User Tag List

Sayfa 4/14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
251 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Turkcell ? Avea ? Vodafone ? Memnuniyetleriniz ve Şikayetleriniz

semih1469 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcellden diğer operatörlere kesin geçmeye karar verdim en azından düşündüğüm paketler kontratlı değil olmadı 1 ay sonra tekrar dönerim Ama Avea'mı Vodafone mu Birde internette 1GB diyip 100 mb dan sonra hızı düşüyormu kesin öğrenmek lazım öyleyse eğer saçmalamışlar.

ali_utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kurumsal olarak yıllarca Avea,bir yılda vodafone kullandık.fiyatlar uygun yalniz arazide telefon çekmiyor.E durum boyle olunca da ucuz olmasının bı esprisi kalmıyordu

şirket hatlarını Turkcell e taşıdım.Musteri temsilcimle hatlara ufak bı ayar verdik.Mesela ofis icinde Calisan elemanın internetini kapattırdım,gecen aylarda faturaya yansıyan ortalama 10 tl lik internet kullanım ucreti kesildi.Kimininkine sms paketi aldım.tam istediğim kombinasyon oldu

Şahsi hattim da Turkcell.1200 dk heryone - 1 gb internet -iPhone ortalama 250 civarı geliyor.avantajlarindan dolayı fiyatına katlanıyorum.
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmeti ben 3 boy geçiyorum ahmet aliye 2 boy geçiliyor ali veliyi 5 boy geçtiğine göre benim evo 8 im var

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende avea kullanıyorum.Ayrıca sinyal sorunundanda bıktım.22 liraya 350 dakika , 1000 sms paketi var , ama ay içerisinde 1 tane bile sms atmışlığım yok.Hangi akla hizmet sms kampanyalı hattı aldıysam oda ayrı bir salaklık tabi Şimdi ben bu hattı kapattırmak istesem veya turkcele geçsem , herhangi bir ücret ödemek zorunda kalır mıyım avea'ya ? ( Hat 1 senelik)

Şu hatta gözüme çarpmıyor değil hani.

Yıldız 15 Paketi - TURKCELL
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

cagri-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell gerçekten geçiriyor, herhangı bır uyarıvs de yok. Ben avea kullanıyorum uzun suredır ve suanda mesela yenı bı pakete gecmem ıcın aradılar herhangı bır taahhut olmadan eskı musterı oldugumdan. Daha oncekı pakedımde 52 tl öduyordum 400 dk heryone 2000 dk avea ıcı ve 1 gb ınt vardı su anda 500 dk heryone 3000 dk avea ıcı ve 2 gb ınternetım var aydada 35 tl oduyorum. Benı arayıp bu paket daha uygun ve avantajlı dıyerek gecırdıler. Kaldıkı ben eskı pakedımde daha fazla para oduyorken, şahsen cok sasırdım.

ENG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben iki yillik avea cilesinden sonra bu sabah itibariyle vodafone gectim 500dk 1000sms 1gb int 23 tl. Avea cekim sorunu yasadim sadece fiyati cok uygun diye vazgecemedim ama vodafone da fiyati geri cekti bu paketle. Ilk gun izlenimim cekim basarili net speed test 4mbit ortalama
    ENGİN HOCA

kamildogan.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım bu arkadaşın ben oluyorum Evet bende 3 yıla yakın zamandır vodafone kullanırken yaklaşık 4 aydır Turkcell e geçiş yaptım. İnternet hızı olsun çekim gücü olsun o çok iyi. Ayrıca ay sonunda da hiç üzmüyor. Fatura neyse o geliyor. Çok memnunum

Alıntı krscan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vodafone kullanıyorum yaklasık 10 yıldır buldugum ilk fırsatta turkcell'e gecicem. Şuan benim anladığım eski müşterilerin operatörler için bi anlamı yok yeni müşteri onlar için daha cazip doğal olarak da kampanyalar genelde yeni müşterilere yönelik. Bi arkadaşım vodafone'den turkcell'e geciş yaptı benim tarifemle neredeyse aynı, hızlı bir interneti var buna karşın benim faturamın neredeyse yarısını ödüyor.

Tekos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 14 sene Turkcell kullandım,inanılmaz paralar ödedim.Eskiden paketler vs. yoktu.
    En son Turkcell'de ödediğim ücret çok artınca gold plus pakete geçmek istedim , 1 yıl taahhüt isteyince sinirlendim ve Avea'ya geçtim o gün bu gün kafam rahat 62tl. ödüyorum.Bazen hat kopuyor,otobanda çekmiyor ama şehir içinde hiç problem yok.Yazık günahmış o verdiğim paralar.
    Vodafone'da iyi bir alternatif olabilir.

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende avea kullanıyorum.Ayrıca sinyal sorunundanda bıktım.22 liraya 350 dakika , 1000 sms paketi var , ama ay içerisinde 1 tane bile sms atmışlığım yok.Hangi akla hizmet sms kampanyalı hattı aldıysam oda ayrı bir salaklık tabi Şimdi ben bu hattı kapattırmak istesem veya turkcele geçsem , herhangi bir ücret ödemek zorunda kalır mıyım avea'ya ? ( Hat 1 senelik)

Şu hatta gözüme çarpmıyor değil hani.

Yıldız 15 Paketi - TURKCELL
    Valla kardeş bende çok uzun süre Turkcell kullandım geçmediğim denemediğim paket kalmadı.Hiçbir paketin sonunda sölendiği tutar gelmedi faturama.50 tl lik paket alıyorsun 80 90 geliyor,100tl lik alıyorsun 150 geliyor belkide varsa 150 tl lik alsan 200 tl gelicek.
    Turkcell tamamen düzmece,bu geçmeyi düşündüğün pakette seni yanıltmasın yani.Ne paketlere geçtim hep aynı konuşmayı yaptım güya paketi aşmışım ama mesaj falan yok.Paketi aştıktan günler sonra mesaj geliyor aştınız diye e tabi o günler içinde habersiz olarak konuştukların sana girmiş oluyor.
    Avea kullanıyorum anında biter bitmez haber geliyor ve 6 aydır kullanıyorum sadece aldığım ay paketi aşmışım ve paket sürem her yöne 500 dk.Turkcell kullanırken 750 dkydı bunun yarısı kadar gitmiyordu.
    Defalarca öperatörle kavga ettim hep bir laf cambazlığı falan.Napıcaksın elden bişey gelmiyor.
    Hak hukuk bilsem şikayet edicem ama işte klasik her insan gibi uğraşmak istemiyorum
    Aveaya geçtikten sonra neden daha önce vodafone veya aveaya geçmemişim ne kadar malmışım dedim kendi kendime!
    Gayette güzel çekiyor ediyor ne internette nedebaşka bişeyde asla sorun yaşamadım aveada ama vodafone u bilmiyorum.
    SUBARU TECNICA INTERNATIONAL

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vodafone 500 dk 5000 sms 500 mb 35 tl + bişiler = 37 ödüyordum

Avea 500 dk 1000 sms 1 gb 23 tl kampanyasına geçtim kontörlü yapıp hattımı

TayfunS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avea kullanıyorum 2 sene olacak nerdeyse. 1.5 senedir faturalı hattım var her yöne 1000 dakika. Dakikalar bitmiş uyarı mesajı falan yok sırf ondan 40 lira. İnternet paketim yoktu bişey lazım oldu 40 mb kullanmışım 90 lira da ordan girdi mi. mhp nin 40. yılı kutlu olsun. Bi kaç aya vodafone ya da turkcele geçmeyi düşünüyorum

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell gerçekten çok pahalı, ama en iyi hizmeti de operatörler arasında o sunuyor.

Vodafone'da 1gb net + 1000 sms + 500dk konuşmalı bir paket vardı gençler için, ona geçmeyi düşünüyorum bakalım, umarım pişman etmez.
    Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben şu an Kamu eko paket 600 dk 29 TL, Kamu 1000 SMS 5 TL, Kamu 1 GB sınırsız internet 19,9 TL lik 3lü paket kullanıyorum. toplamı 53,9 TL...

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vodafone kullanıyorum son derece memnunum. 2 senelik üyeyim tahminimce. 10 tlye sınırsız internet ğaketim var şuanda yok iptal etsem yanarım Bir tek interneti yavaş 3gyi açsamda video izleyemiyorum seri şekilde bayağı bekliyorum. Fiyat olarak harika yoksa, 500 dk her yöne, 5000sms sınırsız internet 35-40 tl arası ödüyorum.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vodafone kullanıyorum son derece memnunum. 2 senelik üyeyim tahminimce. 10 tlye sınırsız internet ğaketim var şuanda yok iptal etsem yanarım Bir tek interneti yavaş 3gyi açsamda video izleyemiyorum seri şekilde bayağı bekliyorum. Fiyat olarak harika yoksa, 500 dk her yöne, 5000sms sınırsız internet 35-40 tl arası ödüyorum.
    İnternet kullanımı olarak 1gb geçmiyorsan bu paket işine yarar belki, gerçi muhtemelen biliyorsundur ama, yine de paylaşayım, işine yarayan başka birileri çıkar belki.

Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet kullanımı olarak 1gb geçmiyorsan bu paket işine yarar belki, gerçi muhtemelen biliyorsundur ama, yine de paylaşayım, işine yarayan başka birileri çıkar belki.

Benim sağım solum belli olmuyor Gerek yok şimdi turkcelldeyken internetten çok çektim Sınırsız iyidir 10 tl fazla olsun kafam rahat olsun Birazda hızlı olsa harika olacak o Ümit Erdimin reklamları falan hikaye ben avcıların göbeğinde video izleyemiyorum
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

semih1469 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben iki yillik avea cilesinden sonra bu sabah itibariyle vodafone gectim 500dk 1000sms 1gb int 23 tl. Avea cekim sorunu yasadim sadece fiyati cok uygun diye vazgecemedim ama vodafone da fiyati geri cekti bu paketle. Ilk gun izlenimim cekim basarili net speed test 4mbit ortalama
    Bende Avea veya Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum ikisininde kampanyası hemen hemen aynı.. Vodafone daha iyi diyorsanız geçicem yorumlarınızı bekliyorum

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell kullanıyordum internetsiz olarak ortalam bri konuşma ile 50-60 tl den aşağı fatura ödemiyordum.
    Sonra baktım internet yok bişey yok geçiriyorlar Vodafone'a geçtim. 20 tl ye 250 dk konuşma 250 dk internet verdiler
    30 tl den aşağı fatura ödemedim her ay yüksele yüksele fatura geliyordu.
    Ulen dedim yetti artık. aveada bir kampanya yakaladım.

Şimdi 30 tl ye 500 dk konuşma + 2,000 sms + limitsiz internet (2gb üzeri hızı düşüyor ama her gün saatlerce kullanmama rağmen daha aşamadım 1,5 gb de kalıyorum)

Aylardır Avea kullanıyorum ne internetinde bir yavaşlama ne faturada geçirme ne de çekmediği bir yer var.
    Çok memnunum. Boşu boşuna o kadar para dökmüşüm diğer operatörlere.
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 aydır avea kullanıyorum bunun son 7 ayı faturalı.
    500 dk 5000 sms sınırsız internet (1 GB hız sınırlı) vs vs paket 20 tl vergisiydi arayanıbil servisi filan 22 tl ödüyorum toplamda,kullandığım dışında hiç bi fark yok faturada.

benim bulunduğum ortamlara göre aveanın 3G çekim alanları %95, sıkıntı yaşadığım çok nadirdir; bunlardan biride istanbuldaki evim.apartmanın girişinde asansörün kapısına kadar 3G sıkıntısız bağlanıyor,en üst kata eve çıkınca 3G çok çok az çekiyor.bazen çileden çıkartıyor tabi bu durum ama onun dışında sıkıntı yok.internet dışında telefon çekmemesi yaşamıyorum zaten çok absürtik yerler olmadıkça. 3G internetide gayet hızlı bence.

FATİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her yöne 2.000 dakika
    her yöne 2.000 sms
    2 gb internet

bu vodafone'un aylık red mini tarifesi ve 12 ay taahhütlü. fazlasıyla yetiyor bana. üyeliğinizi yaptırınca 50 tl'lik hediye çeki veriyorlar, ben s3'e sağlam bi kılıf almıştım. kalan bakiyelerinizin tamamını öğrenmek için "OZET" yazıp 7000'e mesaj gönderiyorsunuz, ücretsiz. anında ne kadar süre, sms ya da gb kaldığını öğreniyorsunuz.

vodafone'un herşeyi iyi hoş da antep'in merkezinde dahi asansörde hat gidiyor, yakışmıyor.
    . . . audi . . .
    Vorsprung durch Technik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)