User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: app hakkinda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

app hakkinda

arkadaslar selamlar. okuyanlariniz mutlak a vardir gecen gun little trees koku amerikan bayrakli diye cevrilmistim sans degilmi dun ayni polis yine cevirdi beni bu sefer app plaka var diye. Kenara cektim sıkılmadinizmi beni cevirmekten dedim. Ne yay var ne egzos var camlarda film 1 numara muaynem ve sigortam da var gecen cevirdiginde hepsini kontrol ettin bu sefer nedir dedim plakalarinda muhur yok size ceza kesecektim de bu seferlik gecin orjinalleri takin dedi bende kurcalamadim tam bilgim olmadigi icin devam ettim.

simdi sorum su, appde cift muhur olayi bitmedimi? bende sadece cemiyet muhuru var dogru olanda bu diye biliyorumda emin olmak icin sorayim dedim cunku bu cevirme gunluk duzergahim uzerinde ve asayis oldugu icin devamli orada yarin obur gunde cevirirse karsilik vereyim en azindan

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Valla keyfi ve sans işi

Beni bahçelievler çevirdiler

Plaka mühür cemiyet faturasinida gösterdim

Polis amirine gitti bırakın dedi bana

Elimde ödeme makbuzu olunca bir halt edemediler.

Valla polisin keyfine kalmış

Kefen yok diye bile ceza kesebilir
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla keyfi ve sans işi

Beni bahçelievler çevirdiler

Plaka mühür cemiyet faturasinida gösterdim

Polis amirine gitti bırakın dedi bana

Elimde ödeme makbuzu olunca bir halt edemediler.

Valla polisin keyfine kalmış

Kefen yok diye bile ceza kesebilir
    peki bu fatura dediginiz appyi yapan yerdenmi aliniyor yoksa bunun bir proseduru varmi ? 66liraymis galiba ceza bunlara verecegime yeniden yaptiririm olmadi ama isin ilginc kismi cift muhur bittigi icin cift muhur vurmazki appciler bosuna ugrasirim bide bu var. Saka gibi millet neler tasiyor arabasinda olay benim appye kaldi iyimi : )

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tek muhur olucak zaten, sadece mühür orjinal olsun yeter, karakterlerde sıkıntı yoksa kolay kolay birşey demiyorlar, eğer standartın biraz dışına çıktıysan muhur olmazsa başka birşey bulurlar zaten

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    APP ile alakalı çok sağlam bir yasal düzenleme geliyor arkadaşlar bilginiz olsun, geçenlerde Ankara'da plaka okuyucu mobil araçlar göreve başladı, bilmem ne kadar sahte (tahmin ettiğiniz gibi APP ağırlıklı) ve ikiz plaka tespit etmiş, şimdilik ceza yazma vs yok yasal düzenlemeyi bekliyorlar, sonrası sıkıntı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek muhur olucak zaten, sadece mühür orjinal olsun yeter, karakterlerde sıkıntı yoksa kolay kolay birşey demiyorlar, eğer standartın biraz dışına çıktıysan muhur olmazsa başka birşey bulurlar zaten
    valla soyle soyleyeyim, ben bunlari 1 sene once yaptirdim. Googledan arattirdim ilk cikan yere telefon actim sirketin adresini verdim ertesi gun kargoladilar hani kimdir nedir bilmiyorum ama uzerindeki muhurle orjinallerin uzerindeki muhur arasinda yer farki disinda gram fark yok. karakterlerimde herkesde nasilsa bendede oyle yani bana oyle geldi sahsen : ) simdi bu muhur birebir ayniysa polis bunun sahte oldugunu anlayabilirmi ? bunun bir kaydi falan varmi cemiyette?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    APP ile alakalı çok sağlam bir yasal düzenleme geliyor arkadaşlar bilginiz olsun, geçenlerde Ankara'da plaka okuyucu mobil araçlar göreve başladı, bilmem ne kadar sahte (tahmin ettiğiniz gibi APP ağırlıklı) ve ikiz plaka tespit etmiş, şimdilik ceza yazma vs yok yasal düzenlemeyi bekliyorlar, sonrası sıkıntı...
    Terörü bitirmenin yollarından ilk sırayı alıyor aslında abi helal olsun kimsenin aklına gelmeyen şeyler bizimkilerin aklına geliyor.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terörü bitirmenin yollarından ilk sırayı alıyor aslında abi helal olsun kimsenin aklına gelmeyen şeyler bizimkilerin aklına geliyor.
    bu mesaji ironi olarak algiladim ama teror isterse at arabasiylada gelir yanlismiyim? Bu kadar cihaza para yatiracaklarina app olayini yasallastirsinlar daha hesapli olur hukumet icin. 100 lira olsun ama yasal olsun varsin devlet alsin parayi. Kaldiki app yapmadanda cift plaka yapilabilir polis onu nasil yakalayacak oda celiski : )

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konu hakkında bir şey sormak istiyorum. Aracımın plakası bu şekilde. Aracın satışını aldıktan sonra plakasını değiştirdim ve trafik bizzat bu plakayı verdi bana. Kocaeli'deki tüm plakalar da zaten bu şekilde çıkıyor. Şimdi zaten araçtan dolayı her çevirmeye eksiksiz giriyorum. 3 oldu yalvar yakar bırakıyorlar ama app var ceza keseceğiz deniliyor. Bana devletin verdiği plakaya yine devlet neden ceza kesiyor? Yada bu plakayı bana trafiğin verdiğini nasıl kanıtlayabilirim?

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarıda anlatıldığı gibi makbuzunu göstermek gerek sanırım. Cemiyetin verdiklerine bile laf ediyorlarsa bu işi kıllatacaklar demek. Hadi benimki mühürsüzdü, değiştireceğim dememe rağmen cezayı yazdılar. Sizinki resmen saçmalık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu iş film işine döndü kafalarına göre beşiktaş baskıya bile laf eder olmuşlar mühürlü olmasına rağmen denk getirdiklerine saplıyorlar

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bazı ülkeler gibi (Fransa, Almanya, İtalya) tek bir karakter belirlense de ülkenin 81 ilinde aynı karakterde plaka basılsa keşke adam gibi.

Her ile hatta ilçeye özgü plaka karakteri olan bir ülke daha var mıdır arkadaş? Sonra vay efendim APP yasak (ki bende yok ) , bi işi adam akıllı yapın insanlar farklılığa gerek duymasın.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kocaeli zaten basımı öyle polislere bak

bendeki evrak budur beyler amir git diyor direk

İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makbuzu taşımak zorunda değilsinizki. Cemiyetten bastırdım muhuru burda diyin. Artık tek Mühür var çift olayı kalktı. Ve sizin yaklasiminiza bakiyolar artık polislerimiz oyle hal aldılarki ben yazarım git kime şikayet ediyorsan et diyor adamlar. Size tavsiyem varsa mühürünüz takmayın ruhsatinizdaki plakayla Üzerindeki uyuyorsa sorun yapmayın.

Simdi cemiyetten 66 liraya bastırdım onları eve koydum Üzerindeki plaka ile devam ettim bak cemiyette bastirdim makbuzu bu desen gec dicek yani fazla takılmayın net Konuşun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamamda bendede cemiyet muhuru var ama ne belgem var ne faturam.. Orjinallerin uzerindekiylede birebir ayni. Diyorumya basan yeri bile gormedim direk kargoladilar bu durumda ne yapmak lazim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mühür varsa Polemiğe girmeyin böyle verdiler plakayı diyip geçin arkadaşın dediği gibi nasıl kanıtlıycaklar sizin app yaptırdığınızı plaka ruhsatla uyuyosa

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polemiğe girmeye gerek yok yazmak istedimi yazar bunlar boyle insanlar. Sizde olay yerinde ceza yazılırken resim cekin yazarsanız bende mahkemeye veririm diyin sonra plakaninda resmini cekin ceza makbuzu yazılırsa onunla beraber sulh cezaya basvurun muhtemel iptal olur ceza. Ama bunlar yine kendilerini cok bilmiş görüp onune Gelene yazmaya devam eder.

Sizin belgelemenize gerek yok sonuc olarak ne emniyet ne cemiyet size bu plaka orjinaldir diye resimli yada baska biseyli evrak vermiyor. Sizde ben bu plakayı kendim şöförler cemiyetinden bastırdım bakın muhuru bu dersiniz konu kapanır.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllardır kullanırım ne durduran ne soran nede kafayı takan oldu. mersin güzel bir yer
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllardır kullanırım ne durduran ne soran nede kafayı takan oldu. mersin güzel bir yer
    Allah korusun Mersin'de bir bomba patlasın bak neler oluyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)