.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Fiat Linea 16.800TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Hyundai Getz 7.800TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Hyundai Accent Era 14.400TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Chevrolet Aveo 14.400TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Ford Focus 18.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2011 Model Ford Fiesta 16.800TL'den satışa çıkacaktır.
    2010 Model Chevrolet Cruze 18.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2006 Model Audi A3 21.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2007 Model Bmw Z4 54.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2009 Model Bmw 5.20 60.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2009 ModelAudi A3 30.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2005 Model Mercedes C180 24.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2008 Model Bmw 3.2012.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2011 Model Audi A6 48.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2011 Model Bmw 5.20 78.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2007 Model Audi TT 36.000TL'den satışa çıkacaktr.
    2006 Model Chrysler 300 C 24.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2009 Model Bmw X5 120.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2007 Model Toyota Land Cruiser 55.200TL'den satışa çıkacaktır.
    2009 Model Kia Sportage 24.000TL'den satışa çıkacaktır.
    2008 Model Hyundai Tucson 29.400TL'den satışa çıkacaktır.
    İcradan alınacak araçların alım işlemlerini takip ediyormusunuz?
    Yoksa ilan sadece bilgi amaçlımı?
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hddserif dısında kimse olaya teknik boyutta yaklasmamıs herkes haramı helali katmıs araya bırakın yaradanla kul arasına girmeyi üyelerin bir çoğu 20 üstü yaşlarda bi bilince sahipdir illaki. ve o araçların bi coğu satılınca sahibi borçdan bi türlü kertuluyo istisnalar dısında evrenozun yazdıgı durumda olanlarda olabiliyor. ve ayak yorgan olayı demiş arkadaş ben bunada inanıyorm bizde alırız mersedes v.s. ama ödeyemeyiz 1 sene sonra alırlar elimizden zaten coğunun modeli ortada.
    rpmturk'de yazmıs işin aslını... herkese vermezler ben alırım falan diyen cıkıcakdır istisnaları katmıyorum.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ortada kelepirlik bi durum yok..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

DENON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanı neymiş ödeyemeyeceğin malı alma

tanımadıgın adama kefil olma

CNC MACHINE WORKS
    CUSTOM TUNE PARTS

ykavcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erol abiye katılıyorum, bu araçları yedirmezler kolay kolay.
    hatta ihaleye girmeden önce belli hangi araç kime gidecek..
    Seyyar Tayyar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hddserif dısında kimse olaya teknik boyutta yaklasmamıs herkes haramı helali katmıs araya bırakın yaradanla kul arasına girmeyi üyelerin bir çoğu 20 üstü yaşlarda bi bilince sahipdir illaki. ve o araçların bi coğu satılınca sahibi borçdan bi türlü kertuluyo istisnalar dısında evrenozun yazdıgı durumda olanlarda olabiliyor. ve ayak yorgan olayı demiş arkadaş ben bunada inanıyorm bizde alırız mersedes v.s. ama ödeyemeyiz 1 sene sonra alırlar elimizden zaten coğunun modeli ortada.
    rpmturk'de yazmıs işin aslını... herkese vermezler ben alırım falan diyen cıkıcakdır istisnaları katmıyorum.
    Senin yazıyı alıntı yaptım ama seninle alaksı yok bir kez yazmıştım yine yazayım , ben asla almam .

Beraber çalıştıgım arkadaşım banane ben parasını veriyorum o adam borç yapmasaymış devleti veya şahsı dolandırmasaymış dedi ve 1998 model toyota aldı tek parça boyalı zaten bakma imkanın yok gidip alıyorsun bahtına ne çıkarsa,aracı aldı arabanın bagajında piknik sepeti duruyordu kilim ve oturmak için halı vb benzeri o kadar titizmişki adam içerisi pırıl pırıldı aracın gel zman git zmaan arabaya arkadan biri vurdu olmayacak bir kaza oldu neyse boyattı bu seferde yıkamacıda dükkanın üstünden bir demir düştü dik olarak tavandan içeri girdi,olmayacak işler yani yıkamacıyada birşey diyemedi dükkan kendisinindi ben bu aracı satıyorum dedi almaya geldiler kaportacıya götürdüler aracın sol bütün parçaları değişmişti,hacizden aldıgı fiyat 9,600 tüp taktırdı o kadarda masraf etti 9000 tl verdi aracı,şimdi soruyorum alırmısın diyorum ........... bilsem almam diyor .
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Satış Yasaklı Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araba ucuzmuş gidip hemen alayım diyince olmuyor. Her adama yedirmezler kolay kolay.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gayri Müslim arkadaşlarıma aldırıp ertesi gün noter satışı yapıp kendime alayım bari bu kadar yazılandan sonra

Adam almış işleri ters gitmiş ve aracı hacze gitmiş yapacak bişey yok. Burda kimse aracın sahibinin hakkına tecavüz etmiyor sunulan imkanı değerlendiriyor.

Komşumun Z4'ü 25000km'de sitenin içinden çekici ile alındı birlikte gittik yeddiemine içinden ceketini aldı devam ettik. Yapacak bişey yok hayatın sonuda değil bu durum

Arkadaşım hiçde ağlamadı gittik üstüne bira içtik hatta

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2007 Model Audi TT 36.000TL'den satışa çıkacaktr. Bu kelepir geldi bana :P

ağlayanın malı gülene yaramaz ama birilerinin bu araçları alması gerekiyor..
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşar abi aramzda çalısıp edip araç alıp kaza yapan talihsizlikden kurtulmayan yokmudur? o adam sırf hacizden aldıgı için mi böyle oldu ?
    aldıgım arabanın parasını nasıl kazanıp aldıgımı bilenler var az cok beni tanıyanlarda var nasıl oldugum konusunda alır almazda kurbanını kestim. ama gel gör ki denyonun biri sabahın körü 4 araba geçicek yerde geldi sürttü korna sellektör sağa kaçmam bişeyye yaramadı dalmısım dedi bende hacizden almadım kimseden çalmadım çırpmadım abi. yine çevremde sıfır araba alıp 10binde albeası olan komple boyanmıs bir abim var arabaya kremit düştü kurtulusda yılbası kutlamasında bardak atılmıs üstüne yani diyeceğim şanssızlık olabiliyor kimisi hacizli mala yorar kimi kendi bahtsızlıgına yorar....

bu arada ben alırım almam diyenlerde cepte para ve hacizde hayal edip ulaşamadıgı bir araç olursa cebine göre ozaman bir çoğu gidip o aracı almaya uraşır. insan oğlu bu elde imkan yokken atar tutar imkanlar denkleşince işin rengi değişir. kimse üstüne almasın durum buundan ibaret..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayri Müslim arkadaşlarıma aldırıp ertesi gün noter satışı yapıp kendime alayım bari bu kadar yazılandan sonra

Adam almış işleri ters gitmiş ve aracı hacze gitmiş yapacak bişey yok. Burda kimse aracın sahibinin hakkına tecavüz etmiyor sunulan imkanı değerlendiriyor.

Komşumun Z4'ü 25000km'de sitenin içinden çekici ile alındı birlikte gittik yeddiemine içinden ceketini aldı devam ettik. Yapacak bişey yok hayatın sonuda değil bu durum

Arkadaşım hiçde ağlamadı gittik üstüne bira içtik hatta
    Sana ne diyim ben
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşar abi aramzda çalısıp edip araç alıp kaza yapan talihsizlikden kurtulmayan yokmudur? o adam sırf hacizden aldıgı için mi böyle oldu ?
    aldıgım arabanın parasını nasıl kazanıp aldıgımı bilenler var az cok beni tanıyanlarda var nasıl oldugum konusunda alır almazda kurbanını kestim. ama gel gör ki denyonun biri sabahın körü 4 araba geçicek yerde geldi sürttü korna sellektör sağa kaçmam bişeyye yaramadı dalmısım dedi bende hacizden almadım kimseden çalmadım çırpmadım abi. yine çevremde sıfır araba alıp 10binde albeası olan komple boyanmıs bir abim var arabaya kremit düştü kurtulusda yılbası kutlamasında bardak atılmıs üstüne yani diyeceğim şanssızlık olabiliyor kimisi hacizli mala yorar kimi kendi bahtsızlıgına yorar....

bu arada ben alırım almam diyenlerde cepte para ve hacizde hayal edip ulaşamadıgı bir araç olursa cebine göre ozaman bir çoğu gidip o aracı almaya uraşır. insan oğlu bu elde imkan yokken atar tutar imkanlar denkleşince işin rengi değişir. kimse üstüne almasın durum buundan ibaret..
    dogru söylüyorsun lakin ben alabilecegim aracıda almam . Dediğim gibi ben almam alanada alma diyecek lüksümüz yok
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen yaşar abi bende bu düşüncedeyim şuan almam diyorm alanıda ne ayplarım ne yaradanla arasına girmeye çalısırım herkesin kendi hesabı herkesin kendi düşüncesi sırf başıma böyle bi ihtimal gelmesin diye ihtiyac kredisiyle aldım arabayı olurda ödeyemez isem aarabamı satar kredimi kapatırım diye.

cMg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden almayayım yaa paşa paşada alırım

malına icra koyulmuş adam belliki ödememiş borcunu , başkasının hakkına gasp etmeye kalkmış demekki, durum böyle oluncada haksızlıga ugrayanın parasını vermek için almışlar elinden malını

şimdi ben çalıyormuyum bu aracı? yada bırının hakkına saldırıdamı bulunuyorum ?? demekkı bu ahlı mal konusu safsata, malın asıl sahıbı başkasının hakkını gasp etmeye kalkmış
    Alıp alınmama konusunda birşey demek istemiyorum içi rahat eden alır, ama burda aracı icralık olanlardan öyle bi bahsetmişsinizki sanki dolandırıcı sahtekar vb. yani şurda eminim birçoğumuz ticaret yapıyodur kimse o duruma isteyerek düşmez yani adam iflas etmiştir, zorda kalmıştır borcunu ödeyememiştir ekstra birşey olmuştur vs vs. sonuçta insanlar öderim diye alıyor işi gücü ters gidince ödeyemeyen insanlar var ve altından zorla evi, arabası alınmıştır, kimse güle oynaya verdirmez malını o şekilde. Allah göstermesin yarın sizde aynı durumda olabilirsiniz, bu dedikleriniz geçerli olurmu ozaman.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İşin içinde dolandırıcılık olan zaten hapse atılmıştır. Bu araçların çoğunluğu kredisi ödenemediği için haciz edilen araçlardır. Yukarıda arkadaşımdan bahsetmiştim sizlere aldığı hammadde borcunu ödeyemediği için satıcı tarafından mahkemeye verildi arabası bu şekilde gitti mesela.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o listedeki araçlar ihaleye çıkmadan satılmış oluyor normal vatandaşın alması imkansız diye biliyorum bir grup bu icralıkları kovalıyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)