User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Telefon tavsiyeleriniz (düşünceleriniz, deneyimleriniz, önerileriniz)

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla dünya varmış neredeyse tam 1 haftayı doldurcam Galaxy S5 ile İphone 4'ten sonra resmen telefon kullandığımı hissettim ne donma var ne kasma birde teknosa'da sigorta yaptırdım kafam rahatladı
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

gkhnyds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Note 4 Edge kullanıyorum bayadır kesinlikte tavsiye edebilirim.
    Yan bildirim ekranını kişiselleştirdiğiniz zaman çok işe yarıyor.
    ekranı kapatmadan diğer uygulamaları kullanabiliyorsunuz vs.

işletim sistemi ios'a göre karışık alışmak zaman alıyor ama ios kadar stabil değil malesef. ( yaklaşık 2 sene ios kullandım )

kalem özelliği, sensör özellikleri, sağlıklı yaşam uygulamaları, fotoğraf kalitesi tercih sebebi olabilir.
    tsi

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2g beri 6 ya kadar iphone kullanan birisiyim, sonrasinda one m8 e gectim.sanirim.benim yorumum biraz gecerlidir
    kullanmış olman ve kendine uygun bir seçim yapmış olmandan dolayı yorumuna saygı duyuyorum,
    genelde insanlar kullanmadan fanatik yorumlar yapıyorlar.

herkes markadan önce ihtiyaçlarına cevap verebilecek aleti imkanları dahilinde bulup almalı,
    benim için + kriter başkası için önemsiz olabilir vs.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes yorum belirtmiş bende kendimce bir yorum yapayım.

İlk olarak direk belirtilmiş İtunes zorunluluğu. Bu genelde bir sorun olarak ortaya sürülse de, İtools gibi yardımcı bir program kullanılarak sürükle/bırak mantığıyla müzik, resim, video atılabiliyor. Tabi bu ek program olduğundan Android gibi tak/at mantığı yok. İllaki İtunes ve İtools yüklü olması gerek. Kimine göre eksidir, kimine göre artı. Benim için çok sorun teşkil etmediğinden, daha doğrusu artılarından dolayı bunu önemsemiyorum.
    iPhone, çoğu zaman bir çok Android cihazdan stabildir. Bu kapalı işletim sistemi olmasından dolayı da kolay kolay değişmez. Eğer kasmayan, donmayan Android cihaz istiyorsanız da bu Nexus serisi olmalı. Tabiki diğer Androidlerin hepsi kasıyordura getirmeyelim bu sözümü. Android tarafında şuan bana göre Sony Z3,HTC M8-M9 ve LG G4 çok çok iyi ancak hepsinin eksisi var. Z3 sanıldığı gibi tam su geçirmez bir cihaz değil.İçi sadece silikon kaplı.Silikon çürüdükten sonra anlamı yok Ki zaten su yüzünden garantiye girmeyen bir sürü cihaz var. Ancak Sony, Z3'teki batarya performansıyla çok önde şuan bir çok telefondan.HTC'nin de her zamanki gibi kamera eksiği ön planda eğer kamera çok önemliyse rakiplerine göre eksi durum bu.G4, çok çok iyi kamerasına göre bataryası vasat denebilecek düzeyde.
    Bu zamana kadar Sony,Samsung,Apple,HTC, LG Nexus gibi bir çok telefonu kullandım.En uzun süreli iPhone kullandım. Çünkü kullanım rahatlığı var benim için.
    Özellik olarak artık zaten her Amiral Gemisi denen modeller belli bir seviye donanımı aşmış durumda. O yüzden bence iOS mu Android mi onu seçin, sonrasında ise sizin için neyin önemli olduğunu ön plana çıkartarak telefon seçimi yapın.
    Benim tavsiyem Z3 olabilir anca ömrünü çok uzun görmüyorum çünkü üstüne Z3+ çıktı şimdi de Z5 haberleri geliyor. M9 diyeceğim ama bunu Tr'den almayın yurtdışı 1600 seviyelerinde bulabilirsiniz ve 1 sene garantisi geçiyor burda.G4 bataryadan kaybediyor şuan için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekleme : En son kısmı Android için yazmıştım. Eğer aceleniz yok ise bence kesinlikle 6S olacak modeli bekleyin. Her açıdan çok daha iyi gelecek ve ömrü şuan aldığınız için ortalama 3 sene olur.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    z3 e o paraya gerek yok. z2 al , uzun süre kullanirsin sikintisiz. suya toza darbeye dayanikli olmasi da cabasi.

ER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung iyidir ama işletim sistemini yok güncelliyim ,foto biriktirim , uygulama cöplüğü olsun derseniz telefon anasayfadan öteye gitmiyor
    ERTUĞRUL ÇİÇEK - JAPAN - JAPANESE LOVERS

_FrKn_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En az ısınan telefon hangisidir acaba.
    G2 kullanıyorum bu havalarda gerçekten sıkıntı oluyor ısınma problemi.
    Bu da alırken dikkat edilecek önemli bir etken bence.

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla iphone tek geçerim.. Androidte hangi makinayı kullanırsan kullan bi şekilde kasmayı başarıyor.
    Tango-1 never dies.

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone bayaaaaaaaaa ii

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _FrKn_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En az ısınan telefon hangisidir acaba.
    G2 kullanıyorum bu havalarda gerçekten sıkıntı oluyor ısınma problemi.
    Bu da alırken dikkat edilecek önemli bir etken bence.
    Şuan özellikle S810 kullanan tüm telefonlar ciddi şekilde ısınıyor. Bütün amiraller belirli seviyede ısınıyor. Hele ki 3G/H+'ta kullanırsanız ciddi şekilde ısınır. Isınmayan yok desek yeri var. Özellikle metal tasarıma geçildiğinden beri daha çok hissedilir oldu tek fark bu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Z3 ile arkadaşımın yaşadığı deneyim:

"SONY XPERİA Z3 Su geçirmez. KOCA BİR YALAN………………………

Mayıs ayında Vodafone aracılığı ile aldığım telefonun üzerine bir bardak su döküldü ve açılmaz hale geldi. Öncelikle sudan kaynaklanmayacağını düşündüm, zira telefon 1,5 metreye kadar tatlı suya girebiliyor ve çalışabiliyordu (!) ya da reklamlarında bu şekilde belirtiyorlardı. Telefonumu Sony Eurasia firmasının çalıştığı Teleservice firmasına kendim bizzat giderek teslim ettim ve sorunumu ilettim. Yaklaşık bir hafta sonra telefonuma bir mesaj geldi. "3221300760 numaralı cihazınızın işlemleri tamamlanmıştır. Teslim etmiş olduğunuz ön büromuzdan gelip alabilirsiniz" Müthiş dedim 25 gün süre veriyorlardı 1 hafta içinde çözüme kavuşturuldu. Büyük bir heyecan ile ön büroya gittim. Telefon geldi, yetkili kişiye telefonumun nesi olduğunu sordum, verdiği cevap su almış olduğundan yapılamıyor oldu. Anakart değişmeli onunda fiyatı 1500 Tl civarı şeklinde bir baştan savma cevap verdi.
    1. Su geçirmez diye satılan 2.500 TL lik telefon bir bardak su ile çalışmaz hale geliyor.
    2. Servis bir bildirimde bulunmadan telefon yapılamaz diyor.
    3. Telefonunuzn işlemleri bitti gelip alabilirsiniz şeklinde mesaj gönderiliyor Teleservis tarafından gittiğimizde güya biz aranmışız, tamirat konusunda kabul etmemişiz seklinde yalan beyanlarda bulunuluyor. Ve kullanıcı hatası efendim diyip gitmemiz isteniyor.
    SONY gibi bir firmadan bu performansı beklemediğimi açıkça belirtmek istiyorum. SONY hala reklam yapıyor su geçirmiyor toza dayanıklı hala insanları kandırıyorlar.
    Şimdi tüketici mahkemesine başvuruyor olacağım. İki bin Türk lirasından fazla verdiğim telefonu ancak 2 ay kullanabildim.

SONY XPERİA Z3 Su geçirmez. KOCA BİR YALAN……………………"
    Okumadan imzalamam.....

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Z3 ile arkadaşımın yaşadığı deneyim:

"SONY XPERİA Z3 Su geçirmez. KOCA BİR YALAN………………………

Mayıs ayında Vodafone aracılığı ile aldığım telefonun üzerine bir bardak su döküldü ve açılmaz hale geldi. Öncelikle sudan kaynaklanmayacağını düşündüm, zira telefon 1,5 metreye kadar tatlı suya girebiliyor ve çalışabiliyordu (!) ya da reklamlarında bu şekilde belirtiyorlardı. Telefonumu Sony Eurasia firmasının çalıştığı Teleservice firmasına kendim bizzat giderek teslim ettim ve sorunumu ilettim. Yaklaşık bir hafta sonra telefonuma bir mesaj geldi. "3221300760 numaralı cihazınızın işlemleri tamamlanmıştır. Teslim etmiş olduğunuz ön büromuzdan gelip alabilirsiniz" Müthiş dedim 25 gün süre veriyorlardı 1 hafta içinde çözüme kavuşturuldu. Büyük bir heyecan ile ön büroya gittim. Telefon geldi, yetkili kişiye telefonumun nesi olduğunu sordum, verdiği cevap su almış olduğundan yapılamıyor oldu. Anakart değişmeli onunda fiyatı 1500 Tl civarı şeklinde bir baştan savma cevap verdi.
    1. Su geçirmez diye satılan 2.500 TL lik telefon bir bardak su ile çalışmaz hale geliyor.
    2. Servis bir bildirimde bulunmadan telefon yapılamaz diyor.
    3. Telefonunuzn işlemleri bitti gelip alabilirsiniz şeklinde mesaj gönderiliyor Teleservis tarafından gittiğimizde güya biz aranmışız, tamirat konusunda kabul etmemişiz seklinde yalan beyanlarda bulunuluyor. Ve kullanıcı hatası efendim diyip gitmemiz isteniyor.
    SONY gibi bir firmadan bu performansı beklemediğimi açıkça belirtmek istiyorum. SONY hala reklam yapıyor su geçirmiyor toza dayanıklı hala insanları kandırıyorlar.
    Şimdi tüketici mahkemesine başvuruyor olacağım. İki bin Türk lirasından fazla verdiğim telefonu ancak 2 ay kullanabildim.

SONY XPERİA Z3 Su geçirmez. KOCA BİR YALAN……………………"
    Yocam kapaklardan biri biraz açık kalmış olabilir mi? bird onun bir test yöntemi vardı ama hatırlayamadım. Bazı ürünlerde ufak tefek acıklıklar olabiliyor. Ben 6 ay boyunca girmediğim deniz ve havuz kalmadı. En son kardeşime verdim ekranını kırdı 1 bardak su ile normal telefonların bile bir coğu bozulmaz.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Lg g2 kullanıcısı olarak

Android de Lg G4
    Ios da iphone 6 ios güncelleme dolayi 5 5sler çöp oldu

G4 eline su dokebilecek tek rakip htc m9 ama G4 yaklasamaz bence.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süre kullanıcaksann ve bütcen varsa az daha sabret ip 6s al. Ciddi fark olucak geçmiş modellerle öncelikle ram arttırılıcak ve uzun bir süre güncellemezler tekrardan. Param cebimde kalsın işim görülsün dersen lg g3(pili düşük. diğer özellikleri iyi) veya sony z2(kamerası çok iyi değil. pili baya iyi gidiyor.) falan olabilir.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Note4 tavsiye ederim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Merthan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LG G3 kullanıyorum ama kesinlukle Huawei Mate7 diyorum.
    Zamanında güvenipte almadığıma inanılmaz pişmanım,bana göre şuanda dünyanın en iyi telefonu.
    Hız ve batarya olarak daha iyi bi telefon olduğunu sanmıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iphone ve samsung kullandiktan sonra lg g3 aldim ve cok memnunum. Bataryasi yogun kullanimda bile yolda birakmiyor hafiza ful dolu kasmiyor kocaman ekrana ragmen kasasi yanlardan ve ustlerden tasmadigi icin cok kibar duruyor onde sagda solda tus yok knock code cok basarili bir ekran kilidi. Su olayi yok ama darbelerde dusmelerde daha bir hasar almadi biraz dikkatsiz kullanabiliyorum.
    Iphonun tasarimi hizi ve prestiji var fakat bana gore istedigin gibi kisisellestiremiyorsun. G3un basina bisey gelse gidip g4 alirdim arka kapagi deri olanindan

Ali Özdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone 4s 5 5s kullandım kız arkadasımada yenı cıktıgında iphone 6 aldım.Büyük telefondan hoşlanmıyordum o yüzden 6 almak istemedim.Sonrada işim gereği mecbur kalarak büyük bir telefon almam gerekiyordu ve değişiklik olsun diye samsung note edge aldım.İnanılmaz memnunum.İos sade ve çok dar işletim sistemi ben şahsen yıllarca yanıldıgımı anladım.Note edge tavsiye ederim çok kullanışlı ve şarj ömrüde iphonelara kıyasla çok daha uzun.
    Cvk Rs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)