User Tag List

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
251 sonuçtan 248 ile 251 arası

Konu: Turkcell ? Avea ? Vodafone ? Memnuniyetleriniz ve Şikayetleriniz

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birkaç ay önce bende yazmıştım soruşturmuştum burda ; sonuçta 13 yıllık turkcell müşteriliğimi bırakarak ( numara değiştrerek ) vodefone geçtim.
    hemde 100 tl gibi bir rakama özel numara alarak...

1 aydır hiçbir yerde problem yaşamadım.
    turkcelde ödedim rakamın neredeyse yarısına aynı şeyleri vaad ediyorlar..
    médiocrité partout

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell'in fahiş fiyat politikası yüzünden 2003 ten beri sahip olduğum hattımı TT prime 10gb ye taşıdım 1000 dk 1000 SMs 49 tl prime ayrıcalık lari var 3 ay boyunca ispark ücretsiz vs 3 ay boyunca da 30 gb hediye He bazı yerlerde turkcell kadar çekmiyor ama olsun turkcell 3 gb 1000 e 1000 70 tl cekti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende turkcell kullanıcısıydım koç çalışanlarına özel vodafoneda redli 15plus paketi vardı 2000dk 15gb internet fizy ve instagram kotadan gitmiyordu. Ancak değil 15 100gb bile verse randımanlı kullanılmadı. Aramalarda hep kopma hep bi saçmalama. Ankaranın göbeğinde oluyor bunlar bilenler bilir bahçelievler 7.caddede kafede aşağı katta lavabo kullanmak isterseniz telefon aracılığıyla rahatsız edilmiyorsunuz. Kısaca 3 kişi vodafone geçmiştik. 7. günün sonunda hepimiz tekrar turkcelle döndük.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MyDoNoSe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende turkcell kullanıcısıydım koç çalışanlarına özel vodafoneda redli 15plus paketi vardı 2000dk 15gb internet fizy ve instagram kotadan gitmiyordu. Ancak değil 15 100gb bile verse randımanlı kullanılmadı. Aramalarda hep kopma hep bi saçmalama. Ankaranın göbeğinde oluyor bunlar bilenler bilir bahçelievler 7.caddede kafede aşağı katta lavabo kullanmak isterseniz telefon aracılığıyla rahatsız edilmiyorsunuz. Kısaca 3 kişi vodafone geçmiştik. 7. günün sonunda hepimiz tekrar turkcelle döndük.
    şağısı yine iyiymiş. Nişantaşında zemin katta dükkanın içinde çekmiyor Turkcell -1 olsa eyvallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)