User Tag List

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
167 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Samsung S4 - S3 / İphone 5 Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 5 200 dolardan s4 ise 250 dolardan satılıyormuş yurt dışında fiyatı yüksek olacak galiba ilk çıktığında

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    S4 mayıs civarı gelecek deniyor.. Fiyatı da 2000 bandında olur herhalde. Açıkçası bir telefona 1200-1300'den fazla vermeyi düşünmüyorum. Muhtemelen bu yakınlarda gidip bir S3 alırım. S3-S4 arasındaki donanımsal farklılığın çok fazla canımı sıkmayacağını umuyorum..

cem_subasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi s3 te donmalar kasmalar oluyo diye duydum oyuzden bende pek güvenemiyorum note2 alıcaktım oda buyuk geldi biraz s3 te böle şeyler duydum arkadaşlardan s4 te ikisinin tam ortası olduğu için onu bekliyorum inş umduğum gibi olur
    CUP Edition

Finansinvest

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S4 mayıs civarı gelecek deniyor.. Fiyatı da 2000 bandında olur herhalde. Açıkçası bir telefona 1200-1300'den fazla vermeyi düşünmüyorum. Muhtemelen bu yakınlarda gidip bir S3 alırım. S3-S4 arasındaki donanımsal farklılığın çok fazla canımı sıkmayacağını umuyorum..
    S4 gelcek bolca cekirdekle ucucaz sanan arkadaslar var ama gulun dikenine gelirsek enerji ihtiyacindan dolayi pil omru cok daha az olacaktir

ayrica heryere ayri donanim satilmayacakmis TR pazarina az cekirdekli modelde gelebilir vs..
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada 680 eurodan sürülecekmiş piyasaya. İp5 de ilk çıktığında 680 eurodan sürüldü piyasaya. Türkiyede de 2bin altı almayacak demek ki.
    Instagram: mutusgarage

gurcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alin bu boktan samsunglari (benim gibi) ondan sonra da elinizde bozulsun gitsin.

Su an samsung gizli tutuyor ama neredeyse tum s3 ve note2 lerde SDS yani sudden death syndrome var. kernel seviyesinde olusan bir bug emmc leri etkiliyor ve telefon tamir edilemez sekilde bozuluyor.

2 gun arayla benm note2 ve esimin s3 gitti. (gecen cuma ve pazar). Hersey silindi gitti.

Diyecegim odur ki, Samsung a verecegniz para yerine gidin baska cihazlara bakin, mesela google nexus 4 olsun.

Note2 ve s3'u olanlar da google play den emmc check yazilimini indirsinler, eger "insane chip" yaziyor ise hemen backup alsinlar, bir de yedek telefon alsinlar. Yakin zamanda patlayacak o telefon.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S4 gelcek bolca cekirdekle ucucaz sanan arkadaslar var ama gulun dikenine gelirsek enerji ihtiyacindan dolayi pil omru cok daha az olacaktir

ayrica heryere ayri donanim satilmayacakmis TR pazarina az cekirdekli modelde gelebilir vs..
    Açıkçası hız benim için çok çok çok önemli değil.. Blackberry'den hızlı, iphone ile aynı seviyelerde olsun kafi. Tıklama sonrası response anındaki milisaniyelik gecikmelerin S3 te x S4'te x-y olması çok etkilemeyecek beni.. Pil ömrü ise önemli, gün içinde en çok what's app ve twitter kullanırım ve bu kullanım şekli ile en az sabahtan akşama kadar şarjının dayanmasını isterim.. Birkaç milisaniye hızlı olsun diye şarjdan fedakarlık etmek istemem..

Fotoğraf kalitesi S3'te son derece tatminkâr.. Eye Scrolling gibi özelliklerin S3'e de geleceği söyleniyor..

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı gurcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alin bu boktan samsunglari (benim gibi) ondan sonra da elinizde bozulsun gitsin.

Su an samsung gizli tutuyor ama neredeyse tum s3 ve note2 lerde SDS yani sudden death syndrome var. kernel seviyesinde olusan bir bug emmc leri etkiliyor ve telefon tamir edilemez sekilde bozuluyor.

2 gun arayla benm note2 ve esimin s3 gitti. (gecen cuma ve pazar). Hersey silindi gitti.

Diyecegim odur ki, Samsung a verecegniz para yerine gidin baska cihazlara bakin, mesela google nexus 4 olsun.

Note2 ve s3'u olanlar da google play den emmc check yazilimini indirsinler, eger "insane chip" yaziyor ise hemen backup alsinlar, bir de yedek telefon alsinlar. Yakin zamanda patlayacak o telefon.
    Sana fbook'ta da yazdım işine gelmedi cevap vermedin.

600TL ucuza garantisiz alırken iyide bozulunca mı kötü? Alsaydın garantili hiç bir problem yaşamazdın.

Ayrıca gmail hesabın ile yedekleseydin hiç birşeyin kaybolmazdı.

Kuru lafla boklamayın burada.

Çok sevdiğin iyi bildiğin Subaru 2.5 STI'lar orjinal halde patır patır motor kırıyordu insanlar sonra forgedledi o zaman subaru'da 5 para etmez.

Teknoloji işinin içindesin iyi bilmen lazım ama canın yanmış sallayıp duruyorsun almayın uzak durun her üründe her şeyde problem yaşanabilir

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yürü be lowwww

valla s3 lerdeki bu olay çıktığında eşime dostuma söyledim cihazlarını getirdileri siyah kernel diye bişi yükledi biraderim ve o riski tamamen kaldırdık ortadan.

gürselimmm Note2 yi verdiğim otel odasındaki gecemizi hatırlıyorumda hiç böyle demiyodun fenaa aşık olmuştun cihaza

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    samsung s3 kullaniyorum, ve dibine kadar kullaniyorum.

icinde amiga emulatoru bile yuklu benimkinin. Takilma filan yok.
    Pilin cikarilabilir olmasi cok guzel, bende cinden aldigim yedek pil de var, charging station da var. catir catir kullaniyorum.

Yalniz bence buyuklugu kullanissiz, tek elle kontrol edilemiyor. Araba kullanirken filan izdirap oluyor. Bende her turlu gesture programi var, anca oyle idare ediyorum.

Ayrica samsung un Turkiyedeki servis agi ve kalitesi rezalet.
    Bunlari goz onunde bulundurmanizi tavsiye ederim.
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Peki bu cihazı almak iin en uygun yer neresidir?

Vatanda haftasonu kampanya olduğu söyleniyor, keza bazen teknosada da oluyormuş.. En uygun fiyata doğru düzgün bir garanti ile nereden alabilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir?

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xperia Z ve HTC One'da düşünebilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Vatan'da nerdeyse her hafta sonu %25 indirim oluyor.

Haftasonları tekno marketlerin sitelerine bakmak lazım

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niye inatla ip5 dışında şeyler düşünüyosunuz hem dayanıklı hem kullanımı kolay hem boyutu mükemmel..

yıllardır iphone kullanırım daha hiç bozamadım..

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 sorum var.
    1.s4 boyut olarak iphone4sten sonra uzermis?(***** giydigimiz kotlar fln dar. cebe sigmama olurmu?)
    2. s4 mini ozellik olarak normal s4ten farklimi olucak?(s3 ve s3 mini arasinda daglar kadar fark var)
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı therev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sorum var.
    1.s4 boyut olarak iphone4sten sonra uzermis?(***** giydigimiz kotlar fln dar. cebe sigmama olurmu?)
    2. s4 mini ozellik olarak normal s4ten farklimi olucak?(s3 ve s3 mini arasinda daglar kadar fark var)
    Cebe sığıyor tabi biraz daha büyük ama rahatsız etmez, almadan denersin en azından

s4 mini özelliklerini bilmiyorum ama s3'te ki gibi yaparlarsa aynı olmaz.

S3 mini sadece görsel olarak s3'ün ufağıydı, donanım olarak farklıydı.

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bb işletim sisteminden sonra android üzer düşüncesindeyim ios ile devam edebilirsiniz aslında .

gurcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana fbook'ta da yazdım işine gelmedi cevap vermedin.

600TL ucuza garantisiz alırken iyide bozulunca mı kötü? Alsaydın garantili hiç bir problem yaşamazdın.

Ayrıca gmail hesabın ile yedekleseydin hiç birşeyin kaybolmazdı.

Kuru lafla boklamayın burada.

Çok sevdiğin iyi bildiğin Subaru 2.5 STI'lar orjinal halde patır patır motor kırıyordu insanlar sonra forgedledi o zaman subaru'da 5 para etmez.

Teknoloji işinin içindesin iyi bilmen lazım ama canın yanmış sallayıp duruyorsun almayın uzak durun her üründe her şeyde problem yaşanabilir
    Özgür herkese cevap verdim. Güvenlik nedenleri ile fihristimi yedeklememiş olamaz mıyım? Ayrıca bu işin garantili garantisiz diye bir şeyi yok, Samsung zaten bu boku bildiği için rezil olmamak için zaten kendisi değiştiriyor, garantide vs. sorun yok.

Gelelim Subaru konusuna, Ben hiçbir zaman 2.5 sti muhteşemdir vs demedim, nereden çıkardın? Ej257 ilk çıktığından beri peynir gibi sekman kanalına sahipti. Hiçbir zaman durup dururken ECU da bir problem olup da motorları kırılmadı. Sekman kanalı kırıldı ve standart kullanılan hiçbir ej257 durup dururken de kırılmadı. Samsung boku direk yazılımla bile donanım bozuyor.

Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yürü be lowwww

valla s3 lerdeki bu olay çıktığında eşime dostuma söyledim cihazlarını getirdileri siyah kernel diye bişi yükledi biraderim ve o riski tamamen kaldırdık ortadan.

gürselimmm Note2 yi verdiğim otel odasındaki gecemizi hatırlıyorumda hiç böyle demiyodun fenaa aşık olmuştun cihaza
    Cihaz elim ayağım olmuştu Muştu. Şimdi en gerekli zamanında bozuldu gitti. Sıçarım öyle alete verecem Ersine o uğraşsın şimdi de...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Subaru'dan devam edelim 2.5'leri seviyorsun demek istemedim yanlış yazmışım yani genel olarak Subaru markasını seviyorsun oradan örnek verdim.YAni orada demek istediğim adam deli gibi arge yapıp motor üretiyor o bile sıkıntı yaşatabiliyor, yazılımda mı problem çıkmıcak

Garantili olsa da olmasada telefonun bozulucak ama sinir stres sahibi olmucaksın vericeksin servise sıfırını vericekler.

Abicim güvenlik nedeniyle yedeklemediysen farklı yollar dene, ben bilgisayarımda ki dosyaları da telefonumda ki dosyaları da farklı yerlere yedekliyorum çünkü hiç bir cihaz bozulmaz değil.

Tamam böyle bir problem can sıkıcı ama bu çıktığından beri biliyorum ve çözümü de mustunun dediği gibi farklı kernel yüklemekten geçiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)