User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Notebook tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tövbeeeee, şimdide 5999 olan Asus'umuz oldu 6860tl....

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kullanım senaryosuna en iyi çözüm Macbook bence. Windows lazım olduğunda Boot Camp ile anında Windows'a geçiş yapabilirsin.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tövbeeeee, şimdide 5999 olan Asus'umuz oldu 6860tl....
    Fiyatlar çok değişiyor geçen sene bende vatan'dan bakıyordum.2 yerde buldum.Vatan'da işletim sistemi ile geliyordu.

Satışdaki çocuk abi paran varsa kafana yatan modelse bunu al emin ol yarın 1,500TL artacak dedi.

Valla yalan yok tmm dedim aldım ertesi gün merak ettim baktım fiyat çıkmıştı.

Devir uygun gördüğün an alma devri bekledikce o fiyata bir daha bulmak zor oluyor.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hemen T480 yoklayacam ilk fırsatda abi ama yinede şunu sormak isterim bu bizdeki I.T deki arkadaşlar benim sunduğum 2 modele takıldılar bunlar arasında seçecek olsan hangisini ne sebeblerle seçerdin abi?
    ikisi de klasik consumer notebook, cok yakin hardware'e sahip. ikisinin de hoparlorleri rezildir filmler icin muhakkak bir kulaklik al.
    eger adana magazalarinda her iki modeli de gorebiliyorsan bir incele derim. belki birinin fiziksel kalitesi daha iyidir. uzaktan bakinca birbirinin ayni gozukuyor.

gfb01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi selam m1 mediamarktayım notebookları incelemek istersen buyur gel beraber bakalım 05417853601 çağdaş

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yurtdışına çıkıyorsanız ve şirket yurtdışından gelen faturaları işleyebiliyorsa yurtdışında diğer ürünlerde olduğu gibi laptop da daha uygun fiyata satılıyordur diye varsayıyorum. baktığınız notebookları bir de yurtdışı fiyatlarına bakın derim. en kötü ihtimal q Türkçe yerine q ing klavyeniz olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gfb01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi selam m1 mediamarktayım notebookları incelemek istersen buyur gel beraber bakalım 05417853601 çağdaş
    bana elini uzattığın için çok teşekkür ederim Çağdaş kardeşim muhakak arıyor görüşüyor olacağım,tekrardan teşekkürler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurtdışına çıkıyorsanız ve şirket yurtdışından gelen faturaları işleyebiliyorsa yurtdışında diğer ürünlerde olduğu gibi laptop da daha uygun fiyata satılıyordur diye varsayıyorum. baktığınız notebookları bir de yurtdışı fiyatlarına bakın derim. en kötü ihtimal q Türkçe yerine q ing klavyeniz olur

aynı teklifi bende sundum hatta ve hatta globalblue damgalı bile alabiliyorum (EU topraklarında TR vatandaşına vergiyi iade ediyorlar ,sizlerinde bilgisi olsun bazen ciddi rakamlar oluyor) yani bahsi geçen notebooklarda hemen hemen 1000tl gibi iade kafan oluyor birde fiyat farkı var dediğiniz gibi (çok olmasada) ama nedense tutturmuşlar yerel garantisi olsun sorun çıkarsa muhatabımız olsun vs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler