User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: icradan çıkıcak bazı araçlar

0zan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı astracoupe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bedava olsa bile almam o maldan hayir gelmez
    Soyle dusunmek de lazim; bu araclar satilirsa arac sahibinin borcu odenecek adami rahat birakacaklar, aksi halde evini ve esyalarinii kaldiracaklar, yani hacizlik olmak kotu bir durum ancak hacizli araci satilmasi bu kotu durumu daha da kotulestirmiyor, bilakis icra dosyasi icin olumlu bir gelisme, kaldi ki dosya alacaklisi da belki ayni durumda ve belki de bu satistan alacagi parayla hacizden kendini kurtaracak, sonuc olarak icradan arac almak hem alacakli hem de borclu icin iyi bir durum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yüzden almam işte.. Bilemezsinki malını aldığın kişi dolandırıcı, şerefsiz mi yoksa suçsuz, günahsız biri mi..

Ama herkesin fikri kendine tabi. Ben sadece her icralık malın arkasında borcunu ödemeyen/ödeyemeyen biri olmadığı örneğini vermek istedim.
    Soyle net bir ornek vereyim, elimdeki 170 tane acik icra dosyasindan basiretli bir tacir gibi davranmasina ragmen olumsuz kosullar sebebiyle icralik olan bir tek dosya dahi yoktur. Hepsi tamamen bilerek ve isteyerek borclanmis, parasi oldugu halde borcunu odememis ve hatta borcunu odememek adina mal kacirma telasina dusmuslerdir. 5 yillik meslek hayatimda toplasan 2 tane yukarida bahsi gecen sekilde talihsiz bir bicimde borclanan kisiyle karsilastim ve o donem de gerekli kolayligi sagladim,

merve
    Misafir
    ben alırım yaa, bmw yi istiyorum ama bunlar kendi değerlerini buluyodur hemen hemen sonuca gelindiğinde bide katılacaklar bellidir zaten, herkese açmazlar ki bunu

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 0zan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soyle net bir ornek vereyim, elimdeki 170 tane acik icra dosyasindan basiretli bir tacir gibi davranmasina ragmen olumsuz kosullar sebebiyle icralik olan bir tek dosya dahi yoktur. Hepsi tamamen bilerek ve isteyerek borclanmis, parasi oldugu halde borcunu odememis ve hatta borcunu odememek adina mal kacirma telasina dusmuslerdir. 5 yillik meslek hayatimda toplasan 2 tane yukarida bahsi gecen sekilde talihsiz bir bicimde borclanan kisiyle karsilastim ve o donem de gerekli kolayligi sagladim,
    Doğrudur..

Ben icra olayına tek 1 defa karıştım ve karıştığım olay da anlattığım gibiydi.. 200 bin tl'yi cash olarak masa üzerine koymak zorunda kaldık.. Ki 1 kuruşu bile boğazımızdan geçmemesine rağmen..

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonucta adam borcunu odememıs ve elınden alınmış. Neden bu araclar alınmasın. Bunca yolsuzluk varken bu yolsuzluklardan rahat rahat ınsanlar para kazanırken bız parasını verıp aldıgımız araca neden haram gozle bakalımki.

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağlayanın malı Gülene yar olmaz

ama birde şöle bir durum var alan mutlu satan mutlu ise sonuna kadar helaldir

çökmedikten sonra ticaretin her türlüsü yapılır
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam bu araçlar ihaleye çıkmasın, banka da alacağını alamasın, hatta alacaklarına karşılık haciz vs hakkı olmasın(haciz işlemi başlayınca krediyi çeken mağdur olmasın diye) bütün bankalar batsın sizler de mutlu olun, ama doğru düzgün ödemesini yapıp banka kredisiyle iş döndüren, ev araba sahibi olan, ayağını yorganına göre uzatan banka müşterilerinin kul hakkına girmek olmuyor mu böyle düşününce de?
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur..

Ben icra olayına tek 1 defa karıştım ve karıştığım olay da anlattığım gibiydi.. 200 bin tl'yi cash olarak masa üzerine koymak zorunda kaldık.. Ki 1 kuruşu bile boğazımızdan geçmemesine rağmen..
    anladım ancak hukuki bir gerekçesi vardır, aksi halde 1 TL dahi haksız olarak tahsil edilemez, zaten siz izin vermezsiniz.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu 6 ayda bır bızım sıteye gelıp uye olarak reklam yapmaya calısan yarım akıllılara soluyorum .

Burdan sıze ekmek cıkmaz haydeeee ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu 6 ayda bır bızım sıteye gelıp uye olarak reklam yapmaya calısan yarım akıllılara soluyorum .

Burdan sıze ekmek cıkmaz haydeeee ...

valla bende emin olamadımda o üyelik bu üyelikmiydi
    körler sağırlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)