User Tag List

Sayfa 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
384 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Sanayi Savaşları

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bolumlerin sonundaki yarışların montajı çok keyifsiz , hiçbirşey anlaşılmıyor, ayrılan vakit çok kısa okadar emek verip yapıyorsunuz ne sesini duzgun duyuyoruz nede gidişini düzgün izliyoruz

onun dışında size verilen araçların çok adaletli olduğunu duşunmuyorum , mesela 3 tekerli araçta sizin araç yolda bıraktı ki performansı zaten yarış başladığında belli etti kendini

veya off road olan bolumde lada niva akıp gitti mesela

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buranın okunuyoır olması guzel bı nevı halk anketi gıbıyız. bugun karsılastıgım 2 araba sever arkadasım 1 bolum ızlemısler haz almadık cok yapay duruyo dedıler. ozellıkle 1 gunde o araclar nasıl bıter bız nasıl bıtıremıyoruz saanayıye gıdınce dedıler.
    bende gercekten degerlı kısıler oldugunuzu ve konu hakkında bılgılerınızın ust duzeyde oldugunu soyledım.
    baska bır otomobıl belgesel sever arkadasmda yok ızlemıyorum sevmedım dedı. bunların hepsı bu kurguların , hurdalıgın , halıt beyin onlugunun verdıgı negatıflıkten .
    bı otomobılcı ve aynı zamanda kamera gozu olan bırılerının danısmanlık yapmasını ısterdım acıkcası montaja.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bölüm var tv de bugün yeni olması gerekmiyor mu?

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hele halil bey iticiliğiyle programn izlenememesindeki en büyük etken. bence yerine daha doğru biri bulunmalı.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hurdalık denilen yer çöplük gibi ama içinden yeni parçalar çıkabiliyor(sanki minyatür araç lastikleri 0 idi.) nedense, gerçekten daha geniş bir hurdalık bulunması şart, onca parçanın o kadar küçük bir alanda bulunması çok yapay.

Bende buna takıldım ama yinede keyifli
    Fiat's Are Faster Than You Think!

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk bölümden beri sıkı takipçiydim desem yeridir. İlk 3 bölümü saatini bekleyerek takip ettim ancak son bölümleri -özellikle son bölümü- ''Aaa Pazar günü Sanayi Savaşları'' vardı dur izleyeyim diyerek geçtiğimiz Perşembe günü izledim.

Benim takıldığım durumların birçoğunu arkadaşlar yazmış zaten. Nacizane bir-iki ekleme yapmak istiyorum.

- 24 saat - 48 saat olayının artık suyu çıktı bence. 24 saat içinde veya 48 saat içinde sadece bir adet motordan komple karoserli sıfırdan şase üreterek bir aracın yapılması çok gerçekçi durmuyor. Hiç mi uyumuyorsunuz 48 saatte? Full kaynak başında, jet motoruyla vız vız kesip biçiyorsanız helal olsun yemin ediyorum.

- Halit Bey'in bitiş süresini temsilen gonga vurduğu andaki araçlar ile dış ses in tanıtımını yaptığı araçlar arasında uçurum derecesinde fark var. Örn. 3.bölüm'deki araçlar. Anahtarcılar'ın ''Pistlik'' aracının bitmediği/boyanmadığı aşikar. Çarkçıların aracı da keza boyalı vs. değil. Hemen her bölümde var bu zaten.

- Son 2 bölümdür tartışmalar çok sahte ve belli ki ''Yahu bu Nizamettin Usta mazlum biri biz bunun üstünden tartışma yaratalım'' denilip yapay ve sahte tartışmalar yaratılıyor.

- Halit Bey'in meşhur kibirli tavırları inanılmaz derecede itici olmaya başladı. Bizim millet bu kadar uyuzluğu kaldırmaz.

- Artık 8. bölüm yayınlanacak hala ''Fevzi Usta 30 yıllık kaportacı. Modifiye onun için aykırılık demek'' kısımları çok gereksiz artık. İlk bölümlerde kesinlikle olmalı tabi ancak 8. bölümde bile Fevzi Usta'nın diğer ustaların seceresini dökmeye gerek yok bence.

Hakan Abicim senin nezdinde tüm ekibin eline emeğine sağlık. Böyle bir proje Türkiye'de denenmedi ve başarıya emin adımlarla ulaşıyorsunuz belli. Benim yorumum sadece bir izleyici yorumudur. Sakın ha sakın küçümsediğimi, bilmişlik tasladığımı düşünmeyin. Müthiş işler yapıyorsunuz çünkü.

Başarılar dilerim abi tekrardan...

Hakan Girginer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk bölümden beri sıkı takipçiydim desem yeridir. İlk 3 bölümü saatini bekleyerek takip ettim ancak son bölümleri -özellikle son bölümü- ''Aaa Pazar günü Sanayi Savaşları'' vardı dur izleyeyim diyerek geçtiğimiz Perşembe günü izledim.

Benim takıldığım durumların birçoğunu arkadaşlar yazmış zaten. Nacizane bir-iki ekleme yapmak istiyorum.

- 24 saat - 48 saat olayının artık suyu çıktı bence. 24 saat içinde veya 48 saat içinde sadece bir adet motordan komple karoserli sıfırdan şase üreterek bir aracın yapılması çok gerçekçi durmuyor. Hiç mi uyumuyorsunuz 48 saatte? Full kaynak başında, jet motoruyla vız vız kesip biçiyorsanız helal olsun yemin ediyorum.

- Halit Bey'in bitiş süresini temsilen gonga vurduğu andaki araçlar ile dış ses in tanıtımını yaptığı araçlar arasında uçurum derecesinde fark var. Örn. 3.bölüm'deki araçlar. Anahtarcılar'ın ''Pistlik'' aracının bitmediği/boyanmadığı aşikar. Çarkçıların aracı da keza boyalı vs. değil. Hemen her bölümde var bu zaten.

- Son 2 bölümdür tartışmalar çok sahte ve belli ki ''Yahu bu Nizamettin Usta mazlum biri biz bunun üstünden tartışma yaratalım'' denilip yapay ve sahte tartışmalar yaratılıyor.

- Halit Bey'in meşhur kibirli tavırları inanılmaz derecede itici olmaya başladı. Bizim millet bu kadar uyuzluğu kaldırmaz.

- Artık 8. bölüm yayınlanacak hala ''Fevzi Usta 30 yıllık kaportacı. Modifiye onun için aykırılık demek'' kısımları çok gereksiz artık. İlk bölümlerde kesinlikle olmalı tabi ancak 8. bölümde bile Fevzi Usta'nın diğer ustaların seceresini dökmeye gerek yok bence.

Hakan Abicim senin nezdinde tüm ekibin eline emeğine sağlık. Böyle bir proje Türkiye'de denenmedi ve başarıya emin adımlarla ulaşıyorsunuz belli. Benim yorumum sadece bir izleyici yorumudur. Sakın ha sakın küçümsediğimi, bilmişlik tasladığımı düşünmeyin. Müthiş işler yapıyorsunuz çünkü.

Başarılar dilerim abi tekrardan...
    Araçları verilenden daha kısa sürede bitiriyoruz.
    Bu konuda ortaya nasıl bir kanıt koyabilirim bilemiyorum, ama gerçekten bitiriyoruz.
    Sabahlıyoruz, üzerimizdeki ter hiç kurumuyor.

Deli gibi kilo verdim, vallahi hayvan gibi çalıştık.

Ama, diyelim ki biz aracı yaptık ve teslim ettik, sonra da aracı denerken gaz teli koptu. O kadarcık şeyi tamir etmeye izin veriliyor.

Evet, iş bittiğinde gördüğünüz araç ile yarışa gittiği hali arasında fark olabiliyor.
    Çünkü, biz teslim ettikten sonra "Sanat Departmanı" bir üzerinden geçiyor aracın.
    Herhangi bir şekilde marka gözüküyorsa üzerini boyuyorlar ya da kamufle ediyorlar.
    Aracı da boyayabiliyorlar. Ne biliim, şablon mablon hazırlayıp numara ilave edebiliyorlar.

O onların bileceği iş.

Ama, bunları mekanik açıdan bitmiş bir araca yapıyorlar.

Hayvan gibi çalışıp bitiriyoruz çünkü.

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan bey

Kasap kıyafeti giyen Halit bey bari o kaynak gözlüklerini çıkarsın birde bu kadar kasmasin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8. Bölüm çıktı mı?

bayramoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birinci bölümü izledim,

Halit Beyin objektif ve olaylara sadece show olarak bakması gerekli bu kibir itici sanki okula gelen bi müfettiş gibi aksi.

İzlenme kaygısı program içindeki diyalogları evlenme programı, bugün ne giysem tarzı programlardaki diyaloglara dönüştürmüş.

Gerisi ince pürüz ama bu iki tavır bu programın kaliteli izleyici kitlesini bitirir.

Rtzon59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yönetmen ve yazar seçimi önemli

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi kendime hiç mi iş kazası olmaz derken bu bölümde 3 tane oldu. Anahtarcıların iş kazaları biraz yapmacık gibiydi ama hakan abi sana geçmiş olsun ciddi bi durumdu.
    Birbirilerinizle atışmalarınız, takılmalarınız bence eğlenceli oluyo. 6 tekerli dönerli sistemde çok uğraşılır hatta yenilirsiniz diye beklerken çok şaşırdım. Helal olsun vallahi.
    Bölğm sonu yengeç dansı neydi öyle ya. Tamamiyle süpriz oldu orda yıkıldım
    Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum..

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz önce izledim 6 tekerli yengeç ezgi geçti resmen

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Reyis bayılmış

Kayın peder inanmadı ama

6 tekeri görünce direk alır dedim

Bu bölüm yengeç dansıyla çok güzeldi

Eglenceliydi
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bölümdü. Sonda ki yengeç dansını görünce aklıma direk Alex, Carlos, Deivid üçlüsü geldi

Osman 'ın efsane girişine bayılıyorum keşke aynı kalsaydı (Osman GSF den mezun Airburshları bi harika)

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Halit bey'in tavırları ve sürekli yanında duran cansız manken bey hakikaten olumsuz etkiliyor programı. Onun dışında çok keyifli.

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işin maddi kısmının program kalitesi ile eşdeğer olduğunu düşünüyorum. yani programın bütçesi ile elinizden geleni yapıyorsunuz.mesela yurtdışı örnekleri gibi bir aracı komple soyup kaporta,boya,döşeme,motor vs vs gibi olaylara giremiyorsunuz.hemen hemen hepimiz o programları da izledik adamların bütçeleri çılgın. arabaya taktıkları jant takımı bile 2000 usd'lerden başlıyor.motor,yürüyen ekipmanları saymıyorum bile.ama bana kalırsa bu programın izlenebilir ve uzun soluklu olması,emeklerinizin daha heyecan verici şeylere dönüşmesi açısından yapmanız gereken bazı şeyler var.

-O halit bey denilen adamın yerine,hareketleri yapmacık olmayan,insanlara sıcak gelen bir kişinin bulunması(Mesela Buğra'yı koysanız zıplatır ortalığı..)
    -Yapılan tuhaf araçların yerine,vatandaşın günlük hayatta kullandıkları araçlar üzerinde emeğinizi kullanabilirsiniz.Sonuçta bütçeniz az olsa bile programda arabasını modifiye ettirmek isteyen bir sürü vatandaş çıkar.işin içine araç maliyeti girmeden parça ve işçilik maliyeti olur.
    -Programda iki takım var yarışmak için..Fakat yarış yok.Heyecan vermeyen, arazilerde, arsalarda yapılan bir organizasyon var.İzleyiciye sıcak gelecek tek kamera açısında bütün olayı izletebileceğiniz bişi lazım.Bakın şöyle örnek vereyim insanların kafalarında canlanması açısından. Program başı en kötü 20 bin bütçeniz vardır. Bir program drag,bir program drift,bir program time trial gibi düşünelim.sürekli bir döngü halinde. program başı 20 bin bütçeyle çok profesyonel olmayan ancak yarışabilecek araçlar hazırlanabilir.Bugün iki ayrı takım bir vti,bir gti arabasını drag için hazırlayıp yarıştırsanız hem o kadar paranız gitmez hem de izleyen herkes zevkten dörtköşe olur.yapacağınız en büyük masraf konya pistine kadar çekici parasıdır.Ya da yine bir takım bmw bir takım sx hazırlasın gidin otoparkta drift yapın.Bu tarz işler yaparsanız sponsorda bulursunuz program için.yani 50 dakikalık bir programda herkes o hazırlanan arabanın üzerinde logosunu koymak ister.Sponsorlardan gelecek para sayesinde çok daha kaliteli işler çıkacaktır.

Ayrıca gözüme kötü gelen şu oldu,piyasada bilinen ustalar hurda arabaları kesip biçiyor bişiler yapmaya çalışıyor.ama adamların emekleri araçlar üzerinde gözükmüyor. çünkü araçlar hem hurda hemde ne oldukları belli değil.Ben onların yerinde olsam yapmam valla böyle zevksiz bir iş.Yani usta dediğin adam bir işi bitirdikten sonra bile karşısına geçip bakar gözüne hoş gelmesi lazım.

Bu formatta giderseniz iyi ihtimal 2 ay ömrü var bence programın.
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şeytan ayrıntıda mı gizli ?
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler