User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Televizyonlar hakkında

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Televizyonlar hakkında

Arkadaşlar selamlar. ***** düğün var önümüzde. Eşyalarımızı görev yerimizin netleşmesine göre ayarladığımız için eşyalı eve geçme kararı aldık ve yerleşeeceğiz. Ancak televizyon ve klima ihtiyacım gerekebilir. Şu an bulabileceğimiz en iyi fiyat performans ürünleri nelerdir? Teşekkürler.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayni dertte bende varim. Yalniz birsey diyim butun beyaz esyalari forumlardan arastirdim modelleri yazdim kenara ama tv ler icin ayni seyi yapamadim. Hem fazla yorum yok hemde goruntusunu gormeden olmuyor tv isi. Goruntusune gidip bakicam model belirlicem sonra fiyat yorum arastirmasi yapicam. Zaten omurleri asagi yukari ayni. Philips in yavas arayuzu oldugunu yazmislar hep. Geri zaten lg samsung sony kaliyor. Kayinpederde vestel var goruntusu guzel mesela. Ama sarfiyat degerlerini vs bilmiyorum bakmak lazim.
    Klima icin japan markalarindan sasmamak lazim. Toshiba mitsubishi daikin. Bizim evde mitsubishi var 2 senedir masallahi var inverter hemde az yakiyor

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tv işi şans işi, 55pus6501 aldım. 4k ambilight 16 gb hafıza android işletim sistemli bi makine. ara yüz söylendiği kadar yavaş değil, görüntü kalitesi güzel, ambilight farklı bi hava katıyo geceleri özellikle. sony çok baktım fhd ekranlıları alınıyor 4k yerine aynı paralara, bimekste kampanya denk getirince philips aldım. şuan için beklentilerimi karşılıyor tavsiye ederim.
    Barış

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tv isi zor. Verilen degerler cogu zaman gercek cikmiyor. Yada alip kullaniyorsunuz ozellikler takilip sacmalamaya basliyor. Benim tavsiyem 3d ozelligine kesinlikle bakmayin. Ileriye donuk dusunuyorsaniz 4k almaya calisin lakin yayinlar hala full hd bile degil. Curve ekranlarda 50"-55" uzeri olmazsa bence pek kullanisli olmuyor sadece şık gozukuyorlar. Bunun disinda internet performansini falan magazalarda deneyimleyip alabilirsiniz tv de cok fazla secenek oldugu icin ve hergun yeni model ciktigi icin o taraf cok karisik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    If you don't go when you want to go, when you do go, you'll find you're gone.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fikir vermesi açısından yazayım. Geçen hafta teknosa'dan 687 liraya 32 " LG full hd dahili uydu alıcısı olmayan modeli aldım. Şu an için memnunum ihtiyacı karşılıyor. Diğer markaların dahili uydu alıcılı olanları full hd değildi her ne kadar görüntü yineleme hızı 50 hz de olsa fiyat uygunluğu ve geçici olarak kullanılacak olması bu karara vardırdı beni. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)