User Tag List

Sayfa 205/208 İlkİlk ... 105155195203204205206207 ... SonSon
3947 sonuçtan 3.877 ile 3.895 arası

Konu: Android Paylaşım Alanı(Uygulamalar,rom..)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 256gb 8gbram altın detaylar olan special edition var. moskovada bayisinden alınma. alet süper, autocad dahil aynı anda bir çok uygulama kasmadan çalışıyor. zaten mi telefonlarda aynı anda 1 den fazla alan kullanma özelliğide var. yani telefonu 2-3 farklı telefon muş gibi kullanabiliyorsunuz gizli alanlar ile. her birine ayrı whatsap ve diğer appler gibi ve ona rağmen kasmıyor. ben daha hiç kasılmasına sebep olamadım.

kamerası benim için çok iyi ama bi 5bin tl lik samsungu geçebileceğini sanmıyorum muhtemelen birazda olsa geri kalır.
    Gökhan abi sanırım sendeki mix 2s değil. Normal 2 olabilir mi? Biraz atandım 2sin special editionı yok sanırım.
    2s te kamerayı biraz iyileştirmişler youtube comparison videolarından gördüğüm kadarıyla.
    Kasma yapmayacağına bende eminim üstündeki işlemci falan pek anlamasam da herkesin başarılı bulduğu bir işlemciyi. Hardware tarafı sağlammış.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan abi sanırım sendeki mix 2s değil. Normal 2 olabilir mi? Biraz atandım 2sin special editionı yok sanırım.
    2s te kamerayı biraz iyileştirmişler youtube comparison videolarından gördüğüm kadarıyla.
    Kasma yapmayacağına bende eminim üstündeki işlemci falan pek anlamasam da herkesin başarılı bulduğu bir işlemciyi. Hardware tarafı sağlammış.
    Tam emin değilim kardeşim, telefonları iş için kullanıyorum. özellikle birden fazla whatsapp messenger v.s gibi özellikleri işleri kolaylaştırıyor.
    valla 2160p diyor ama sanırım reklamında ki kadar iyi değil yada ben hiç foto ile uğraşmadığım için ayarlarına hiç girmedim bile ondan beceremedim belki de. yani kamera konusunda beklentini çok çok yüksekte tutma ama kötü de değil kesinlikle. Sadece bir samsungla yarışamayacağını düşünüyorum. burada şantiyede adam ebesinin köründen zoom yapıyor samsungla bozulmuyor. mi 3x yaptın mı kıçını başını dağıtıyor görüntünün.

mi 5s plus 128/8 i alırken de tr de yoktu bu telefon daha girmemişti o yüzden yurtdışından almıştım. buralarda MI tüm avmlerde mağazası var. daha telefon çıkmadan iphone gibi ön taleple ilk sen sahip olabiliyorsun. keşke tr ye de açılsa. türkiyede garanti nasıl işliyor bilmiyorum ama buralarda kendi servisi olduğundan çok hızlı. hoş ben hiç sorun yaşamadım ama yaşayanlar 3-5 günde çözümlenmiş. zaten çoğu zaman yenisini verip geçiyorlarmış. çok uğraşmıyorlar iphone gibi tamirle filan.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çift sim cihazlarda 2inci whatsapp için en düzgün yöntemi deneyen var mı ? Özellikle Blackberry Keyone için.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Note 7 fe hakkında yorum yapacak kullanıcı var mı? Max3000tl üst limit ile telefon bakarken, arkadaşım tavsiye etti. Patlayan note7 nin yerine gelen bir modelmiş 64gb ve 2190tl fiyatı varmış hepsiburada'da.
    Ne dersiniz alınır mı? Pil kapasitesini düşürmüşler, pil dayanımı nasıl?

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 senedir kullandığım Sony xperia x telefonumun fotoğraf kalitesi olarak artık çağın baya gerisinde kalmış durumda. Yaklaşık olarak 2500-3000 tl civarına bulabileceğim, kamera kalitesi üst seviyede, anakart vs problemi yaşatmayan orta üst seviyede bir model tavsiyesi verir misiniz? Yurtdışından gelen telefonlar için kayıt sıkıntım yoktur. 20 gün içerisinde almam gerekmekte. Biraz bakındığım kadarıyla Huawei p20 ve Mate 10 bu konuda tercih edilmesi gereken modeller olarak gördüm ama gereksiz şişirme yorumlar mı yoksa yapılan yorumların hakkını vermekte mi emin değilim. Not: p20pro ve iphone 8+/X bütçeyi aşmakta.

Bir de bu 16:9 yerine 18:9 oranı olmazsa olmaz bir gereklilik mi?(Mate 10 ve Mate10 pro arasındaki fark)

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    huawei ile xaomi modelleni araştır...xaomi note3 geçti geçen gün elime..kamera ve ekran güzel parlak ve cihaz çok hızlı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütçeyi biraz yükselttim. Tr garantili(ithalatçı değil) öncelikli almayı düşünüyorum. 3500tl üst limitle,kamerası en iyi olan telefon hangisidir ? Mate 10 pro mu ? s8 mi? Yada s8in kamerası hala s7'den kalma olduğu için bütçeyi yükseltmeye gerek duymadan s7 edge mi ? Ne dersiniz ?

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütçeyi biraz yükselttim. Tr garantili(ithalatçı değil) öncelikli almayı düşünüyorum. 3500tl üst limitle,kamerası en iyi olan telefon hangisidir ? Mate 10 pro mu ? s8 mi? Yada s8in kamerası hala s7'den kalma olduğu için bütçeyi yükseltmeye gerek duymadan s7 edge mi ? Ne dersiniz ?
    Verdiğin cihazlar arasında Mate 10 Pro en iyi foto çeken cihaz.Fakat iş video boyutuna geçince s8+ Mate 10 pro dan daha iyi çekiyor.Nedeni sanırım Ois ile ilgili problem var optimize istiyor çekimlerde geçişler bariz belli oluyor.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    deji marka batarya kullanan varmı? s4 için almayı düşünüyorum patlar falan diye korkum var ama
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By CrAzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğin cihazlar arasında Mate 10 Pro en iyi foto çeken cihaz.Fakat iş video boyutuna geçince s8+ Mate 10 pro dan daha iyi çekiyor.Nedeni sanırım Ois ile ilgili problem var optimize istiyor çekimlerde geçişler bariz belli oluyor.
    Az önce tanıdık telefoncuya gittim oda bana honor 10un yaygınlaşmasını bekle dedi. O fiyatlara hatta daha ucuza alırsın dedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce tanıdık telefoncuya gittim oda bana honor 10un yaygınlaşmasını bekle dedi. O fiyatlara hatta daha ucuza alırsın dedi.
    Honor 10 güzel cihaz Huawei nin alt segment cihazı ama kesinlikle güzel cihaz.Fakat foto konusunda mate 10 pro ve p20 proyu geçebileceğini zannetmem dx testlerinde şuan tepede cihaz ikiside çünkü.Ama fiyatına göre kesinlikle alınası bir cihaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By CrAzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honor 10 güzel cihaz Huawei nin alt segment cihazı ama kesinlikle güzel cihaz.Fakat foto konusunda mate 10 pro ve p20 proyu geçebileceğini zannetmem dx testlerinde şuan tepede cihaz ikiside çünkü.Ama fiyatına göre kesinlikle alınası bir cihaz.
    Mate 10 pro için bütçemin biraz üstünde fiyat aldım. Hepsiburada'da var 3450tl'ye huawei tr garantili ancak daha önce imei kayıdı sorunu olan bir telefon almıştım hepsiburadadan, bu sebeple biraz çekingen davranıyorum. Hepsiburada'dan alınır mı ? Güvenilir midir ?

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çift sim cihazlarda 2inci whatsapp için en düzgün yöntemi deneyen var mı ? Özellikle Blackberry Keyone için.

OnePlus 5t ayarlar>uygulamalar>paralel uygulamalar, Facebook, Instagram, tweeter, WhatsApp desteklenen uygulamar içinde.

Playstore da parallel space var 3.parti, kullanmadım nasıldır bilmiyorum
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mate 10 pro için bütçemin biraz üstünde fiyat aldım. Hepsiburada'da var 3450tl'ye huawei tr garantili ancak daha önce imei kayıdı sorunu olan bir telefon almıştım hepsiburadadan, bu sebeple biraz çekingen davranıyorum. Hepsiburada'dan alınır mı ? Güvenilir midir ?
    Hepsi buradanın son zamanlar da bu tür şikayetleri hayli fazla ben olsam almazdım diyelim N11 de turuncu mağaza var ordan bir kaç cihaz aldım hiç sorun yaşamadım.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung s9+ aldim telefon herseyi ile cok iyi fakat vatsapta bir resim acmaya kalksam veya paylasilan durumlardaki resimlere baksam biraz yakin aciyor. ekran kenarlarina tasiyor yazilar kucultmek zorunda kaliyorum sebebi nedir arkadaslar? telefonu ilk aldigimda yeni kurdugumda bi uyari verdi resimler tam ekran olsun mu diye bende tamam diye isaretledim simdi duzeltemiyorum.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    huawei ile xaomi modelleni araştır...xaomi note3 geçti geçen gün elime..kamera ve ekran güzel parlak ve cihaz çok hızlı.
    Hepsiburada'dan Huawei Mate 10 aldım. Teşekkürler. Fiyat olarak baya uyguna geldi. Anlamadığım şey ise ips panel ya da amoled ekran olması 800tl nasıl fark ediyor? Mate 10 pro'da başka ciddi bir fark dikkatimi çekmedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aRSLaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsiburada'dan Huawei Mate 10 aldım. Teşekkürler. Fiyat olarak baya uyguna geldi. Anlamadığım şey ise ips panel ya da amoled ekran olması 800tl nasıl fark ediyor? Mate 10 pro'da başka ciddi bir fark dikkatimi çekmedi.
    Kamera, Pil ,ekran boyutu bunlar önemli şeyler fark o sebeple.

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 aydır mate 10 pro kullanıyorum önce s8 alicaktim, ydisi fiyatı olarak aynı seviyelere gelince zaten daha üst sevmen olmasıyla mate10 pro aldım. Kamerası fotoğraf çekiminde gerçekten çok iyi s8 e göre, pil konusunda zaten en iyi telefon sanırım tam şarj ile 26-27 saat gidiyor. Yazılımsal bir problem ile karşılaşmadım yani telefon suanlik sorunsuz tavsiye ederim. Video performansı ois sıkıntısından dolayı zayıf. Görüntü kalitesi net ama titreşim işin içine girdimi bozuluyor.
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Caner B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır mate 10 pro kullanıyorum önce s8 alicaktim, ydisi fiyatı olarak aynı seviyelere gelince zaten daha üst sevmen olmasıyla mate10 pro aldım. Kamerası fotoğraf çekiminde gerçekten çok iyi s8 e göre, pil konusunda zaten en iyi telefon sanırım tam şarj ile 26-27 saat gidiyor. Yazılımsal bir problem ile karşılaşmadım yani telefon suanlik sorunsuz tavsiye ederim. Video performansı ois sıkıntısından dolayı zayıf. Görüntü kalitesi net ama titreşim işin içine girdimi bozuluyor.
    Sanırım mate 10 pro alacağım. Valide hanıma hediye olacağı için onun kriterlerine göre seçim yapmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim yorumun için. Şuanda s8 ile mate 10 pro arasındayım. S8i video performansı yüzünden düşünüyorum, bakalım hangisi kısmet olursa.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)