User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Telefondan önce internet pakedimi alalim napalim ??? Radyo yok

Koc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Telefondan önce internet pakedimi alalim napalim ??? Radyo yok

Şuan yeni cikan bir çok marka telefonda fm bant sinyali ile kullanabileceğimiz radyo programı yüklü olarak gelmiyor .sebebini cok merak ediyorum google play'de de buna mahsuben indirebilecegimiz bi uygulama yok . artık nerdeyse bütün uygulamalar internete bağımlı hale geldi yine radyo programinida öyle kullaniyoruz . Çözüm olarak herlade ileride cepten daha uygun fiyatlı internet kullanabilmek için operatörlerin fiyat avantajli bize cepten internet sunmasi olur. Bu konularda görüş, düşünce,ve önerileriniz nelerdir ayrica kullandiginiz internet paketli tarifelerinizi fiyatlariyla yazarsaniz bilgi paylasimiyla yönlendirici olmuş oluruz ..

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cünkü fm radyo için devletimiz trt vergisi alıyor. Onun için radyo özelliği olan telefonların radyosunu kapatıyorlar fiyatı düşsün diye
    Elleme Sekelesin...

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen çok can sıkıcı bir durum. FM Radyo devresi ya TR'ye girecek ürünlerde mevcut olmuyor ya da yazılımsal olarak kapalı oluyor. Yazılımsal olarak kapalı olanlar şanslı başka ülke ya da kişiselleştirilmiş rom ile radyo'sunu aktif hale getirebiliyor. ama LG G3 sahipleri o konuda şanssız işi sağlama almak için devreyi iptal etmişler içinden. FM kısa dalga radyo eğlence kısmını geç Allah korusun doğal afet acil durumda baz istasyonları hizmet veremediği alanda bile iletişim sağlanmasını sağlayacak bir araç. Ha benim gibi müzik ve radyo show meraklıları gibi olmazsa olmaz. İnternet paketi ile radyo dinlemek tunein gibi güzel aplikasyonlar ile mümkün ama internet paketine hazıra dağ dayanmaz gibi birşey oluyor o zaman da aynı zamanda aşırı batarya tüketimi cabası.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Koc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lg kullanıcıları daha sanssizmis bu konuda hakkatten gerçi heuwei gr5 kullanicisi olarak fm devresi iptal edilmismidir varmidir test etmek icin bi fm uygulamasi bulamadim . İnternette bi sitede discovery nin fm radyo uygulamasi ni indirip kurmustum uyumlu değil tarzinda hata verip calistirmadi

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden ipod için radyo aparatı vardı. Çok ufak bir şey. Kulaklıkla ipod arasına takılıyordu. Bu cihaz halen üretiliyorsa iphone kullananlar için çözüm olabilir.

Afet, olağanüstü durumlarda gerçekten çok büyük ihtiyaç olan radyo için neden böyle bir uygulama var akıl alır gibi değil.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    valla telefondaki donanım hikayesini bende anlamıs degilim. samsung s5imde projektörde klimaya kadar herşeye kumanda edebilen kendi yazılımı vardı yeni s7 de yok nebilim arkadasım gecen j7 diye bir modelini aldı radyosundan bilmemnesine herşeyi var telefon 1300 lira yine s7 ayarında ozellikleri var neredeyse
    1881 - 193

mhuratboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefonlarında Cıvığı Çıktı Artık,Hele Samsung Yokmu 3000 Liraya Aldığın Telefon 3-5 ay Sonra 1500Tl Anca Ediyor Yada Etmiyor.Çok Merak Ediyorum Bi 5-10 Sene Sonra Telefonlar Ne Hal Alıcak.

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim asus zenfone 5 de radyo vardı sonra güncelledim radyo gitti saçma sapan işler rom atın falan deniyor ama uğraşamam pek anladığım işler değil. anlamadığım trt vergisi olayı doğru ama içinde radyo olan telefonda sonradan neden gider

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler