User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: Telefon tavsiyeleriniz (düşünceleriniz, deneyimleriniz, önerileriniz)

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Note4 ve Xperia Z3 halen kafamda ikilem yapan telefonlar... Yani tüm telefonları eleye eleye sadece bunları bıraktım. 2side çok çok üstün. Canlı olarak 2sinide bi ara inceleme fırsatı bulursam inceleyip alıcam bi tanesini
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bi söylenti var; Mesele iPhone'larda hem facebookta gezinip hem müzik dinleyemiyormuşuz. Eğer böle bişey varsa iOS'u zaten eleyelim.
    kim demiş bunu

plus ta şarj problemi yok gibi bişey ama boyut bence fazla büyük 6 ideal (aslında 5 ideal)

kılıfsız kullanırsan 1 haftada çizersin onun dışında sapasağlam

3 senedir 5 kullanıyorum ekranı tuzbuz yaptım hala çalışıyor (du, gittim değiştirdim appledan gene 5 ile) bozmak imkansız ağır çalışma diye bir şey hayatta yok anca çok eski model telefona en son sürüm ios yüklersen o zaman ağırlaşır (misal iphone 4 + ios 8) ztn o telefonu da muhtemelen 4-5 senedir kullanmış olacaksın gider yenisini alırsın

parasını gözden çıkardıysan başka markaları düşünmeye gerek dahi yok

gkhnyds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam 7 ay boyunca z3 kullandım. Havuzda gopro ile yaptığım çekimlerde saatlerce suda çalıştım ancak su geçirmedi.
    yağ damladığı için bir kaç defa köpükle yıkadım musluğun altında.
    sizin durum tam bi şansızlık örneği bana kalırsa.
    ancak yine de sony 'nin değiştirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
    geçmiş olsun.
    tsi

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende yıllardır iphone kullanıcısıyım. bi süre g2 kullandım cok kurcalamayı sevmem orj hali ile kullandım ama belli bir süre sonra kasmalar yaşadım. genel olarak android tellerin belli bi süre sonra kastığı kanısındayım bir çok kişiden de öyle duyumlar aldım ios da bunu yaşamadım. 6+ ların batarya ömürlerinin iyi olduğunu söylüyolar ama büyüklük sıkıntı olabilir. apple derim ben

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone kullanıcısıydım , çıktığı gibi note 4 aldım bence müthiş bir telefon. Her özelliğini aktif olarak kullanıyorum ve aşırı memnunum. Diğerlerini de inceledim ama iyiki note 4 almışım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 senedir z2 kullanıyorum şişme kitlenme takılma vs olayları olmadı sadece tipi biraz sıradan onun dışında memnunum

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 yıl oldu z kullanıyorum bende nerelerden düşürdüm, denize havuza meraktan her yere soktum bişey olmadı masadan yere düştü ekranı çatladı.Su geçirmezlik için vakumla kapanıyormuş içinde ters basınçmı ne oluşuyomuş ondan çatlamalar olabiliyormuş Garantiden değiştiriyorlar felan dediler, aldığım Gold'a gittim saçma sapan ilgilendiler, sallama bir kağıda bir numara adres yazdı buraya götür baksınlar dedi dalga geçer gibi. Uğraşmadım kendim yaptırdım. Çok sağlam telefonlar gerçekten sonyler alınır ama Gold'dan kesinlikle alınmamalı

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan android stabil olarak HTC M8-M9,Xperia Z serisi vede Nexus cihazlarında çalışıyor onun dışında samsung gibi cihazlar alırsanız birkaç ay sonra şişmeler yaşarsınız.Onun için Pil konusunda Xperia Z serisi gerçekten tatmin edici stamina ultra stamina gibi modları var

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Lg g3 gibi bir makine var ve kimse bassetmemiş yaklaşık bir senedir kullanıyorum hız konusunda çoğu telefon eline su dökemez hatta g4 bile daha zayıf kalıyor.Eksik yanları nı söyleyeyim batarya çok uzun gitmiyor sabah alıyorum akşam takıyorum bazen gün arası bile taktığım oluyor bataryasını yenileyeceğim servisten sağlamlık olarak da pek güven vermiyor kenarları soyuldu ve ısınma sıkıntısından dolayıda ekranın sol üst köşesi sarardı servis komple dışını ve ekranını değiştireceğini söyledi dış kabını bekliyorum şu an ısınmayla ilgilide yeni versiyon ile güncelleyip ısınma sorununu ortadan kaldırma garantisi verdiler benim tek hatam ilk çıktığında koşa koşa gittim aldım her zaman ilk çıkan bir ürünü almayacaksın bunu öğrendim şu an alınan g3 lerde sıkıntı olmadığı söyleniyor onun dışında telefonum bir kere takılmadı kamerası da inanılmaz özellikle 4k video çekimi gece bile çok başarılı şu anlık kullanıyorum ama aklım samsun s6 da kaldı g3 le arasında pek bir fark olmasa da görüntüsü harika
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı CTG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim demiş bunu

plus ta şarj problemi yok gibi bişey ama boyut bence fazla büyük 6 ideal (aslında 5 ideal)

kılıfsız kullanırsan 1 haftada çizersin onun dışında sapasağlam

3 senedir 5 kullanıyorum ekranı tuzbuz yaptım hala çalışıyor (du, gittim değiştirdim appledan gene 5 ile) bozmak imkansız ağır çalışma diye bir şey hayatta yok anca çok eski model telefona en son sürüm ios yüklersen o zaman ağırlaşır (misal iphone 4 + ios 8) ztn o telefonu da muhtemelen 4-5 senedir kullanmış olacaksın gider yenisini alırsın

parasını gözden çıkardıysan başka markaları düşünmeye gerek dahi yok
    Ben de 3 yıla yakın sorunsuz kullandım aynı şekilde, kısa süredir de 6 - 64GB kullanıyorum gayet memnunum ios ile yola devam, 6 nın batarya dayanımı da gayet yeterli. Günde 2 saat telefon görüşmesi, bolca whatsapp ve surf ile 1 günü çıkarıyor net şekilde ki ios 9 daki eco modu ile daha da iyileşeceğini tahmin ediyorum.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    huawei ascend g7 nasıldır?

telefonu kırdım bugün acil almam gerek. oyun vs oynayan biri değilim. normal kullanımda takılıp durmasın yeter.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)