User Tag List

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
212 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Artık başımızı sokacak bir yuvamız var. Sokaklar hem soğuk, hem gaddar.

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garaj çok iyi olmuş

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Godless Commie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Çok özel" bir satılık konusu açtım:

Tıklayın:

http://www.techturkey.com/forum/modi...ml#post8113811
    abi valla ucuz atlatmışsın ,geçmiş olsun

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Godless Commie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Çok özel" bir satılık konusu açtım:

Tıklayın:

http://www.techturkey.com/forum/modi...ml#post8113811
    biraz ekstra ayrinti verelim;

bahsi gecen arac 2012 yilinda Peak Garage'da idi (hangi yakin gecmis??).
    Sahibi olan Gunes araci ile anadolu yakasinda cok ciddi bir sıkıntı gecirdikten sonra sonra yeni parcalarini toplamaya baslamis ve Peak Garage'a getirmisti. hatta motor toplandiktan sonra kaporta vs isleri sebebi ile motor uzun sure garajda yatmisti.

neyse, bahsi gecen sıkıntılar hakkında teker teker uzatmayacagim, arac Peak Garage'dan ciktindan sonra kimlerin elinden gecmistir onlari bilemiyorum.
    acikcasi Peak Garage'inda burada kendini kimseye ispatlamayada ihtiyaci yok ama bunca ithamada bir cevap vermek lazim,
    aracin uzerinde sıkıntılı olarak bahsedilen ayrintilarin bir cogu aracin sahibine anlatilmis (bir cogu diyorum cunku cok zaman gecti uzerinden, butun ayrintilari hatirlayamiyorum), fakat butcesel sorunlardan dolayi yine bir cok seyin oldugu gibi birakilmasi bizzat aracin sahibi tarafindan istenilmistir.
    ornegin intercooler uzerindeki bahce hortumu kelepcelerden bahsedilmis ? Gunes yillardan beri bu islerle ugrasan bir arkadas, basinc olan bir yerde bu sekilde hortumlar varken araci teslim almadan once buradaki sıkıntıyı anlayip garaji uyarabilecek kadar bilgisi olan birisi, bu tarz islerin hepsi aracin sahibinin istegi dogrultusunda takılmıstır....konuyu anlamaniza yeter umarim bu ornek..

ayrica herseyi gectim, sosyal medya bu sekilde kullanılmaz. siz her ne kadar hobi olarak bu isleri yapsanizda lutfen biraz profesyonel olmaya calisin, yasadiginiz sıkıntılari, bilmediginiz, ayrintisini ogrenmek istediginiz bir olay oldugunda gelip karsilikli konusmayi deneyin, bu sekilde camur atmak ne sizi cok bilgili nede bizi cok amator yapar..

ha bu arada Gunes hala garaja gelir gider, ufak tefek isler yaptirir, bizlere hic boyle seylerden bahsetmemesi ve foruma bir baskasinin hesabindan boyle seyler yazdirmasida bir baska enteresan durum

saygilar

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gülsem mi üzülsem mi bilemedim geçmiş olsun ucuz atlatılmış aslında..

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İmrenerek okudum elinize emeklerinize saglik , projelerinizin devamini bekliyoruz

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabasina 60.000 dolar harcayan biri olarak hortumlara "bahce hortumu kelepcesi takin" demis olma ihtimalim % kac?

Onu da gectim 650$ a earls diye takilan hortumlarin aslinda aliexpress olmasina gelen herhangi bir aciklama var mi?

Fittingsler earls denip ona gore fiyat yazilip %80 inin earls olmamasina kac puan?

Amortisoru soylemiyorum bile, cok cirkin cunku.

Somunlari yalama sekilde takilan be haliyle yolda giderken yerinden cikan arka salincak nasil?

Hadi pedalbox montajini bilmiyorsun, olabilir bu konuda yuklenmeyecegim.

Sosyal medya tam da bu sekilde kullanilir, benim basima geldi sizin gelmesin diye insanlari uyarmak icin. Yoksa jant taktim nasil olmus demekle bilgi paylasimi olmaz.

Sonuc olarak kusura bakmayin beyefendi, yalan soyluyorsunuz, kimse size inanmaz...
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabasina 60.000 dolar harcayan biri olarak hortumlara "bahce hortumu kelepcesi takin" demis olma ihtimalim % kac?

Onu da gectim 650$ a earls diye takilan hortumlarin aslinda aliexpress olmasina gelen herhangi bir aciklama var mi?

Fittingsler earls denip ona gore fiyat yazilip %80 inin earls olmamasina kac puan?

Amortisoru soylemiyorum bile, cok cirkin cunku.

Somunlari yalama sekilde takilan be haliyle yolda giderken yerinden cikan arka salincak nasil?

Hadi pedalbox montajini bilmiyorsun, olabilir bu konuda yuklenmeyecegim.

Sosyal medya tam da bu sekilde kullanilir, benim basima geldi sizin gelmesin diye insanlari uyarmak icin. Yoksa jant taktim nasil olmus demekle bilgi paylasimi olmaz.

Sonuc olarak kusura bakmayin beyefendi, yalan soyluyorsunuz, kimse size inanmaz...
    madem bu isten bu kadar anliyorsun, bu araba buradan cikarken bu bahsettiklerinin hic birisini gormedin ??hadi salincagi gormedin, fittingidemi gormedin, amortisorun patlak oldugunudami anlamadin, onlarca fittingin %80'ninin earls olmadiginidami anlamadin ? 2012 yilinda yapilmis aracdaki problemleri 2016 yilindami gordun? aracini buradan aldiktan sonra buraya defalarca geldin, daha 2-3 hafta burayi ziyaret ettin, sen sakrak oturdun konustun, neden hic bir konudan bahsetmedin ? hos o zamanda bahsetsen abuk olur zaten uzerinden 4 sene gecmis ..

ne zaman bu isten para kazanmaya baslarsin, o zaman sosyal medyanin nasil kullanıldıgını ogrenirsin, bunuda uzatmaya gerek yok.

her neyse, kimseyi kendimize inandirma veya ispat etme gibi bir cabamiz yok, bilen biliyor, bilmeyen bir sen eksik kal sorun degil.

ne kadar ugrassanda cirkinlesmeyecegiz, hic bir konuda muhatabimiz degilsin, olamazsinda ..

yeni hobi garajinizda basarilar, kazasiz belasiz surusler ..

saygilar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Salincagim yerinden ciktiginda geldim dedim ki "salincak cikti olacak is degil" ne dedin bana? "Olabilir".

Ben gene bunlari yazmazdim ama earls diye taktigin metresi 3 dolarlik hortumlar patlayincaya kadarmis sabrim.

Sana birsey soylemekle bir yere varilamiyor, bunu daha once de soyledim sana. Umursamaz davraniyorsun ustteki ornekte oldugu gibi ve yalan soyluyorsun sikisinca.

Bu bahsettiklerini ben musteri olarak bilmek ve tek tek kontrol etmek zorunda da degilim, earls deyip, earls fiyati alan adam gider earls takar arabaya.

Hayir yuzunuz de kizarmiyor o kadar yaziyoruz olaylari net sekilde, hala yok gormedin mi yok bilmiyor muydun, yok cok zaman oldu, vay efendim sosyal medya boyle kullanilmaz, aman efendim dun dundur bugun bugundur...

Hala buyuk buyuk cumleler kurup kibirden yikiliyorsunuz, ama aynasi istir kisinin lafa bakilmaz, bil istedim.

Hakan Girginer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mahle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz ekstra ayrinti verelim;

Özetle,

* araç çıkalı üçbuçuk yıl olmuş,
    * kim bilir kimler ne yapmış,
    * alırken baksaymış,
    * bunlar ortalıkta söylenmez,
    * neden tanımadığım bu adam bunları yazıyor,
    * neden tanımadığım bu adama bunları yazdırıyorlar...

saygilar
    Pek sevgili Mahlep kardeşim,

Her ne kadar eşim süper güçlerimin olduğuna inansa da, vallahi billahi uzaktan bakarak çelik örgülü bir hortumun içini görebilecek gözüm yok.
    Yapabileceğim tek şey, o hortum yağmurlama sistemi gibi kırk yerinden benzin fışkırtmaya başladığında söküp içine bakmak.
    Gördüklerim de beni dehşete düşürdü zaten.

Sonra Güneş'ten bu hortuma kaç para ödediğini öğrendiğimde ise bu dehşet, yerini başka duygulara terk edip gitti.
    Resmen 3 kuruşluk Çin malı hortumu metresi 50 Amerikan Doları civarında bir para alarak kakalamışsınız.
    Bunun adı müşteri kazıklamaktır.
    Ayıptır.
    Yapılmaz.

Üzerinden üçbuçuk yıl geçmiş ya hani.. Bu araba günlük kullanım arabası değil. Pist için hazırlanmış bir araç.
    Bu zaman zarfında iki kez İstanbul Park'a, bir kez de İzmit'e gitti.
    Arada Anadoluhisarı'na geldi, Maslak, Ümraniye ve Göztepe'ye gitti, oradan garajımıza götürüldü, O kadar.
    Hepsi o.

E, noolacak şimdi?

Bu araç sizden alındıktan sonra İstanbul Park'a giderken yolda sol arka salıncağı yerinden çıktı.
    Bir özür bile dilemediniz, "Olur öyle şeyler" dediniz.
    Bak, bu da ayıp.

Haaa, benim hesabım "başkasının hesabı" değil.
    Cevap yazdığın bu konuyu oku, biz (Güneş de bu "biz"in içinde) bir yıldır adam gibi bir garaj yapabilmek için debeleniyoruz.
    Biz derken, hep beraberiz yani.
    Aracın bakımını da "biz" beraber yapıyoruz.

Delik/diş açmayı beceremediğiniz catch can'den, berbat ettiğiniz pedal box'a, hatta çelik hortumun üzerine taktığınız "bahçe hortumu kelepçesine kadar her şeyi, zaman buldukça, keşfettikçe teker teker düzeltiyoruz.

Sizin tutumunuz belli.
    Piyasada isim yaptık, kim ses çıkarmaya cesaret eder, ko mötüne rahvan gitsin diye müşteri kazıklıyorsunuz.
    Kazıklamıyor olsanız üç kuruşluk Çin malı hortum için 651 (Altı yüz elli bir) Amerikan doları almazdınız.

Ya bu hortum yolda patlasa idi, ya pistte patlasa idi?
    Ne diyecektiniz o zaman?

Siz milleti salak yerine koyun, sonra da sosyal medya bik bik...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.peakgarage.net/node/59

siteye reklam olarak Güneş'in aracı koymuşsunuz, referans almak isteyenlere iyi bir örnek olmuş...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garajdan çıkacak yeni projeleri merakla bekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir aksilik ve yagis olmazsa pazar piste 2 ya da 3 aracla cikmayi planliyoruz, pist icin golf gti ve evo seklinde bir setupimiz var, turbo miata biterse o da cikabilir, bunun yaninda supercharger miata ve e46 m3 ile birlikte bir ihtimal e190 turbo aracimiz da izleyiciler arasinda olacaklar, kisacasi pazar pistteyiz, golften guzel bir sure bekliyoruz, evo'da tamamen test odakli bir sekilde piste cikacak, bir suru degisiklikten sonra ilk testlerin zamani geldi gibi gozukuyor ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konu çok güzel oldu ya

Sanayide birine yaptırılan projeleri pek sevmiyorum böyle kendi imkanlarıyla tınkırdanan projeler daha değerli gözümde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inşallah mekan kira değildir de satın almışsınızdır,
    tebrikler.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    el emegi göz nuru garajınız için tebrikler.buarada garajın yeri tam nerde belki yolumuz düşer

yaşadıgınız üzücü olaylar içinde geçmiş olsun.

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bastan sona hayranlıkla okudum masallah

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım hayret ediyorum, çok güzel olmuş ellerinize sağlık kesenize bereket maşallah.

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    buram buram el emeğı ışçılık kokan zanaatkar'ların garajı...
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Muhammet Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan sona kadar en ince detayına kadar sıkılmadan okudum , kesinlikle mü kem mel .
    Konu Muhammet Yaman tarafından (08-08-2017 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)