User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: S9 mu 8 plus mı

Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S8'den çok daha uzun gidiyor S9+ şarz olarak, S8 sürekli kullanımda 5-6 saatte bitiyordu şarzlı kılıf almıştım S9+ yarım gün kullanımda yarı şarza düşüyor.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence de Samsung balon marka, önceki S'lerde saçma salak arızalar vardı, atıyorum 3'te olan sorun 4'te giderilmemişti vs.vs.vs. Bu yüzden hiç güvenemiyorum Samsung'a. Bir de Apple'la aynı fiyatları istiyorlar, hiç gerek yok.

Android alacaksam başka marka tercih ederim herhalde. Xiaomi Mi Mix2 nasıl mesela? Huawei'ler güzel diyorlar, hiç bilemiyorum.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi icloud da yedekli olan notlar, mailler(Apple in mail uygulamasını kullanıyorum), dokumanlar ve uygulamalarla senkron çalışma kısımlarına girmiyorum. Bu arada samsung mail uygulamasında işaretlediğim mail 1 ay gibi bir süre sonra kayboluyor. Ayarını bilen varsa paylaşşın bir nefes alayım. Hiçbir yerde bulamadım.
    mail kutusnu acınca soldaki üç çizgili menü kısmına dalıp en tepede aa@aa.com yazan yerin sagda üstünde ayarlara giriyoru dişli işaretini tıklayıp . en başta hangi mail adresiyse veya hangi maillerin için yapacaksan aa@aa.com bb@bb.com istediğin adresin üstüne basıp dalıyoruz. acılan menüde eşitleme ayarları altında E-posta senkronizasyon süresi ni herzaman yaparsan fi tarihinden itibaren ne var ne yok durur orda
    1881 - 193

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hay cok yasa! Adamlar dunya kadar depolama imkani sunup mail icin bu kadar sinirli kapasiteyi standart vermeleri de degisik bir kafaymis Tesekkur ettim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay cok yasa! Adamlar dunya kadar depolama imkani sunup mail icin bu kadar sinirli kapasiteyi standart vermeleri de degisik bir kafaymis Tesekkur ettim
    Buarada diğer dosya vs atmak için hem pc ne hem telefona Samsung Smart view kurarsan patır patır atarsın pcden telefona veya telefondan pc ye

Görüntü kalitesi düşmemesi için whatsappdan resmi ve video her neyse, belge yollama kısmından seceneğinden seçerek yolla

başka takılan birşey olursa seve seve yardım ederim
    1881 - 193

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence xiaomi deyip kaçıyorum.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende şuan aynı ikilemde sayılırım. Xiaomi kullanıyorum şuan androidde işime yarayan yönler olsa da android e ısınamıyorum bir türlü. Şirket telefonunu android yapıp şahsi telefonumu iphone almaya niyetliyim ve tüm oklar iphone 8 plus ı gösteriyor. Ama android alacak olsam yine Xiaomi alırım. Daha az donanımlı cihazlara sırf samsung diye o kadar para vermem
    '14 Seat Leon TDI

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung balon marka değil kesinlikle 5 yıldır s4 kullanıyorum elimden telefon düşmez hala sıkıntısız çalışıyor daha ne olsun, arkadaşımda 4 yıl note3 kullandı şimdi s9+ aldı. Evde s4 le aynı zaman iphone 5 te var çoktan mefta oldu kasılmalar vs.Annemdede wawe 2 diye bir samsungun telefonu var, 2010da almıştık bebek hergün yerden yere vuruyordu hala çalışıyor geçenlerde değiştirdi annem sıkılıp.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    1,5 yıldır S6 Edge kullanıyorum sıfır sıkıntı. İnanılmaz hızlı donma vs ihtimal dahilinde bile değil Değişiklik amacıyla bende yakın tarihte S9 a geçeceğim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buarada diğer dosya vs atmak için hem pc ne hem telefona Samsung Smart view kurarsan patır patır atarsın pcden telefona veya telefondan pc ye

Görüntü kalitesi düşmemesi için whatsappdan resmi ve video her neyse, belge yollama kısmından seceneğinden seçerek yolla

başka takılan birşey olursa seve seve yardım ederim
    1-2 defa denedimde o kadar dosya arasinda goruntuyu arastirmak zor geldi bunun tam tersi durmda baska cihazdan goruntu alma kismida problem yada en azindan benim cevre hep iphone kullaniyor

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samsung u bu denli kucumsemek ,kasiyo ya sisiyo ya demek bilgiden oturu degilde abi iphone ya diye bi mantik varya ondan kaynakli
    S9+ ve note8 in iphone da herhangi bi rakibi muadili yok
    8 plus dan arabaya cok guzel takoz olur araba kaymasin diye o kadar..

Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de sizin gibi 5s'den geçme, totalde 9 yıllık iphone kullanıcısıyım o yüzden objektif bir bakışa sahip oldugumu düşünüyorum.

Gittim Note8 aldım ve cidden aşırı memnunum. Bence muadili en azından iphone serisinde olmayan bir telefon, kamera falan diyenler olmuş gülüp geçiyorum. Her şeyiyle dört dörtlük.
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    Olm dayanamıyorum ya k20 olmadan hayatın tadı yok

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel tartışma konusu olur kalpler kırılmadan . Bir kere samsung telefonun ciddi bir piyasa kaybı var,ikinci el olarak sattığınızı düşünürsek. Uygulama indiriyorsun her şeye izin,sanane götlek benim kişilerimden fotoğraflarımdan ne yapacaksın onlara izin verince ,farklı amaçların mı var ? Kamerası iyidir ona söz yok,ki bana göre de örnek verecek olursam insanı olduğundan farklı gösteriyor,nasıl farklı gösteriyor gereğinden fazla renkli gereğinden fazla parlak vs..

Ara yüz menüsü bana çin malı uyduruk telefon gibi geliyor,ve iphone plus telefonların batarya iyiliği samsunglardan iyi.. Burada kullanan arkadaşların donma ısınma gibi problemleri olmayabilir elbet;ama 3 arkadaşımda hemen hemen aynı sorunları yaşadı son çıkan telefonlarda. Bana göre evet balon telefon ,başkasına göre gayet iyi telefon olabilir.

İkinci el ve servis olayı için bile ben bulaşmam kolay kolay.
    imzasız..

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    alışkanlık mıdır bilmiyorum ama uzun zamandır iphone kullancısıyım arada 1-2 android denemem oldu ki bunlardan biri samsungtu yine mutlu olamadım iphone dönüş yaptım..telefonlar muadil de olsalar kimi zaman alışkanlıklar da baskın olabiliyor seçimlerimizde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @Anıl E.
    Servise laf ettirmem valla 2 kere ekran değiştirdim ücretsiz. birinde gölgelenme vardı, digerindede takılan ekran kasa birlesimden ısık sızdırıyordu zifiri karanlıkta fark ediliyordu gün ısıngında imkansızdı belli olması. gecerken bir ugriyim dedim (randevusuz falan oyle adetler yok yetkili orjinal samsungun kendi servislerinde) tabi dediler degiştiler sorgusuz sualsiz üstünde bide genel kontrol yapıp bataryayı zayıf görüp ben demeden bataryada değiştirmişler garantiden mis .
    1881 - 193

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrarlıyorum ÖNYARGILISINIZ..
    Şu an android kullananların belkide tamamı zaten mutlaka iphone kullanmıştır kendimden örnek vereyim TR ye ilk gelen iphone için kuyruğa girip TV ye çıkmış adamım sonrasında tüm serilerini piyasaya çıktığı ilk hafta alan biriydim
    Yani benim eşim bile "abi iphone ya" diyenlerden biri anlıyorum o durumu yakınen biliyorum
    Başka marka ele alınınca her detayı batar değişiklik yadırganır 2.eli yok bunun menüsü dandik şişiyo pişiyo gibi bahaneler üretilir bu durumuda anlıyorum
    Çünkü atıyorum şu an bana iphone x verseniz 5 dakika sonra duvara atmaya çalışırım ( ulan 6000 TL bu telefon diyip yavaşça yere bırakırım ) berbat bi kullanımı var samsung gibi akıllı çözümü yok home tuşunun olmaması olayının kamerası çıkık ekranı samsung gibi sonsuz değil kenarları gözüküyor app store dan bişey indirirsin şifre ister itunes adamı deli eder bakın 2. dakikada gömdüm bitti
    Neyse işin esprisi bunlar herkes keyfine göre telefondan devam etsin

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten herkes keyfine göre kullanıyor orası tartışmasız ,fiyat konularına girecek olursak altından çıkamayız araba muhabbetine kadar gider . Sanki samsung s9 lar falan 1500 e satılıyor .

Ben de note 4 kullandım 2.5 sene sonra değiştim telefon değilmiş dedim. Herkes zevkine göre

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben daha önceleri s3 kullanmıştım virüs dalgası can sıkıcıydı bir kaç arkadaşımda telefon rehberleri silindi bu virüs dalgasından.
    ondan beridir çekinirim Samsungdan...

iphone her konuda kötü olabilir ama bana güvenlik konusunda en iyisi gibi geliyor.

ben sadece bu konudan ötürü iphone tercih ederdim eğer alım gücü ikisine de yetiyorsa.

bu arada iphonenun eksileri, beni en çok şarj konusu yoruyor. 5sden 7ye geçtim buda ondan bi tık iyi sarj konusunda ama yeniliğine veriyorum beklediğimi bu konuda bulamadım...
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Fanatikliğin suyunu çıkarmakta üstümüze yok Benim son telefonlarım android-ios-android-ios olarak devam etti. Hepsi aynı b.kun laciverti.

Kimi ios sever kimi android sever. Sana göre android iyidir işini görür, bana göre de ios iyidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler