User Tag List

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
221 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum. Kullanıcılar tavsiye eder mi ?

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi 7 lansmaına birşey kalmadı bence acele etmeyin fiyatları illaki biraz daha düşecektir.
    Everyday I ** Çapulling!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 128 Seramik istiyorum Mi6' yı, şu an hepsiburada fiyatı 2000TL Note3 64' lük alıcam 1559 TL. O sebeple düşünüyorum. Seramik kasasından ötürü Mİ6' yı çok istiyorum fakat tercihimi Note3' den yana kullanacağım sanırım.
    mi noe 3 ü gg de cepporttan 1410a aldım perş günü bi bakın
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet 1 haftadır mi6 ile beraberim. Gerçekten mükemmel bir telefon kesinlikle tavsiye ederim

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi noe 3 ü gg de cepporttan 1410a aldım perş günü bi bakın
    Zam gelmiş sanırım abi, hızlı gönderi olduğu için hepsiburadadan alacaktım ama hepsiburadada farklı bir satıcı 1469 TL'ye satıyor, oradan alacağım sanırım. Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zam gelmiş sanırım abi, hızlı gönderi olduğu için hepsiburadadan alacaktım ama hepsiburadada farklı bir satıcı 1469 TL'ye satıyor, oradan alacağım sanırım. Teşekkürler.
    GG üzerinden cepportta 1390 liraya geldi %4 indirim çeki ile. Kendiliğinden verdi çeki. Ticari kredi kartınada peşin fiyatına 9 taksit yaptı boşuna 80 lira daha fazla vermeye gerek yok kap kulaklık ekran koruyucu falan alırsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GG üzerinden cepportta 1390 liraya geldi %4 indirim çeki ile. Kendiliğinden verdi çeki. Ticari kredi kartınada peşin fiyatına 9 taksit yaptı boşuna 80 lira daha fazla vermeye gerek yok kap kulaklık ekran koruyucu falan alırsın
    Yarın ya da bu akşam alacağım yüksek ihtimalle Cepport' tan. Mesajı yazarken baktım 1390' a düşmüştü GG' de. Hepsiburada' da dolar gibi fiyatı sürekli değişiyor özellikle Mi6' yı takip ediyordum. Sizin siparişiniz kaç günde ulaştı size?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende iphone 6s ten mi6 seramik 6gb ram 128gb lik versiyonuna gectim gayet memnunum migrostan 1999 tl ye aldim 2 yil delta servis garantisi var global rom lu

sansar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence alınabılecek en ıyı telefon eger telefon ile fotograf cekme merakınız varsa kesınlıkle m5s onerırım sony ımx rs 378 sensorune 1.55 mikron buyuklugune sahip kamera ve gece cekımlerınde pozlama ayarı yaparak profosyonel makına kadar detaylı cekımler yapabılırsınız dezavantaj olarak tek soyleyecegım kamerasında optık ımaj sabıtlemesı yok vıdeoları eger sabıt trıpot yada el gımbal varsa cok basarılı batarya ve pıl omru konusunda gayet tatmınkar ekranıda deltada 630tl ancak tahta kalede 150tl degıstırebılıyorsunuz vede dandık ekran dıye tabır edılen 23$lık urun kendı orjınal ekranıyla bırebır farkı yok
    http://www.youtube.com/watch?v=PkHp6...&feature=share
    /BMW E34 520i - 34 KHT 53 /http://i.hizliresim.com/j6Q9Mn.jpg
    /Renault Megane 3 1.5dCi - 34 FY 1679
    /Kia Cee'd 1.6 crdi - 54 PK 114

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sarj sureleri uzun oldugu için 4x ve 4a kullanıyoruz xiaomiden baska telefon kulanmam daha

İlker G.

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar camera benim için önemli mi 6 mı ? note 3 mü ? yoksa mi7 bekleyeyim mi? rakam 3000 tl civarı olur diyorlar. Mi 7 ile note 3 arasında çok çok fark yok açıkcası

z5 kullanıyorum sıkıldım artık.
    doğuştan araba manyağı

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ani bir kararla yakaladığım indirimi kaçırmamak için Xiaomi mi mix2 sipariş ettim... Bende yeni aldığım Huawei mate 9 var... Hanıma diye aldım ama her an yan cizebilirim

LG yazılımından sonra Huawei bir tık geride kaldığını söylemiştim. Bakalım Xiaomi nasıl olacak...

Yanlız dikkatsizlik nedeniyle 64luk aldım... Eleman kargoya çıkardığı için iptal de edemedim. Umarım keşke 128lik alsaydık dedirtmez bana...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ani bir kararla yakaladığım indirimi kaçırmamak için Xiaomi mi mix2 sipariş ettim... Bende yeni aldığım Huawei mate 9 var... Hanıma diye aldım ama her an yan cizebilirim

LG yazılımından sonra Huawei bir tık geride kaldığını söylemiştim. Bakalım Xiaomi nasıl olacak...

Yanlız dikkatsizlik nedeniyle 64luk aldım... Eleman kargoya çıkardığı için iptal de edemedim. Umarım keşke 128lik alsaydık dedirtmez bana...
    Lg nin yazilimida guzeldi ama ben lg den mi6 ya gectim lg yi aramadim. Bu telefon daha hizli stabil.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mix 2 128lik 8gb ram versiyonu var o 64lükte pahalı ama ciddi hızlı. bu aldığında aratmaz bence. bende mi5s plus 6gb ram var 128lik daha 64ünü dolduramadım 1 yıldır.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaslar huawei için ne düşünüyorsunuz peki?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar huawei için ne düşünüyorsunuz peki?
    xiaomi vs huawei ? her yönden bakacak olursak hangisi daha önde ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat/kalite oranına bakacak olursak ben xiaomi derim
    piyasa olarak bakrasak huawei daha önceden girmiş bir firma
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    One Plus 5T' ye ne dersiniz? Ciddi ciddi Mi Note 3 alacaktım ama almışken daha kaliteli bişey alalım dedim ve One Plus 5T' ye yöneldim. Yüz tanıması falan çok hızlı ama kamera performansı düşündürüyo? Kullanan varmıdır?

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    One Plus 5T' ye ne dersiniz? Ciddi ciddi Mi Note 3 alacaktım ama almışken daha kaliteli bişey alalım dedim ve One Plus 5T' ye yöneldim. Yüz tanıması falan çok hızlı ama kamera performansı düşündürüyo? Kullanan varmıdır?
    Ben kullanıyorum. Kamerası zaten mi6'dan daha iyi. Bu her yerde konuşulan bir durum. Kamerasından da memnunum, pro moda biraz daha alışırsanız zaten kamera efsane oluyor. Şarjı mükemmel, mutlaka bana 1.5 gün gidiyor. Yoğun kullanımda tam 1 gün diyelim. Titreşimi çok zayıf o konu beni rahatsız ediyor. 3.5mm jack olması bana göre avantaj. Dash şarj ile sadece 50-60 dk gibi sürede full şarj oluyor. Tam ekran olması beni etkileyen bir şey. Yüz tanıma çok hızlı çalışıyor normalde ancak şuan bazen geç tanıma gibi durumlar oluyor onuda güncellemeye veriyorum çünkü stabil sürümü hala gelmedi. 8.1 beta yayınlandı muhtemelen her şey yoluna girecek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum. Kamerası zaten mi6'dan daha iyi. Bu her yerde konuşulan bir durum. Kamerasından da memnunum, pro moda biraz daha alışırsanız zaten kamera efsane oluyor. Şarjı mükemmel, mutlaka bana 1.5 gün gidiyor. Yoğun kullanımda tam 1 gün diyelim. Titreşimi çok zayıf o konu beni rahatsız ediyor. 3.5mm jack olması bana göre avantaj. Dash şarj ile sadece 50-60 dk gibi sürede full şarj oluyor. Tam ekran olması beni etkileyen bir şey. Yüz tanıma çok hızlı çalışıyor normalde ancak şuan bazen geç tanıma gibi durumlar oluyor onuda güncellemeye veriyorum çünkü stabil sürümü hala gelmedi. 8.1 beta yayınlandı muhtemelen her şey yoluna girecek.
    Mi Note 3' le One Plus 5T arasında kaldım. Sendeki 64 GB 6 GB Ram' li model mi? Kamerası ve yüz tanıma olması güzel bişey. Testlerde yüz tanımanın çok hızlı olduğundan bahsetmişler hep. Aklımı çok çeliyor. Aradaki fiyat farkına gerçekten değer mi, bunun kararını verebilsem hemen alacağım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler