User Tag List

Sayfa 23/33 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
625 sonuçtan 419 ile 437 arası

Konu: Shell V-Power Nitro+

nemo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fuelsave kullanan var mı tüketim onda nasıl ?

Throttle
    Misafir
    valla benim ss f7r da aldım oda denk geldi egk20 ile denemeden önce alayım dedim hiç dip gaz afr sine bakmadım ama ben bi fark görmedim öle afr ye baksaydım söylerdim iyimi kötümü diye ama birdaha denk gelirsem alırım özellikle afr ye bakar sölerim fakire çekerse değmeyin keyfime

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben şahsen bıraktım artık nitroyu full save alıyorum. bundan sonrada kolay kolay dönmem geri yaşasın adam akıllı yakıt ortalaması

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu fark varmi yokmu bir turlu tam deneyen birinden duyamadim. 290 liraya 480 km gidince seviniyorm hic koymadim baska yakin 0 km'den itibaren nitro kullaniyorm. fark varmi yokmu ? yada hic ugrasma ayni yakiti koymaya devammi diyosunuz ?
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 kez kullandım bi daha da almadım, yakıt tüketimim artıyor ama performans anlamında da bir şeyler hissettirmişti bana, psikolojik mi değil mi orasını bilemem

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıtın arttığına adım gibi eminim ama performans olarak fark görmedim.
    Yakıtın arttığı bariz belli zaten,100 tl lik falan alınca direk fark anlaşılıyor.

Başar TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ukalalık yapmak değil niyetim, gerçi daha önce de yazılmış ama oktan yükseldikçe genelde yakıt tüketimi artar zaten. Yüksek oktanlı yakıt zor yanan yakıttır. Zaten bunun için vuruntu yapmaz. Aracınızın 95 oktan ile bir problemi yoksa 97 kullanmanın ben bir mantığını görmüyorum.

Başar TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avrupa yakasında gerçekten 97 oktan alabilen, bulabilen var mı? Shell'de bulamayınca BP'den güya 97 oktan aldık ama araç avans vuruyor.

CEMAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün bende 97 alamadım. Kaldırıldı sanırım pompacı öyle söyledi. Bahçelievler - ikitelli civarında 97 satan shell istasyonu var mı?

silent furious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün bende Maslak shell den almak istedim 97 oktan bittiğini fiyatının 95 ile aynı olduğu için getirmiyeceklerini söylediler bitti mi yoksa yok mu çekiyorsunuz deyince bozuldu pompacı petrol ofisinde var ordan aldım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silent furious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün bende Maslak shell den almak istedim 97 oktan bittiğini fiyatının 95 ile aynı olduğu için getirmiyeceklerini söylediler bitti mi yoksa yok mu çekiyorsunuz deyince bozuldu pompacı petrol ofisinde var ordan aldım
    o maslak shell de bi tuhaflık var zaten.. bu muhabbeti bir kac kez de bana yapmıslardı daha önce almadan cıktıydım

brkkksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nitro fitro falan hikaye.afr si fakire cekende pompasına enjektörüne baktırsın.
    Dip gazda opet 97 ve shell nitro bizzat test ettim.gram değişiklik yok.hatta opeti ilk kez koydum kötü değilmiş yakıtları dedim.
    Bundan sonra shell e para yok benden.yok şöyle ethanol var içinde böyle deterjan var içinde anca laf...

can3541 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nitro+ dizel 5.6 olan ortalamamı 6.1 e çıkardı 1 depoda.

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende de aynısı oldu çok farkedilir şekilde yakıt arttı tam depo doldurmuştum, ama yine farkedilir derecede sessizleştirdi motoru.
    diyemedim ya la

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle şunu belirtmek isterim shell dünyada 90 dan fazla ülkede hizmet veriyor ve sadece bizler bir depoda fazladan 4 km yol yapalım veya ortalama tüketimde 0.6 lt daha az yakıt tüketelim diye ( fuel save ) veya araçlarımızla en yüksek menzili ve en iyi performansı yakalamamız için ( v-power nitro + ) AR-GE çalışmalarına yılda ortalama 1,4 milyar dolar gibi para harcayan bir firma.

Shell bayisiyim kendi aracımda 2 türlü motorinide kullandım tercihim kesinlikle v-power nitro + çünkü ben aracımda performans istiyorum

akaryakıtın aracımıza ettiği katkı şüphesiz fakat bizlerin özellikle küçük hacimli motorlarda bunları hissetmemiz üstünede '' ya bi cacık olmamış , hikaye,eskisinden bi farkı yok '' dememiz çok zor =)=)=)

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende senin gibi performans istiyorum ama nedense ne gtl de ne nitroda performans goremedim bende bp ye gextim fark yok.he gtl varken iyi yakit diye kullaniyodum ama nitro cikinca gucte degisme yok ama menzilde az tuketimde fazla neden alayimki.bp ye devam ediyorum ve memnunum

brkkksln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exclusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle şunu belirtmek isterim shell dünyada 90 dan fazla ülkede hizmet veriyor ve sadece bizler bir depoda fazladan 4 km yol yapalım veya ortalama tüketimde 0.6 lt daha az yakıt tüketelim diye ( fuel save ) veya araçlarımızla en yüksek menzili ve en iyi performansı yakalamamız için ( v-power nitro + ) AR-GE çalışmalarına yılda ortalama 1,4 milyar dolar gibi para harcayan bir firma.

Shell bayisiyim kendi aracımda 2 türlü motorinide kullandım tercihim kesinlikle v-power nitro + çünkü ben aracımda performans istiyorum

akaryakıtın aracımıza ettiği katkı şüphesiz fakat bizlerin özellikle küçük hacimli motorlarda bunları hissetmemiz üstünede '' ya bi cacık olmamış , hikaye,eskisinden bi farkı yok '' dememiz çok zor =)=)=)
    Aracımdaki afr göstergesinde anlık sapma dahi yok nitro 97 ya da 95 arasında.bp ve opet tede durum aynı.
    Sen tutup bilmem kaç milyon dolarlık arge yaptılar bizler için dersen ya o para boşa harcanmıştır bana göre yada daha öncede yazdığım gibi hikaye...
    Standart araç kullanmıyorum bunuda belirteyim ufak bir anektod olarak...

EEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brkkksln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımdaki afr göstergesinde anlık sapma dahi yok nitro 97 ya da 95 arasında.bp ve opet tede durum aynı.
    Sen tutup bilmem kaç milyon dolarlık arge yaptılar bizler için dersen ya o para boşa harcanmıştır bana göre yada daha öncede yazdığım gibi hikaye...
    Standart araç kullanmıyorum bunuda belirteyim ufak bir anektod olarak...
    O dediklerin turboda tepki verir dogukan yazmıştı avansin rotara cekmedini vs sende cok belli olacağını zannetmiyorum

Knock monitorle bakarsan anlarsin afr den degil
    Boşunamı Şehit Oldu O Kadar Vatan Evladı
    Uyanmak Gerek Uykulardan Artık