User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
147 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Yeşil İnşaat İNNOVİA speed park

fastchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    adı lüks villa olunca porsche ile süslenmiş
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka sen çekirdekten yetişme bi manyaksın belirtiyim dedim
    -Now-34 K 3862 E34 5.20 1996 CosmosSchwarz " Sumfang Edition "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    icraalık veya bankaların elinde yer alan yerleri düşünürmüsünüz bilmiyorum ama,kayda değer alanlar bulunabilir bakılırsa.Arkadaşım bu tipte bir sitenin sorumlusu düşünülürse sordurabilirim. Şimdiden hayırlı olsun,zevkten doğan kârlı bir yatırım olur umarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazarfene giden yan yolu düşündüm ama oradaki araziler çok fazla eğimli o nedenle harfiyat giderleri fazla olabilir. Pist için örnek vermek gerekirse Pariste sadece motorsiklet ve gokartların sürekli gittiği herkese açık bir pist var Carole adında. Pist devlete ait ve 20 dakikalık seanslar halinde alıyorlar motorları içeri. 30 € ücret ödüyorsunuz ve pisti belli sayıdaki motor ile birlikte aynı anda kullanıyorsunuz. Pistte sürekli olarak bayrak kullanan görevliler var. Kaza ya da başka bir durumda bayrak sallanıyor. Ayrıca çekici arabalarda düşen motorları dışarı taşıyor. Pist sürekli olarak isteyen herkese açık. Parasını ödedikten sonra aynı anda R1 ile girende var Ahı gitmiş vahı kalmış motorla girende var. Genci yaşlısı erkeği bayanı hepsi girio ve bayağı fazla kullanan kişi var. Benim sürekli kaldığım otele çok yakın olduğu için boş vakitlerimde oraya gidiyorum.
    IN BOOST WE TRUST

GGN40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevindirici bi haber Allah yardımcınız olsun

HALUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pist yapmak için hazırda bulundurduğum arazi 50 dönüm çatalca gişelerin hemen paralelindeki su havzasıydı fakat arazinin hafriyat çalışmalarının maliyet doğurmasından ötürü kiralık veya satılık yeni arazi arıyorum minimum 50,000 m2 maximum 85,000m2 olabilir istanbul içinde veya çok yakınında olması gerekir fiyatına göre değerlendireceğim pist yapmak için herhangi maddi manevi bir engel bulunmamaktadır pistin tüm mali giderleri Yeşil gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi tarafından karşılanacaktır ve bütçesi hazırdır özgün dostumdan bu anketin yapılmasını ve ismimin herhangi bir olumsuzluk olabilme ihtimaline karşı gizli tutulmasını ben istedim fakat bunun için bir engelimiz kalmadı konunun tekrar gündeme getirilip fikirlerin tekrar alınması yardım edebilecek her arkadaşımızın bu konuda yardım etmesini bekliyorum yardım konuları şunlardır. Pist arazisi bulma ve üzerine yapılacak olan pist örneklerinin hazırlanması pist örnekleri ve tavsiyeleri herkese teşekkür ederim.
    İyi bir şey için niyetlendigime inanıyorum inşallah tam istediğim gibi olur RABBİM utandirmaz

edit: arkadaşlar aradığımız arazinin içinde 1100 metre düzlüğü yakalamamız gerekiyor en önemli özelliği bu lütfen buna dikkat edelim arazinin bir çephesi 1100 metre olsa genişliğide 60 metre olsa harika olucak tam aradığımız yer aslında bu
    inşallah hayırlısı olur

1. imar % durumu ne olmalı.
    2. sanayi bölgesinde olma şartı varmı. (pist ruhsatı alma açısından)
    3. arsa veya tarla olması fark edermi.
    4. yola yakın olması şartmı.
    5. belediyeden su elektrik gibi hizmet alınması düşünülüyormu. ( yoksa kuyu suyu jenarötörde iş görürmü)

kanalistanbul açıklandıktan sonra silivriye kadar yer bulmak imkansız, çerkezköy, kapaklı, çorlu civarında yer bulunabilir eger egimsiz düz arazi arıyorsanız,
    aradıgınız arazinin tüm özelliklerini yazarsanız bu hafta araştırırım.

normal bir otomobille otobandan çorlu 45 dakika sürüyor 100 km uzaklıkta çerkezköy olursa 75 km civarında.
    Çok bilmiyecen, Bir bilenede sormuyacan, bileni bulmuşken yaptıracan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sürekli gazlamaya çorluya gitmem. Kimsede gitmez bence. Yaw pistte zaten yoruluyoruz bi de üstüne 100 km bana bi de 170 km çok zor yani. Yolda uyurum ben araba kendi döner valla.
    Bi de kanal istanbul projesi diye birşey yok. Seçim aragazıydı tuttu. Yapmaları imkansız demiyeyim anlamsız. İsraf ve istanbullulara eziyet.
    IN BOOST WE TRUST

koluman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    g.o.p. ta irfan beyin binasının arkasındaki çingenelere yol verebilirsen on numara pist yaparısn
    34 VAY 68 törkiş hatrot

ice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah utandirmasin...Size ve bizlere simdiden hayirli olsun...

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı koluman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    g.o.p. ta irfan beyin binasının arkasındaki çingenelere yol verebilirsen on numara pist yaparısn
    gopta olursa orda yatarım

hayırlı olsun emre abi Allah utandırmasın

İlker G.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım bu proje hayırlısıyla başlar ve en güzel şekilde tamamlanır. Allah utandırmasın.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun ççok guzel bır proje

emre yeşil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı |KaAn| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    icraalık veya bankaların elinde yer alan yerleri düşünürmüsünüz bilmiyorum ama,kayda değer alanlar bulunabilir bakılırsa.Arkadaşım bu tipte bir sitenin sorumlusu düşünülürse sordurabilirim. Şimdiden hayırlı olsun,zevkten doğan kârlı bir yatırım olur umarım.
    ilgilenirse sevinirim tabiki düşünürüm bu konunun burada açılma sebebi bu ummadığım bir insan bir fikir verir bir şey söyler aslında aradığın şey belkide o dur beyin fırtınası her zaman işe yarar.

Alıntı HALUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah hayırlısı olur

1. imar % durumu ne olmalı. imarı olması yeterli olmasa da olur.
    2. sanayi bölgesinde olma şartı varmı. (pist ruhsatı alma açısından) sanayi bölgesi olması şart değil konut içerisinde olmaması yeterli.
    3. arsa veya tarla olması fark edermi. farketmez su havzası da olur.
    4. yola yakın olması şartmı. şart rahatlık açısından.
    5. belediyeden su elektrik gibi hizmet alınması düşünülüyormu. ( yoksa kuyu suyu jenarötörde iş görürmü) elektirik su almak işin en kolay yolu ruhsat alındığı takdirde devlet o hizmeti sunmak zorunda.

kanalistanbul açıklandıktan sonra silivriye kadar yer bulmak imkansız, çerkezköy, kapaklı, çorlu civarında yer bulunabilir eger egimsiz düz arazi arıyorsanız,
    aradıgınız arazinin tüm özelliklerini yazarsanız bu hafta araştırırım.
    1100 metreye 50-70 metre arazi arıyoruz.

normal bir otomobille otobandan çorlu 45 dakika sürüyor 100 km uzaklıkta çerkezköy olursa 75 km civarında.
    bu tip bir yere kimse gelmez çok çok uzak ben kadıköyden kalkıp oraya ancak tatile gelirim der insan.

Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sürekli gazlamaya çorluya gitmem. Kimsede gitmez bence. Yaw pistte zaten yoruluyoruz bi de üstüne 100 km bana bi de 170 km çok zor yani. Yolda uyurum ben araba kendi döner valla.
    Bi de kanal istanbul projesi diye birşey yok. Seçim aragazıydı tuttu. Yapmaları imkansız demiyeyim anlamsız. İsraf ve istanbullulara eziyet.
    aynen öyle.

Alıntı koluman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendisi ile pek aramız yoktur anılsın istemem.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çerkezkoy çok uzak bakırkoyden git gel 200km

yakın olsa yer sorun değil orda bende bulabilriim 200 donume kadar gişe ve çevresinde

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    başakşehir de 202 dönüm var yumuşacık
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı __FrK__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başakşehir de 202 dönüm var yumuşacık
    olum vakfın yeri işime yarıyor yumuşacık çünkü su havzası kirasını belirlesin kirası belli olmayan yere ne diye masraf edip ruhsat çıkartacağım söyle rektöre kızdırmasın beni faruk kira geliri için imar çıkması için destek atacak bana ben ona kira geliri getirecek iş merkezi yapacağım söyle haber bekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olum vakfın yeri işime yarıyor yumuşacık çünkü su havzası kirasını belirlesin kirası belli olmayan yere ne diye masraf edip ruhsat çıkartacağım söyle rektöre kızdırmasın beni faruk kira geliri için imar çıkması için destek atacak bana ben ona kira geliri getirecek iş merkezi yapacağım söyle haber bekliyorum.
    buralar rahatlasın arıcam abi ama müsait olursan fatihe gel görüştüreyim hızlandıralım
    "HAYALLE YAŞAYANINDA YAŞAMAYANINDA ... "
    NAMIK KEMAL

erayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    B.çekmece jandarma tarafında göl havsazında ..devlet malı çok geciş araziler var ..tesfiye fazla gerektirmez gerektirsede ..döküm arabaları senin adına doldurur ..hatta dökümden inşaatın parasını bile çıkarta bilirsin..b.çekmece belediye başkanı hasan akgün reklam getirecek projeleri sever..hatta o bolgede belediyenin galatasaray spor kulubune hediye ettiği bir arazi var ..o arazide işini gorür..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu güncelleyelim devam edelim bilgi paylaşımına arkadaşlar acelemiz var sezona hazır olması gerekiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)