User Tag List

Sayfa 5/12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
221 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum. Kullanıcılar tavsiye eder mi ?

Vtec21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben umursamıyorum açıkçası çünkü bataryası yanlış hatırlamıyorsam 40 TL civarındaymış xperia z2 yi 4 bucuk sene akşam şarja takılı halde şarjı yarımken şarj ettim 3 bucuk sene sonra batarya zayıfladı o yüzden çok takmıyorum o durumları
    Gerçi bende umursamak istemiyorum da yinede ne biliyim cihazı yeni alınca üstüne kıl düşsün istemiyor insan
    Bu arada batarya 40 TL derken? Orayı tam anlamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumunuzdan sonra bende biraz incelemeye başladım hiç aklımda yoktu huawei marka bir telefon yorumunuz için teşekkürler
    Sektörün içindeyim yaklaşık 5 yıldır.
    Hem anneme hem kardeşime aldım size önerdiğim cihazı , bana göre 2bin bandında rakibi yok , ülkemizde bilinilirliği bir samsung değil lakin genel olarak pazarda ki hareketlerine baktığınızda aslında çok daha ötesinde. Sağlam cihazlar yapıyorlar satış sonrası çok kaliteli , online olarak 1800 bandına kadar bulmak mümkün , vaktiniz olduğunda yakın bir media markt yada teknosadan incelemenizi tavsiye ederim.

Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hozkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sektörün içindeyim yaklaşık 5 yıldır.
    Hem anneme hem kardeşime aldım size önerdiğim cihazı , bana göre 2bin bandında rakibi yok , ülkemizde bilinilirliği bir samsung değil lakin genel olarak pazarda ki hareketlerine baktığınızda aslında çok daha ötesinde. Sağlam cihazlar yapıyorlar satış sonrası çok kaliteli , online olarak 1800 bandına kadar bulmak mümkün , vaktiniz olduğunda yakın bir media markt yada teknosadan incelemenizi tavsiye ederim.
    Kesinlikle bu hafta ici ugrayip inceleyecegim tesekkurler

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vtec21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

Xiaomi Mİ6 kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak.

1) Mi 6 cihazı şarj ederken cihaz %100 olduğu halde iken, şarjda bağlı şekilde telefonla oynamak bataryayı olumsuz yönde etkiler mi?
    2) Genellikle gece şarja takıyorum telefonu. Sabah'a kadar %100 ile şarja bağlı halde durması sıkıntı çıkarır mı? Yoksa diğer telefonlar gibi Mi 6 cihazlar %100 şarj olunca elektrik akımını kesiyor mu?

Son sorum olarak;

3) Telefon şarjda diyelim. %11 de şarja taktım, acil bir yere gitmem gerekli, şarj o sırada %35 - %55 vs. oldu varsayalım. O şekilde şarjdan çekersek bataryaya sıkıntısı var mı?

Teşekkürler.
    1) Biryandan doldurmaya çalışırken biryandan boşaltmaya çalışmanız daha fazla ısınmasına neden olur. Kısa vade olmasa bile uzun vade kötü etkiler.
    2) Sadece 1 Saat 32 Dakikada 0 dan %100 oluyor. Şarj fullendiği anda Şarj ledi sönüyor ama akımı keser mi kesmez mi bilemiyorum Gece şarja koyma taraftarı değilim. Patlar matlar nemelazım uyurken yanarak ölmeyek
    3) Bu şekilde sürekli yaparsanız batarya senkronizasyonu bozulur. 30 birim şarj varken 20 birim gösterge gösterir. Önerilen şarj şekli %10 un altına düşmeden kapalı halde şarj edip %100 olunca almaktır.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sarji inanilmaz hızlı doluyor ve 1,5 gun gidiyor.
    Mix2 kullaniyorum.

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi6 da şarj ve kulaklık girişi type-c ile oluyor bilginize. kulaklık, çevirici aparat ile takılabiliyor. (standart samsung ya da android telefonlardaki şarj aletleri olmuyor)

şarj QC 3.0 desteklediği için acayip hızlı doluyor. Bir kere bir uyarı vermişti ekranda bana: "telefonu uzun süre şarjda tutmayın, kısa aralıklarla şarj etmenizi tavsiye ediyoruz" diye.

ben acayip memnunum. bundan sonraki telefonlarım da kesinlikle xiaomi olacak.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Xiaomi mi max 2 6.4 inch ekranı var , sizce nasıl telefon beyler 1100 tl'de fiyatı var.

Alıyım mı ?
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şarj konusuna bir ekleme yapayım...

Huawei mate 9 Daha başarılı. Zaten inanılmaz bir sarji var... Fakat şöyle bir sorun var...

Huawei mate 9 sarji ile diğer telefonlar şarj olmjhkr. Buna mı mix2 de dahil
    ... Çok güçlü olduğu için diğer telefonlar akım korumaya iyidir ve şarj olmuyor
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi mi max 2 6.4 inch ekranı var , sizce nasıl telefon beyler 1100 tl'de fiyatı var.

Alıyım mı ?
    Mi max 2 tabletten hallice Ama bence güzel telefon. maks 400 lira daha verip Mi Note 3 almanızı öneririm ama üstüne çıkmayı düşünmüyorsanız güzel telefon. Şirketten arkadaşımda Mi Max 1 var gayet memnun ve o da 1100' lü rakamlara almıştı.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi mix 2 kullanıyorum . Kesinlikle tavsiye ederim.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mi max 2 tabletten hallice Ama bence güzel telefon. maks 400 lira daha verip Mi Note 3 almanızı öneririm ama üstüne çıkmayı düşünmüyorsanız güzel telefon. Şirketten arkadaşımda Mi Max 1 var gayet memnun ve o da 1100' lü rakamlara almıştı.
    Fiyat hiç önemli değil.Sadece 6.5 inç telefon arıyorum.Sony Xperia Z ultra kullanıyordum 6.4 inç ekranı var,traktörün altında kaldı.
    O yüzden biraz hızlı ve büyük ekran arıyorum.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 aylık kullanım sonucunda olumsuz diyebileceğim bazı unsurlar var. Titreşim motoru pek kuvvetli değil. Akıllı bileklik kullanmasam, telefon sessizdeyken bir çok aramayı kaçırırdım.
    Bununla birlikte, sanıyorum hoparlörü sterio olduğu için, sesi bozmamak adına dış hoparlörü de çok kuvvetli değil. Zil sesi son seviyedeyken diğer telefonların 7/10u kadar ses çıkarıyor.
    Bir de benim telefonumu çift hat takılı vaziyette kullanıyorum. Takılı hatlardan birisi İngiltere'de kullandığım hat olduğu için sürekli zayıf çekiyor ve tahminimce bu yüzden şarjı tek hat kullanımına göre biraz daha fazla oluyor. Sabah 7ç30'da şarjdan çıkardığımda akşam 11 gibi şarjım bitiyor. Yine bir çok telefona göre daha başarılı tabi ki

Yorumlarım Mi6 içindir.

Vtec21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Biryandan doldurmaya çalışırken biryandan boşaltmaya çalışmanız daha fazla ısınmasına neden olur. Kısa vade olmasa bile uzun vade kötü etkiler.
    2) Sadece 1 Saat 32 Dakikada 0 dan %100 oluyor. Şarj fullendiği anda Şarj ledi sönüyor ama akımı keser mi kesmez mi bilemiyorum Gece şarja koyma taraftarı değilim. Patlar matlar nemelazım uyurken yanarak ölmeyek
    3) Bu şekilde sürekli yaparsanız batarya senkronizasyonu bozulur. 30 birim şarj varken 20 birim gösterge gösterir. Önerilen şarj şekli %10 un altına düşmeden kapalı halde şarj edip %100 olunca almaktır.
    Teşekkür ederim cevapların için.

Zaten 3. maddede söylediğimi uygulamıyorum da, aciliyet içeren durumlarda bir ihtimal diye düşündüm.
    Diğer kalanları dikkate alacağım.

Peki ekstra soru olacak ama, Mİ6 cihazımda yazı tipini nasıl değiştirebilirim? Daha önce Samsung cihazlarda olduğu gibi olmadığını farkettim. Ekstra indirmek mi gerekiyor? Bununla ilgili deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak tefek yazilimsal sıkıntıları var mesela whatsappdan bildirim geldiğinde bazen yazılar iç içe geçmiş oluyor ve bildirim geldiği an tiklarsaniz açmıyor bari sürükleyip açmanız lazım. Skype bildirimleri sessizde sadece titreşim olarak geliyor. İki haftadır kullanıyorum bu ikisi dışında tek bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alalı 1 ay olacak gerçekten mükemmel bir telefonmuş mi 6. Yağ gibi kayıyor resmen. Parmağımı okutup ekranı açtığımda insanlar tuşa falan bastığımı sanıyor. O derece hızlı

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi mix 2 de kronik sorun varmı servis parça olanakları bulma yaptırma olanaklarımız ne kadar? İphone 7 den mix 2 ye geçmek mantıklımı değerli yorumlarınızı bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mi note 3 kullanıyorum
    dün nöbetçiydim şarj aletimi evde unutmuşum farkettiğimde saat 3 tü tam 24 saat önce %38 şarjım vardı
    şu an %9 şarjım var hala
    ki bazı mevzulardan dolayı gereğinden fazla telefonla görüştüm
    sosyal medyayı hiç kullanmadım
    netim açık arada wtsptan yazıştım
    bu süreçte telefonu tasarruf moduna aldım hiç uçak moduna falan almadım
    bir günde %20 şarj yedi sadece 3500 mah batarya var
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Mi Mix 2s tanıtıldı hatta ufaktan incelemeler de geldi. Tasarım tahminlerindeki gibi alt tarafta da çerçeve olmasaymış tam istediğim telefon olacakmış. Telefon antutu gibi testleri kasıp kavurdu. Kamera da iphone x den yüksek puan aldı. Piyasayı bayağı sallayacak gibi görünüyor.

'14 Seat Leon TDI

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Mi Mix 2s tanıtıldı hatta ufaktan incelemeler de geldi. Tasarım tahminlerindeki gibi alt tarafta da çerçeve olmasaymış tam istediğim telefon olacakmış. Telefon antutu gibi testleri kasıp kavurdu. Kamera da iphone x den yüksek puan aldı. Piyasayı bayağı sallayacak gibi görünüyor.

Alt taraftaki kamera ve devamındaki bar haricinde kesinlikle her anlamda olmuş bu. Wifi şarj, ois ve kamerası vs mükemmel bence de. Mi7 bu speclere benzer gelirse çok fazla satmaya devam edecek gibi duruyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler