User Tag List

Sayfa 603/691 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon
13126 sonuçtan 11.439 ile 11.457 arası

Konu: iPhone & iPad & iOS Hakkında Herşey ( sorular & sorunlar )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atakan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni sekilde touch idimde sıkıntiliydi kafasina gore okuyordu hatta batarya problemimde vardi apple destekle gorusmustum telefonuma uzaktan baglanip batarya sorununun(bazen %30 da bazen %10-%15 de kapaniyor kafasina gore) oldugunu onayladilar telefonumu 2. Kez garantiye yolladim yine bataryamda sorun yok diye geri yollamislar
    Cihaz değişmeden gelirse ertesi gün yine yollucam. Bedavadan cihaz değiştiren adamlar sorunlu cihazın parcasını değiştirip yollarlarsa =)
    #KGdetanirlar

atakan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KGüneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaz değişmeden gelirse ertesi gün yine yollucam. Bedavadan cihaz değiştiren adamlar sorunlu cihazın parcasını değiştirip yollarlarsa =)
    Cevremde hic sorunu olmadigi halde degisim alan bir suru kisi var sanirim benim sansizligim.Telefonu aldigim yer yolladi garantiye basari servis diye oyle servis dusman basina telefon hakkinda bilgi almak icin musteri hizmetlerine baglandim 30 dakika surdu ismimi telefonla ilgili bilgileri soyledim tamam beyfendi bekleyin dedi gorusmeyi sonlandirdilar tekrar baglandim oyle bi telefon sistemimizde gozukmuyor dediler guc bela internetten cihaz takip sistemini buldum telefon erzurumda cikti o bayiyi aradin bilgi icin telefonlara cikan olmadi ama ekraninin sifiriyla degistigine eminim ekran koruyucusunun denk gelmedigi yerde kucuk bir cizik vardi yeni ekranda yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevremde hic sorunu olmadigi halde degisim alan bir suru kisi var sanirim benim sansizligim.Telefonu aldigim yer yolladi garantiye basari servis diye oyle servis dusman basina telefon hakkinda bilgi almak icin musteri hizmetlerine baglandim 30 dakika surdu ismimi telefonla ilgili bilgileri soyledim tamam beyfendi bekleyin dedi gorusmeyi sonlandirdilar tekrar baglandim oyle bi telefon sistemimizde gozukmuyor dediler guc bela internetten cihaz takip sistemini buldum telefon erzurumda cikti o bayiyi aradin bilgi icin telefonlara cikan olmadi ama ekraninin sifiriyla degistigine eminim ekran koruyucusunun denk gelmedigi yerde kucuk bir cizik vardi yeni ekranda yok
    Senin durumun enteresan biraz
    #KGdetanirlar

atakan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KGüneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin durumun enteresan biraz
    İnsallah sizinkisi degisir umarim

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 senedir spigenin kirilmaz ekranini kullaniyorum hic atma filan olmadi yanliz biraz parmak izi tutuyor gibi telefonumu garantiye yollamistim ekrani degistigi icin yeniden siparis ettim genel olarak memnundum
    Fiyati biraz tuzlu mesela soyle diyim 5 tl ye falan aldigim 3 ay dayaniyor. 100 tl verdigim nekadar dayanir az dayanirsa oda degmez cunku

cupra64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi günler acil yardımcı olursanız cok sevinirim. İphone 6 16 gb cihazım vardı. 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanlarda bataryası öldü diyebilirim. %30 iken kendiliğinden kapanıyordu. Telefon hiç şarj tutmuyordu aktif olarak kullandığım zamanlarda sadece yarım saat dayanıyordu şarjı. Vatan bilgisayardan almıştım garantisi devam ediyordu telefonumu garantiye gönderdim. Şimdi garantiden mesaj geldi kullanıcı hatası olduğunu söylemişler. Sorunun düzeltilmesi için 321,00 TL ödemeniz gerekmektedir diyolar. Ne yapabilirim bununla ilgili. Telefonu arada bir bilgisayardan şarj ediyordum. Oda mecburiyetten fotoğraf vs atmak için bilgisayara takıyordum öyle sürekli bilgisayardan şarj etmiyordum. Bu ücreti ödemeyip dışarıda daha uyguna yaptırabilir miyim? Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cupra64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler acil yardımcı olursanız cok sevinirim. İphone 6 16 gb cihazım vardı. 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanlarda bataryası öldü diyebilirim. %30 iken kendiliğinden kapanıyordu. Telefon hiç şarj tutmuyordu aktif olarak kullandığım zamanlarda sadece yarım saat dayanıyordu şarjı. Vatan bilgisayardan almıştım garantisi devam ediyordu telefonumu garantiye gönderdim. Şimdi garantiden mesaj geldi kullanıcı hatası olduğunu söylemişler. Sorunun düzeltilmesi için 321,00 TL ödemeniz gerekmektedir diyolar. Ne yapabilirim bununla ilgili. Telefonu arada bir bilgisayardan şarj ediyordum. Oda mecburiyetten fotoğraf vs atmak için bilgisayara takıyordum öyle sürekli bilgisayardan şarj etmiyordum. Bu ücreti ödemeyip dışarıda daha uyguna yaptırabilir miyim? Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.
    ücreti öde yeni swap telefon gelsin çiziklerden vs kurtulmuş olursun şahsi kararım
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

cupra64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefonumda çok çizik yok zaten sadece sol üst köşede hafif darbe var oda çok hafif. Mesajda ''Kullanıcı hatası sebebi ile oluşmuş arızasının giderilmesi için'' diyor. Ücreti ödediğim zaman da bataryayı değiştirip aynı telefonu göndericekler diye düşünüyordum. Ödediğimde sıfır telefon gönderirler mi?

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Beyler bugun elimden dustu ekran tuzla buz oldu,telefon calisiyor ekran falan sorun yok.Yan sanayii telefoncular 300-350 lira fiyat cekiyor.Ben orjinal takmak istiyorum. %100 orjinal ekran konusunda bana yardimci olabilirmisiniz.Telefonun 2 yillik garantisi bitti malesef (6plus)

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beyler bugun elimden dustu ekran tuzla buz oldu,telefon calisiyor ekran falan sorun yok.Yan sanayii telefoncular 300-350 lira fiyat cekiyor.Ben orjinal takmak istiyorum. %100 orjinal ekran konusunda bana yardimci olabilirmisiniz.Telefonun 2 yillik garantisi bitti malesef (6plus)
    %100 orj. Parça çıkma olmadığı sürece hiç bir yerde yok. Var diyen de yalan söyler. Doğubank civarında orj. Çıkma parça satanlardan alabilirsin.

Piyasada 1. Kalite mallar da orj. İ aratmaz. Zaten satıcı orj. Ekran. Diye satar muhtemel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %100 orj. Parça çıkma olmadığı sürece hiç bir yerde yok. Var diyen de yalan söyler. Doğubank civarında orj. Çıkma parça satanlardan alabilirsin.

Piyasada 1. Kalite mallar da orj. İ aratmaz. Zaten satıcı orj. Ekran. Diye satar muhtemel
    Onda hem fikirim zaten 300-350 ye takarim diyende orjinal diyorda ben orjinal olmadigindan eminim.Belki orjinal bulurum diye sorayim dedim.Replika ekran taktirip memnun olmayan varmi acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onda hem fikirim zaten 300-350 ye takarim diyende orjinal diyorda ben orjinal olmadigindan eminim.Belki orjinal bulurum diye sorayim dedim.Replika ekran taktirip memnun olmayan varmi acaba?
    Ben Allah'a şükür hiç telimin ekranını kırmadım. Arkadaşın ip6 ekran kırıldığında Kadıköy Mobiltek ten alınan ekran takıldı. En ufak sorun yaşamadı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert 520 lira Apple'ın kendi verdiği fiyat

iPhone Servis Fiyatlandırması - Apple Destek

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garantisi bitmiş cihazın fiyatı en sağda yazıyor. O geçerli değil yani.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bildiğim o fiyatı verdiğinde yeni telefon veriyorlar direk . Ama yine de emin değilim . Bir arkadaşım neredeyse ikiye bölünmüş telefonu yanda yazan fiyata sıfırladı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim o fiyatı verdiğinde yeni telefon veriyorlar direk . Ama yine de emin değilim . Bir arkadaşım neredeyse ikiye bölünmüş telefonu yanda yazan fiyata sıfırladı.
    Apple pil ve ekran değiştirip veriyor. Pil veya ekran dışında en ufak bir işçilik yada parça gerekirse direk telefonu değiştiriyor.

Kasası eğik telefonda kasasından dolayı değişmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6S 16Gb cihazım son dönemde ara ara %50 şarjda kapanma yapıyordu ve ekranımda 1 adet ölü pixel vardı. Apple Lydia'a götürdüm. 7.gün dönüş yaptılar cihazınız yenisi ile değişti gelip alabilirsiniz diye + 330 gün garantim olduğunu söylediler. Cihazım 1.5 senelikti nerdeyse oysa ki. Garantiniz varsa vaktiniz de varsa cihazınızda problem yaşıyorsanız göndermelisiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O zaman ben oyle yapayim,garantisi bitmis telefonun ekranini 520 liraya degisiyorlarsa super

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert yetkili bir satıcıya gidip öğrenmek en iyisi, bende çok emin değilim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler